Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 16, 09:04)
Nuo 9 metu jau laisvai vazinejosi po Vilniu su persedimais, grizta namo ir apie 21 valanda is bureliu.


Ir nebaisu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 09 17, 12:41)
Ir nebaisu?  g.gif

Pirma karta visada baisu buna smile.gif Dabar jau nebijau, juolab, kad susisiekiam su mobiliaisias telefonais.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 17, 19:27)
Pirma karta visada baisu buna smile.gif Dabar jau nebijau, juolab, kad susisiekiam su mobiliaisias telefonais.


Gerai. O aš lig šiol bijau. Vos ne kažkoks vidinis laikrodis "išsidirbęs" - jei tik vėluoja kiek, jau neramu darosi, einu į laikrodį žiūrėti. O kai pamatau, kad jau turėtų būti namie - tada iš viso sėdžiu kaip ant adatų. Sūnus žino, kad nervinuosi ir laukiu, tai nepiktnaudžiauja - dažniausiai praneša, jei ką planuoja daryti, užtrukti ar sutarta dienotvarkė keičiasi. Dukrą nuo šių metų irgi pradedam leisti važinėti daugiau pačiai. Kol kas tik namai-mokykla, bet kai prisidės būrelis net nežinau kaip bus. Vaikas tai ko gero susigaudys ir susitvarkys, ale kaip mano nervai atlaikys doh.gif
Atsakyti
Aš tai visai rimtai svarstau apie tuos įtaisiukus, kurie nustato vaiko buvimo vietą...Pvz., tokį:

http://www.sekliams....-seklys-gsat-m5

Atsakyti
QUOTE(flight @ 2011 09 18, 10:36)
Aš tai visai rimtai svarstau apie tuos įtaisiukus, kurie nustato vaiko buvimo vietą...Pvz., tokį:

http://www.sekliams....-seklys-gsat-m5


Kritiniu atveju lygiai tokiu pačiu principu apytikslę vaiko buvimo vietą gali nustatyti pagal mobilų telefoną (operatoriai turi tokias galimybes, manau policijai tokią informaciją suteiktų). Bet telefonas gali būti išjungtas, pamestas, atimtas. O jei jau tikrai nelaimė (neduog dieve), tai nusikaltėliai pirmu punktu atsikrato visų mobilių prietaisų.
Žodžiu ilgai mąsčiusi visgi nusprendžiau, kad saugiau yra vaikui doti kuo mažiau "akį traukiančio" turto - parastesnį mobilų, nuolatinį ir pažymėjimą atviroje laminuotoje pakuotėje, kabinamoje ant kaklo arba idedamą į lengvai pasiekiamą kuprinės kišenę, o ne piniginėje.
O dėl nervinimosi - tai iš esmės mano problema, stengiuosi vaikams jos neužkrauti.
Atsakyti
Nuo antros klasės : pp
Atsakyti
Nuo 6 klases
Atsakyti
I mokykla einam kartu, nes man pakeliui stotele, o jeigu su masina vaziuoju tai zinoma nuvezu, o is mokyklos jau pareina pats (nuo antros klases) Mokykla nera toli, apie 10 min. kelio. Jeigu sunus pamirsta paskambinti ir pranesti man kad jau namie, o dazniausiai taip ir buna doh.gif, skaimbinu pati ax.gif I futbola pats pradejo vazinetis tik nuo rudens, irgi nelabai toli pora stoteliu, o po treniruotes MB po darbo vaziuodamas pasiema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2011 09 16, 09:04)
Nuo 7 metu patys vieni nueina ir pareina is mokyklos. Mokykla uz 2km.
Nuo 9 metu jau laisvai vazinejosi po Vilniu su persedimais, grizta namo ir apie 21 valanda is bureliu. Pirma karta aukojausi ir pati, vazinejau kartu su vaiku, rodziau, kur ilipti, kur islipti, kur pasiziureti, kada kitas autobusas/troleibusas, kur pirkti talonelius.

Mobilus telefonas visada su vaikais.

bet 21 val. jau tamsu ir ankstyva rudeni buna. Ar tikrai bunate ramus? O mobilus nezianu ar padetu situacijoje ,kai prie vaiku pradetu kabinetis kokie paaugliai. taigi visu pirma mobilu ir atimtu verysad.gif
Atsakyti
maniskiai eina abu vieni i mokykla ir pareina , mazajam 7 didziajam 10 wink.gif einu kartu abu ir jokiu bedu smile.gif
Atsakyti
Dabar antrokas, bet mielai norėtų kad jį lydėčiau. Su mažiuku tai nelabai išeina. Labai jaudinuosi pati, jei laiku nesulaukiu iš mokykos, skambinu, o kol pareina iš futbolo, tai man visi viduriai susukti, nežinau, aš bijau. Nors kai pagalvoju kai pati buvau maža duodavomės su kiemo draugais ir prie upės ir visur kur ir nieko, sėkmingai g.gif bet dėl savo vaiko tai labai bijau doh.gif , nors sako reikia mąstyti pozityviai
Atsakyti
manau kad viskas priklauso nuo vaiko g.gif
viena ir 7met.gali isleisti viena eiti. o kita ir 10met.reikia lideti g.gif
Atsakyti