Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Mano dukrytę į mokyklą pradėjo eiti kai tik pradėjo eiti į mokyklą, nes mokykla netoli namų. Nereikia pereiti jokios gatvės tik kiemo gatvelę. Tai ir leisti nebijojau ją viena. Viena diena palidėjau iki mokyklos durų ir viskas sakė neateik mama parsivesti aš pareisiu viena. Dabar tai visada viena namie pareina viena namo pasišildo valgyti mokrobongų krosnelėje ir užsiima savo reikalais, laukia kol mama griš iš darbelio. smile.gif
Atsakyti
Mano vaikai pradėjo eiti į mokyklą vieni skirtingai.Vyresnis nebuvo labai drąsuolis, todėl vienas pradėjo eiti tik nuo septynerių metų, mažiukas buvo drąsesnis ir į mikyklą pradėjo eiti vienas būdamas šešerių metų.Šiaip jie patys paprašė, kad jų nebereikia lydėti į mokyklą.Pasitikėjau jais ir nesigailiu.Juk reikia kada nors žengti pirmą žingsnį..
Atsakyti
Tai tikrai priklauso nuo vaiko susivokimo aplinkoje. Pirmas kartas gali buti ir lemiamas kartas. Tfu tfu tfu blink.gif
Atsakyti
Mano sūnūs- savarankiški. Mokykla toli, reikia važiuoti su persėdimu. Pavežiojau du mėnesius ir pasakiau- patys. Ir viskas.
Man juokinga, kai mamytės, kurių vaikučiai gyvena netoli mokyklos, savo lepūnėlius kasdien iki klasės durų palydi...
Atsakyti
Na,mano dukra nėra lepūnėlė,bet ką daryt,jei pati matau,kad ji absoliučiai neatidi eidama per gatvę?man daug svarbiau vaiko saugumas,negusavo ambicijas rodyt...geriau jau apsidraust,kol pramoks.
Atsakyti
QUOTE(Amazing @ 2005 06 30, 00:44)
Na,mano dukra nėra lepūnėlė,bet ką daryt,jei pati matau,kad ji absoliučiai neatidi eidama per gatvę?man daug svarbiau vaiko saugumas,negusavo ambicijas rodyt...geriau jau apsidraust,kol pramoks.

Aš savo mažąjį vedžiojau savaitę. Mokykla netoli, bet reikia pereiti judrią gatvę. Po to paklausiau, ar nori eit vienas. Jis su entuziazmu sutiko. Na ką, tada aš išleidau ir po pusės minutės išėjau iš paskos. blush2.gif Tiesiog norėjau iš tolo pažiūrėti,kaip jis eina. Distanciją įveikė puikiai biggrin.gif Nusiraminau ir visada dabar eina vienas. Šiemet jau antrokai biggrin.gif
Atsakyti
Vedžiojom metus ,bet juk reikėjo per autostradą pereit
Atsakyti
Mano vienos treciokes mama kiekviena miela diena atveda dukra i mokykla ir pro duris dar paseka ka ji klaseje veikia. Ir aisku pasibaigus pamokoms jau laukia uz duru. Pasekmes: mokytojai vadina mama "isvarza" (nu negrazu, bet kad tokia tiesa), o is mergaites saiposi visa klase - o klase, kaip reta labai draugiska.
O gyvena gretimame name.

Atsakyti
Mano dukra siemet baige 1 kl. Viena pradejo eiti i mokykla po naujuju metu. As pergyvenau nerealiai. Mokykla salia musu namu , bet reikai pereiiti kelia. Rytais labai judrus eismas. As del to nupirkau mobilu telefona, kad dukra galetu man skambinti kada ateina i mokykla. As nenorejau jai leisti eiti vienai, bet ... Ji man pasake, kad pakankamai didele jau...... As turejau sisitaikyti..... Man tuos 10 minuciu, kol dukra nueis i mokykla buvo tikru kosmaru... Nieko negaliu su savim padaryti.....
Atsakyti
Mano sūnus šiemet eis į 3kl.Pirmus metus ,man irgi buvo labai baisu ,kai eidavo vienas,bet pripratau.Aš vedžiojau gal mėnesį.Po to eidavo vienas su didesniais vaikais.
Atsakyti
I-oje klasėje mokytoja kokį mėnesį liepė vaikus vedžioti, vienų po pamokų neišleisdavo, tai tiek ir vedžiojau, nes to kelio į mokyklą, tik stadioną pereit. O šiemet pareiškė, kad ir rugsėjo I-ą eis vienas, nes jau didelis( taigi jau trečiokas) ir su mama vaikščioti nedera schmoll.gif
Atsakyti
Prisimenu, kad būdama 4-5 metukų nuo centro troleibusais iki B. Dvarionio muzikos mokyklos važinėdavau. smile.gif Tėvai duodavo kapeikų, kad iš automato pasukčiau, kad sėkmingai atvažiavau 4u.gif Reikėdavo žmonių prašyti, kad tas kapeikas įmestų, nes nepasiekdavau taksofono viršaus blush2.gif , tad tykodavau, kol koks gražus vyresnėlis praeis ir jam liepdavau įmesti, bet numerį pati pasistiebus surinkdavau biggrin.gif
Dabar, aišku, laikai kitokie... Visokių frikadelių aplink pilna (Pasakiau kaip kokia babytė doh.gif )
Atsakyti