Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Mano eina viena ir pareidavo ir nueidavo nors nuo namu yra kelio nemazai g.gif
Atsakyti
Savo sūnų pirmoką į mokyklą nuvedu, o grįžta pats. Neramu, dažnai užsižaidžia kieme, tada nerimauju, tačiau kitos išeities nėra.
Atsakyti
Mano buvusiam pirmokeliui iki mokyklos budavo kazkur 15 min.kelio.kiek nestumas leido,palydedavau rytais.gimus sesutei eidavo vienas,o as pasitikdavau.nes budavo palankus metais pasivaiksciot su maze.o be to salia parkelis su upe,tai biski baugoka budavo,kad ko nenutiktu.nezinia kas gali saut i pirmokelio galva unsure.gif
Buvo kelis kartus isgazdines,kai namo negryzo gera val.dar kai mokytoja pasake,kad jo nera mokykloje.sirdis i kulnus nusiritus buvo.o jis ka...zaide sau.sniego seni lipde doh.gif
Atsakyti
Sveiki nutariau savo vaika isleisti pas pusbroli pabuti ar gali skristi jis vienas su igaliojimu, kad i bet kuria uzsienio sali ? gal kas zinot gerai, papasakokit drinks_cheers.gif ir patarkite kur pigesni bilietai... nes flylal nera kazkaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Matukas22: 20 gegužės 2010 - 17:33
QUOTE(Matukas22 @ 2010 05 20, 19:32)
Sveiki nutariau savo vaika isleisti pas pusbroli pabuti ar gali skristi jis vienas su igaliojimu, kad i bet kuria uzsienio sali ? gal kas zinot gerai, papasakokit drinks_cheers.gif

man berods,dar palydovo reikia.jeigu jam keturiolika. ax.gif
Atsakyti
Bilietai pigiausi Ryanair arba Star1 smile.gif
Atsakyti
negi būna taip sunku paieškot jau esančios temos?
http://www.supermama...
Atsakyti
maniske pati nuo 3 klases vaiksto.is pradziu ne kas buvo,tolokai gyvenom,o dabar kadangi gyvenam tam rajone,kur mokykla-vazineja pati.atsiseda i bet kuri troleibusa ir vaziuoja 3 stoteles smile.gif nerimavau del dveju dalyku-pesciuju perejos,nes stotele kitoj pusej ir pozemines perejos nuo mokyklos.kol kas viskas gerai thumbup.gif
Atsakyti
Mūsų mokykloje nė vienas vaikas 1 klasėj nevaikšto vienas. Visi be išimties tėvai atveža ir parveža (čia Klaipėda). Ir nors skatinu eiti savarankiškai, pati dukra bijo ir iš muzikos m-klos pareiti, nors kelio - tik 3 minutės. Bijo valkatų.
Atsakyti
Mno dukryte nuo rugsejo 1 eis i pirma klase. I mokykla palydesiu as, o pareit tures pati. O ir namuciuose tures buti vienute, nes abu su vyru dirbam ir nera kaip su ja kartu buti po mokyklos. Labai pergyvenu kaip bus. Ar yra mamyciu su panase situacija ax.gif Kaip buna vaikuciams?
Atsakyti
Aš nuo antros klasės viena autobusu važinėju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ashanti @ 2010 06 28, 23:25)
Mno dukryte nuo rugsejo 1 eis i pirma klase. I mokykla palydesiu as, o pareit tures pati. O ir namuciuose tures buti vienute, nes abu su vyru dirbam ir nera kaip su ja kartu buti po mokyklos. Labai pergyvenu kaip bus. Ar yra mamyciu su panase situacija ax.gif  Kaip buna vaikuciams?

Mano draugė turėjo tokią situaciją. Tai pirmus metus jie samdė auklę, kad vaiką parvestų iš mokyklos (padėtų atrakinti duris, nes jos gana sudėtingai atsidarydavo ir atstumas iki mokyklos buvo apie 1 km, tai kad vaikas neklaidžiotų pakiemiais) ir iki tėvai grįš pabūtų kartu. Pirmą pusmetį auklė sulaukdavo tėvų, antrą pusmetį iki tėvams grįštant palikdavo vaiką 1-2h, kad įgautų savarankiškumo. Antroje klasėje auklės jau nebereikėjo.
Atsakyti