Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

QUOTE(DziNNy @ 2010 03 21, 08:01)
Tuo tarpu dabar pusbrolį, jau antroką, tėvai į mokyklą, esančią taip pat gan netoli, nuveža. Manau, jau galėtų leisti pačiam bent grįžti namo.

gal nepasitiki,kad eis namo iškart.Mano tai gavo velnių,ai man vos neįvarė infarkto-pamokos baigiasi12,30,ojo 14,00dar nėr doh.gif .....žaidžia sau lauke prie draugo namų doh.gif
Atsakyti
Mano pirmokelis vezamas ir pasiimamas is mokyklos, nors pareiti cia visai netoli. Bijo palaidu sunu, tai net mintis nekyla eiti vienam.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Manio berniukas tai labai savarankiskas jau ir į darzelį eidavo ir pareidavo vienas ,aisku darzelis tik uz tvoros,o į mokyklą reikia per kelią pereit,bet ir ten pats nueina be problemu bigsmile.gif
Atsakyti
Ir nueina, ir pareina vienas mano pirmokas, ir vienas į treniruotę išsiruošia. Žinoma ne visada, per žiemą rytais vežiodavom: tamsu, šalta, lyja, sninga. Bet kiek kartų jau yra parėjęs kiaurai peršlapęs kojas, rankas, purvinas, ir fizinio visą maišą pametęs kažkur pakeliui....kvailioja jie ten pareidami, stumdosi, mėtosi, rėkauja...Bet ką padarysi...
Atsakyti
Sveikutės mamytės. 4u.gif O ką jūsų mažyliai daro grįžę po pamokų, juk jos baigiasi gana anksti? Vieni namie laukia kol tėveliai iš darbų gįžta? unsure.gif (turiu galvoje pirmokėliai)
Atsakyti
mano vaikai nuo pirmos klases eina vieni na jiems tik 3min kelio iki mokyklos
Atsakyti
QUOTE(*Anigla* @ 2010 03 27, 12:05)
Sveikutės mamytės.  4u.gif O ką jūsų mažyliai daro grįžę po pamokų, juk jos baigiasi gana anksti? Vieni namie laukia kol tėveliai iš darbų gįžta?  unsure.gif (turiu galvoje pirmokėliai)

Retai būna, kad vienam pabūti, na pasitaiko per savaitę porą kartų po kelias valandas. O šiaip eina po pamokų 3 kartus per savaitę į krepšinį, tai labai gerai laikas prasitempia. Dar prailgintoj grupėj pabūna.
Atsakyti
Mokykla netoli, tad nuo pirmos klasės vienas eina.
Atsakyti
QUOTE(vou @ 2010 03 28, 16:55)
mano vaikai nuo pirmos klases eina vieni na jiems tik 3min kelio iki mokyklos


del to pasiseke jums bigsmile.gif mirksiukas.gif O ka daryti kai mokykla toli nuo namu?kaip tada?juk pirmokelei man atrodo tokie dar maziukai,ir baisu kad ko nenutiktu pakeliui doh.gif ypac pirmom savaitem
Atsakyti
Labas,



Esu paskutinio kurso studente ir rasau darba vaiku gimtadieniu tema.. kadangi kolkas dar lankausi Vestuviu temuteje, man labai reikia jusu pagalbos..

Labai prasau jusu uzpildyti anketa, kuri yra zemiau:

Vaiku gimtadieniu anketa

Labai labai jums dekoju!!!!
Atsakyti
QUOTE(Stebukle23 @ 2010 04 24, 20:52)
Labas,
Esu paskutinio kurso studente ir rasau darba vaiku gimtadieniu tema.. kadangi kolkas dar lankausi Vestuviu temuteje, man labai reikia jusu pagalbos..

Labai prasau jusu uzpildyti anketa, kuri yra zemiau:

Vaiku gimtadieniu anketa

Labai labai jums dekoju!!!!


Kodel buvo klausema tiek daug apie Vichy parka?Ar cia del to akd as pasirinkau Vichy parka>? blush2.gif
Atsakyti
rasant baigiamaji reikejo pasirinkti viena imone, kurios paslaugas isnagrineti placiau. As sausio menesi ten svenciau savo krikstasunio Ugniaus gimtadieni, tai remiausi patirtimi:) siaip man tai buvo pirmas susidurimas su vaiku gimtadieniais, tai labai sunku isigilinti i tema, kai kolkas neturi vaiku..

Kad labai uz uzpildyta anketa:)
Atsakyti