Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Pirmoj klasėj ''droždavo'' vienas jau antrą savaitę.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delfiniux: 13 spalio 2009 - 07:55
biggrin.gif Nuo trečios dienos nes mokykla netoli
Atsakyti
nuo 1 kl. mirksiukas.gif , bet arti gyvenom...
o į baseiną ,7 metų ,važiuodavo vienas su autiku į kitą galą miesto thumbup.gif
Atsakyti
Sveiki, mano dukrytė jau eina į antrą klasę, bei mokosi B.Dvariono muzikos mokykloje Vilniuje. Taigi į mokykla ji žygiavo viena jau pirmos klasės antroje pusėje, tik turėdavo iš mokyklos kas nors pasiimti, nes mokytoja neišleisdavo vaikų vienų į namus. O dabar ji ne tik į mokyklą nueina bei pareina viena, bet ir pati važinėja į muzikos mokyklą su persėdimais. Taigi ką aš noriu pasakyti, kad mūsų vaikai nėra tokie žiopliukai kaip mums atrodo, tačiau pirmą kartą išleidus būna labai neramu.
Atsakyti
QUOTE(kleba @ 2009 10 14, 18:38)
Sveiki, mano dukrytė jau eina į antrą klasę, bei mokosi B.Dvariono muzikos mokykloje Vilniuje. Taigi į mokykla ji žygiavo viena jau pirmos klasės antroje pusėje, tik turėdavo iš mokyklos kas nors pasiimti, nes mokytoja neišleisdavo vaikų vienų į namus. O dabar ji ne tik į mokyklą nueina bei pareina viena, bet ir pati važinėja į muzikos mokyklą su persėdimais. Taigi ką aš noriu pasakyti, kad mūsų vaikai nėra tokie žiopliukai kaip mums atrodo, tačiau pirmą kartą išleidus būna labai neramu.



ir dar kaip neramu, as ir dabar dar vis tikrinu ir skambinu kur yra su kuo ka daro ir kaip smile.gif sis menuo pirmas kai manoji pareina is mokyklos viena
Atsakyti
Jau kokios 2 savaites mano pirmoke ir nueina i mokykla ir pareina viena. Nors mokykla ne visai salia namu ir gatve nemaza reikia pereiti bet ji puikiai vaiksto viena.
Atsakyti
Mokyla arti, bet nepaleidžiu vieno. Jis nueitų venas, bet aš nepasitikiu vairuotojais, kai reikia praeiti gatvę.
Atsakyti
Musu pirmokeli vezioja i/is mokyklos tetis. Manau pirmus metus dar tikrai vezios. O nuo antros klases galbut leisim ir vienam pareiti 4u.gif Esu prijaucianti nuomonei, kad jei yra galimybe, tevai turi pasirupinti vaiko kelione mokyklos link. Drauge gyvena Olandijoj, tai ten iki paauglystes vaikai tevus ir atveza, ir pasiima is mokyklos. rolleyes.gif
Atsakyti
Nuo pirmų dienų, mokykla šalia, jokios problemos nematau.
Atsakyti
na......hmmmmm......man iki mokyklos kilometras as tai nuo kokios nu nezinau.2klases,bet poto gal nuo trecios tai vazinejau. cool.gif
Papildyta:
na aisku kai i pradine ejau dabar tai lb arti koks 100 metru smile.gif
Atsakyti
Mano dukra eina nuo pirmos klases viena i mokykla,todel,kad ji yra arti namu.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo astulux: 01 lapkričio 2009 - 13:36
9,6 m gar vedu... 4u.gif
Atsakyti