Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Savo vaikus nuveždavau, o pareiti patys pareidavo ir pirmoje klasėje.
Atsakyti
Mano vaikas vienas is mokyklos pradejo pareidineti tik trecioje klaseje pavasari, kai niekas is saviskiu nebeturejo galimybes jo parsivesti. Oi kaip sirdis drebedavo, kol nesulaukdavau skambucio is namu, kad jis jau namie. Dabar, eidamas i ketvirta klase pareiske, kad i mokykla rytais eis pestute.... taciau jo entuziazmas greitai baigesi, kai viena ryta pabande nuzygiuoti (15 min) pestute i mokykla. Tai vel ji nuvezame, o pareina vienas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 14 rugsėjo 2009 - 08:16
Ziurint,kaip toli mokykla...maniskiai ir i darzeli vieni eidavo...tiesa,darzelis buvo kitoj gatves pusej... 4u.gif
Atsakyti
Maniske, jau pirmoje klaseje pareidavo pati, tik ryte palydedavom. Siemet jau pati ir nueina, ir pareina. Net neleidzia ateiti pasitikti, nors as galiu, labai jau savarankiska nori buti. mirksiukas.gif
Atsakyti
čia priklauso kaip toli ta mokykla yra- pas mus pats nueina ir sugrįžta jau nuo antros dienos ( mokykla kieme) mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamos, prisijungsiu ir as prie jusu, mano dukra pirmoke tai visa rugseji ir nuvezdavau ir parsivezdavau pati, bet jau va nuo spalio prades viena grizinet namo, o rytais nuvesiu, nes gatve judri, kaip be galvos laksto vairuotojai, tai nerizikuosiu, kazkaip man norisi dar ja vis palydet ir nepalikt vienos.
Atsakyti
Mano pirmokėlė dar tik 1 mėn lanko mokyklą, bet vakar pareiškė, kad nori nueiti viena, nes kai kurie vaikai patys nueina ir pareina smile.gif. Mūsų mokykla netoli nuo namų, tačiau reikia pereiti 1 gatvę. Radom kompromisą: aš ją palydžiu, padedu pereiti gatvę ir kitą pusę kelio ji nueina pati. Tačiau parsivesti planuoju dar visus metus, kol lankys 1-ą klasę, tiesiog pačiai ramiau smile.gif
Atsakyti
Musu antroke nuo pirmos klases ir nueina ir pareina viena(ju ten keli susitinka ryte),ir per gatves nerguliojamas pereina laimingai...tfu tfu.O eiti 10-15min.O jeigu vaikas nori pats eiti i mokykla ,reikia jam leisti smile.gif
Atsakyti
aš savo pirmokėlį pirmą mėnesį nuvesdavau ir parsivesdavau, bet žiūriu, kad jam labai jau norisi savarankiškumo, tai pabandžiau pradžiai kad pareitų namo viena, o paskui ir išleidau vieną nueiti. Tiesa mokykla labai arti, nereikia nei gatvės pereiti ax.gif
Atsakyti
o kaip esat tikros kad vaiakai po pamoku eina tikrai namo? as susiduriau su sia beda, ne sdu kartus nukrypo nuo kurso, tai dabar kas pusvalandi tikrinu ar troileibusa peme, ar ir jo islipo, kur islipo ir tt, ir taip kol grizta namo sad.gif(( sunku taip kontroliuot, bet nenoriu kad iprastu nulekt kur i sona
Atsakyti
Maniškiui iki mokyklos 15 minučių, savarankiškai nueina pareina nuo pirmų dienų, nes taip norėjo pats. Keliauja per privačių namų kvartalus, tad didelio judėjimo nėra, bet gatvės be šaligatvių, todėl irgi sava specifika. Tiesa, retkarčiais laiko turėdami aš ar tėvelis pakontroliuojame, kaip vaikinui sekasi keliauti. Tai ir savotiška prevencija, kad kur į šalį labai nenuklystų (nors šiaip reikalaujame, kad ne vėliau kaip per pusvalandį nuo pamokų pabaigos prisistatytų namo, o jei nieko namuose nėra, tai namų telefonu raportuotų mums, kad jau grįžęs). O dėl balų išbraidymo, pasikarstymo medžiais, pasivažinėjimo žiemą nuo kalniukų ir panašių atrakcijų, tai aš problemos nedarau - puikiai prisimenu, kaip man tai patikdavo mokyklos laikais blush2.gif . Nors pastebėjus šlapius batus, purvinas kelnes ar kuprinę vis primenu, kad geriau pirma grįžti namo, persirengti, paruošti pamokas, o jau po to pramogauti.
Atsakyti
QUOTE(Baltike @ 2009 10 08, 15:52)
Maniškiui iki mokyklos 15 minučių, savarankiškai nueina pareina nuo pirmų dienų, nes taip norėjo pats. Keliauja per privačių namų kvartalus, tad didelio judėjimo nėra, bet gatvės be šaligatvių, todėl irgi sava specifika. Tiesa, retkarčiais laiko turėdami aš ar tėvelis pakontroliuojame, kaip vaikinui sekasi keliauti. Tai ir savotiška prevencija, kad kur į šalį labai nenuklystų (nors šiaip reikalaujame, kad ne vėliau kaip per pusvalandį nuo pamokų pabaigos prisistatytų namo, o jei nieko namuose nėra, tai namų telefonu raportuotų mums, kad jau grįžęs). O dėl balų išbraidymo, pasikarstymo medžiais, pasivažinėjimo žiemą nuo kalniukų ir panašių atrakcijų, tai aš problemos nedarau - puikiai prisimenu, kaip man tai patikdavo mokyklos laikais blush2.gif . Nors pastebėjus šlapius batus, purvinas kelnes ar kuprinę vis primenu, kad geriau pirma grįžti namo, persirengti, paruošti pamokas, o jau po to pramogauti.


sutinku su tais pasiciuzinejimais, jei vaikas nemeluoja kad buvo ten ir ten ir su tuo ar anuo, manoji buvo pradejusi meluoti, tai dabar ant trumpo pavadzio laikau, kol neigis vel mano psitikejimo bijau ka ir keist, nes uzuot ejus i mokamas muzikos pamoka sji man i akis meluoja kad jose buvo, o is tiesu su drauge zaide ir pas ja parejo. Kaip suprantu visi tikrina daugiau ar maziau kaip vaikai greitai parsiranda namo. Kalu jai i galva kad visada mane sgali paprsayt, o jei neleisiu paaiskinsiu kodel negalima ir kad tai padays veliau kai tik gales. Manau kad gerai elgiuos.
Atsakyti