Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Iki mano mokyklos 5 min kelio. Ir net gatvių pereidinėt nereikia. Tačiau viena į mokyklą vaikščiot pradėjau nuo 2 kl. ax.gif
Atsakyti
mokykla už kokių 300m, pirmoj klasėj kelias dienas palydėjau, o po to kartu sese thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dinokis @ 2009 08 24, 22:43)
mokykla už kokių 300m, pirmoj klasėj kelias dienas palydėjau, o po to kartu sese thumbup.gif

Kelias dienas palydėjom o po to viena ėjo smile.gif
Atsakyti
Iki mokyklos 20 minučių kelio ir 2 didelės gatvės.
Į ir iš mokyklos vežiojom 1 metus, antroje klasėje tik nuveždavom, kartais grįždavo pačios.
Vienos į mokyklą ir iš mokyklos eina nuo 3 klasės.
Atsakyti
6 m. sūnus į 1 klasę pats dviračiu važiavo nuo pirmos mokslo metų dienos t.y. iš karto kitą dieną po rugsėjo 1 d. ax.gif
Mes jam paaiškinom ir parodėme kad turėtų būti smagu -ir jis pabandęs vieną kartą negalėjo sustoti iki pat šalčių, taip ir važinėjo iki lapkričio pabaigos apie 600m iki mokyklos. smile.gif
Bet nesiūlyčiau to visiems. Mat mūsų sūnelis buvo nuo 1 metukų labai atsargus ir nė karto nėjo per gatvę neįsitikinęs kad nėra mašinų. Na ir iki mokyklos yra tik kiemų gatvės pilnos gulinčių policininkų.
Atsakyti
Mano dukra po pamokų lieka prailgintoj grupėj - paruošia pamokas, pavalgo, pažaidžia su draugais ir pan. Ir vaikas saugus, sotus, nevalkataujantis, ir man ramu biggrin.gif thumbup.gif Tiesa, nueina į muzikos mokyklą pati biggrin.gif , bet ir vėl į savąją mokyklėlę grįžta vakarienės biggrin.gif Šiemet jau eis į trečią klasę, galėtų jau ir namo po muzikinės pareit, bet panašu, kad mes ir toliau ją vežiosim į mokyklą ir namo, nes broliukas pradės eit į tą patį darželį (anksčiau ėjo kitur - į lopšelį), tai vienas pasiėmimas, nors mokykla visai netoli namų blush2.gif
Ir nemanau, kad ji nuskriausta kuo nors ar kokia baisiai nesavarankiška, jei ką ax.gif
Atsakyti
As tai pritariu mamytems, kurios savo vaikus nuveza ir paima is mokyklos. Jei tik yra galimybe tai daryti.
Nes maciau kaip vaikai eina is mokyklos namo - ismatuoja visas pelkes, griovius ir pan... Kad ir labai atsargus vaikas butu, taciau ne visi vairuotojai yra atsargus ir geranoriski... O dar kur vyresniu klasiu vaikai arba net klasiokai doh.gif Yra teke matyt ir bart vaikus (pradinukus!) kurie is ryto, net mokyklos kieme ar kolidoriuje prie klases duru ZIAURIAI skriaudzia savo klasiokus ar panasaus amziaus vaikus. mad.gif
Pati savo dukra (I Kl) kiekviena diena taip pat nuvezdavau ir parsivezdavau, nors mokykla nera toli. Ir man ramu, nereikia pergyvant ir galvot, ar nieko nenutiko. Siais metais eis i II klase, tai taip pat is ryto planuoju nuvezti, o po pamokeliu ateis mociute pasiimt. smile.gif
Atsakyti
Budamas 3kl.pradejo vienas vaikscioti ax.gif Bet mokykla ant kiemo galima sakyt,tik gatve pereiti reikia.Cia saugu,ryte daug masinu,atveza visi vaikus i mokykla,todel nieks nelaksto.Bet,jeigu butu kur toliau,jauciu ir siandien veziociau pati doh.gif
Atsakyti
Mano panelytė šiemet jau trečiokė, tai jau tvirtai važiuoja pati į mokyklą, o pirmoje ir antroje klasėje važiuodavome kartu, nes pakeliui į mano darbą mokykla buvo, o po pamokų tekdavo pirmoje klasėje-būt prailgintoje grupėje, antroje klasėje pradėjo pati parvažiuot namo, baisu buvo, net trim autobusais važiuot reikia.....bet vis patikrindavau telefonu ar viskas gerai.....ir į būrelį mokytojų namuose nukeliauja pati.....
Atsakyti
Kadangi mokykla praktiškai kieme,tai žinoma,kad nuo pat pirmos klasės ir pirmųjų dienų eina vienas thumbup.gif
Atsakyti
Mokykla netoli, o ir gatvė tik nedidelė, tai nuo pirmos klasės eina vienas.
Atsakyti
Maniškė pirmokė, rytais į mokyklą palydžiu, nors netoli, reikia pereiti vieną nedidelę gatvę ( su šviesoforu), o pareina pati, su klasiokėm, truputį neramu, aišku, tikrinam telefonu, bet prailginta iki 18:30, o darbas iki 19:00 doh.gif
Atsakyti