Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Dicke nuo pirmos dienos i mokykla eidavo ir grizdavo pati. Tuo metu auginau vidurine, tai nebuvo kada jos vedzioti, o ir siaip kelias netolimas, saugus. Vidurine ejo i kita mokykla, reikejo gatve pereiti, tai vedziojom pirmus metus, po to buvo pradejus vaikscioti pati. bet viena karta mano drauge prie jos papasakojo kazkokia baisia istorija apie vaiko uzpuolima, nuo tada pati niekus nebevaiksciojo. Reikejo lydeti. net i parduotuve, kuri yra namo kieme, dienos metu nenueidavo. Ir tik siais mokslo metais, jau penktoke, vaiksto pati kai sviesu, jeigu tamsu, reikia eiti pasitikti.
Atsakyti
Maniškis vienas grįžinėti pradėjo pirmos klasės vidury, nes mes gyvenam priemiesty, o mokykla mokyklos centre. Pirmus kartus kai leidom grįžti pačiam, paprašėm draugų, kad pasektų paskui autobusą ir pažiūrėtų kaip[ jam sekasi. ax.gif
Atsakyti
Mano abu jau nuo 7 metu ir i mokykla vaziuodavo, net nenoredavo kad nuvesciau 4u.gif
Atsakyti
Na, siaip vaikams patiems geriau, kai pradeda patys vaikscioti i mokykla ir is jos.. buna gi kartais, kad gedijasi, jei neduokdie mociute ateis pasiimti lotuliukas.gif

o siaip, pazistama pasakojo, jog mokytoja pirmoje klaseje prase tevu, kad pirmus menesius pasiimtu vaikus - del adaptaciju, pazangumo, klases aplinkos pasitardavo, painformuodavo, nes maziai ne visada prisimena kada kas vyks ir pan. doh.gif
Atsakyti
aš nuo pirmos klasės viena vaikščiojau į mokyklą, nes ji buvo labai arti, o mama tuo metu darbe būdavo.. ax.gif
Atsakyti
mano abu jau rugsėjo 2 ėjo vieni ax.gif
Atsakyti
Nuo pirmos klasės. Savaitę kartu, paskui viena.
Atsakyti
nou pirmos klases nes mokykla per langus matosi
Atsakyti
Ziurint kaip toli mokykla. Jei ne per toli - tai nuo pirmos klases.
Atsakyti
pirmas 2 savaites vede mama o veliau pati ejau ax.gif o kaimyne mano jos mama iki 4 klases vedziojo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif net tada kai vaikai is jos prie mamos pasisaipe pazystami vaikai vistiek vede mokyklon uz rankutes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vika86 @ 2009 08 23, 22:34)
pirmas 2 savaites vede mama o veliau pati ejau ax.gif  o kaimyne mano jos mama iki 4 klases vedziojo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif net tada kai vaikai is jos  prie mamos pasisaipe pazystami vaikai vistiek vede mokyklon uz rankutes  doh.gif


vika86, kai po 10 metu turesi vaiku, tada ir saipykis. tongue.gif Manau tevai elgesi prtingai.
Ir nieko cia juokingo. Mano kaimynes vaika po mokyklos uzpuole vyras namo laiptineje. Su peiliu grasindamas ateme mobilu telefona. Vaikui buvo 9-10 metu.
Kadangi tevu tuo metu nebuvo, tai vaikas atejo pas mane. Pavaisinau arbata, skambinau tevams del ivykio. Maciau kokia to vaiko busena... doh.gif doh.gif doh.gif O ir tevams buvo stresas kad negali vaiko po mokyklos pasitikti, nes dirba.
Atsakyti
Airijoj pagal istatyma vaikas negali nueiti ir gryzti is mokyklos vienas iki 12 metu. Ir man sis istatymas labai prie sirdies smile.gif Iki mokyklos teritorijos vartu visi atveza, atveda savo vaikus ir ten pat pasitinka. Ir vaikai saugus ir ramu kad niekas nesitycios.
Atsakyti