Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

Mažoji šį rudenį pradės lankyti pirmąją klasę.Turbūt vežiosiu unsure.gif Vyresnioji kai pradėjo lankyt mokyklą nuo pirmųjų dienų pati nueidavo ir pareidavo.Bet tada nebuvo tokio intensyvaus eismo ir tokių puskvailių vairuotojų.Prieš savaitę pėsčiųjų perėjoj partrenkė didžiąją dukrytę,sulaužė koją,buvo ir smegenų sukrėtimas verysad.gif Tai dabar nėr ir kalbos,kad abi vežiosiu...
Atsakyti
paruošiamoj klasėj vežiojau o į pirma šiaušia pati
Atsakyti
QUOTE(jovta @ 2009 02 16, 01:47)
paruošiamoj klasėj vežiojau o į pirma šiaušia pati


As vezioju savo pirmokeli, kadangi man sie laikai tokie nesaugus, nezinau... Aisku blogai gal, nes taip vaiko nepratinu prie savarankiskumo, bet...
Atsakyti
pirmas kelias dienas vedėm, po to visada pats eina ir pareina.Jei galėčiau, galbūt vesčiau ir parsivesčiau pati doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvija @ 2009 02 18, 10:00)
As vezioju savo pirmokeli, kadangi man sie laikai tokie nesaugus, nezinau... Aisku blogai gal, nes taip vaiko nepratinu prie savarankiskumo, bet...

Aš leidžiu pačiai vaikščiot tik todėl kad pakankamai saugi gatvė iki mokyklos , netoli ir pati labai pagal taisykles vakšto. Bet jei turėtu vaikščioti judria gatve tai vežiočiau.
Atsakyti
Nuo antros klasės, visą pirmąją pravedžiojom. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovta @ 2009 02 18, 23:18)
Aš leidžiu pačiai vaikščiot tik todėl kad pakankamai saugi gatvė iki mokyklos , netoli ir pati labai pagal taisykles vakšto. Bet jei turėtu vaikščioti judria gatve tai vežiočiau.



g.gif pas mane net per gatve eiti nereikia, per kiemelius ir mokykla. Veziot pradejau del to, kad rytai ir vakarai tamsus buvo, o dabar, kai sviesu, tai jauciu pats metas pratinti ji eiti pestute. Taip ir oro gryno ikveps, nes uzdarose patalpose tupi istisas dienas tai ir is ligu neislipam visa sezona doh.gif
Atsakyti
I mokykla eina pacios vienos nuo pirmos klases,mokykla netoli ,gatve tik viena.
Atsakyti
Iš tiesų tas vedžiojimas dar ir nuo pačio vaiko priklauso. Būna tokių savarankiškų, kad užsispiria eiti vieni ir nors tu ką..
Atsimenu maniškis būdamas paskutinėje darželio grupėje nusprendė, kad yra didelis ir gali nueiti vienas. Leidau. Iki šviesaforo pradžioje palydėdavau, o paskui ir to nereikėjo.
O dukra - atvirkščiai.. Pagatava, kad iki tualeto palydėčiau.

Dabar artėjant pavasariui, jei vaikas tik turi noro, tegu eina smile.gif Per pirmą pusmetį jau priprato prie aplinkos. Gatvių. Gal ir draugų daugiau susiras....
Atsakyti
QUOTE(Lauruzhe @ 2009 02 05, 21:42)
Šiaip savarankiškai į mokyklą maniškis nuo pirmos klasės vaikšto, bet tik šiemet (jau trečiokas) prasidėjo problemos... Pakeliui namo vidury dienos prisikabina kažkoks paauglys ir terorizuoja - sako kad pavogė telefoną ir bando apieškoti, kad atimtų. Šiandien jau trečią kartą per pastarąjį mėnesį.
Net į policiją šiandien kreipiausi.. aišku jie bejėgiai...
Reikės naujų kelių į namus ieškoti..
Žiauriai neramu...

Mokinu kaip stengtis išvengti tokių situacijų, kaip gintis.. Bet vis tiek .. kas kartą baimė ir man, ir vaikui...



Reikėtų nors kartą tėčiui, ar šiaip suaugusiam palydėti ir tegu parodo, kuris, o su tuo griežtai pakalbėti. Gali to užtekt. g.gif
Atsakyti
Ryte palydeti tai vienas dalykas...
Bet va po pamoku koki gryba pjauna... tai net baisu pagalvot g.gif
Mano paskaiciavimu, is mokyklos vidutiniskai eina 1.5 val.
O kelias, tai viso labo 100 metru lotuliukas.gif
Jei tik yra galimybe pirmokelius butina priziureti.
Atsakyti
Pirmoj klasej pora menesiu vezdavom,o po pamoku pasiimdavau.Po to pradejo i mokykla ir atgal grizti savarankiskai.Vaziuoja su mikriuku,likusia dali eina pestute.Namo grizta tik pestut,nebent buna blogas oras tai grizta mikriuku.
Kelias iki mokyklos tiesioginis,jokiu sankryzu,kelio kirtimo ner .
Atsakyti