Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada eina mokyklon vieni?

QUOTE(TUSINA @ 2009 02 01, 12:05)
ax.gif
as vedzioju iki dabar  ax.gif  man baisu viena paleisti... paranoike biski esu  ax.gif

pritariu.mes vaziuojam per visa miesta.atsakanciai prisiziuriu narkomanu ir pan.baisu paleist viena.
Atsakyti
musu mokykla salia,tai eiti savarankiskai pradejo rugsejo 2d 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,o jai butu toliau vedziociau kol pati pasakytu,kad jau drasu ir vienai nueiti smile.gif
Atsakyti
As savajai leidau koki spalio pradzioj, pas mus ir mokykla netoli. Pradzioj buvo baugoka, dabar kaip ir nieko. Bet eina su klasioku kol viska neapziures nepareis doh.gif
Atsakyti
Šiaip savarankiškai į mokyklą maniškis nuo pirmos klasės vaikšto, bet tik šiemet (jau trečiokas) prasidėjo problemos... Pakeliui namo vidury dienos prisikabina kažkoks paauglys ir terorizuoja - sako kad pavogė telefoną ir bando apieškoti, kad atimtų. Šiandien jau trečią kartą per pastarąjį mėnesį.
Net į policiją šiandien kreipiausi.. aišku jie bejėgiai...
Reikės naujų kelių į namus ieškoti..
Žiauriai neramu...

Mokinu kaip stengtis išvengti tokių situacijų, kaip gintis.. Bet vis tiek .. kas kartą baimė ir man, ir vaikui...

Atsakyti
Mano tik kelias dienas sutiko kad pavedziociau.Paskui paprase kad leistume paciam .Mokykla arti ,gatviu dideliu nera.Tai nuo rugsejo ir eina savarankiskai. pakolkas viskas gerai.
Atsakyti
Sveikos mamos

maniskis i 1klase pradejo eiti beveik 7m. Mokykla tik uz 2 namu ir tik viena kiemo gatvele yra. Na kaip ir nebaugu leisti viena. Jis gana savarankisnai nueina ir pareina is mokyklos jau nuo rugsejo 2 savaites. Nors labai dziaugiasi, kai ateinu jo parsivesti. Jie didziuojasi kad cia mano mama ir t.,t. Manau skirtingu vaiku yra.. ir nevisi gali taip savarankiskai vaikscioti i mokyklas.. man pasiseke- maniskis drasuolis... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Juodai @ 2009 02 04, 13:44)
Maniškė kaip tik nuo rudens žygiuos į pirmą klasę - tikrai vežiosiu ir neleisiu vienos. Kuo ilgiau, tuo geriau. Aišku nelydėsiu nuolatos iki durų, jei nenorės, ir nestebėsiu pasislėpus.
Savarankiškumo vaikai gali mokintis ir kitais budais, nebūtinai vieni mieste vaikščiodami.
O jūs, mamos ir tėčiai (kreipiuosi į tuos, kurie turit galimybę palydėti vaiką į mokyklą ir pasitikti iš, bet to nedarot), ar nesmerktumėt savęs atsitikus nelaimei?... Beje, nelaimė - tai staigus rezultatas. Kur kas igiau nepastebimas rezultatas yra vaikų atitrūkimas nuo tėvų, t.y. santykių atšalimas, paslapčių atsiradimas...

Nemanau, kad, kaip kažkas rašė, "kas lemta, tas ir atsitiks"... Kiekvienas esame savo likimo kalviai. Aš visomis išgalėmis stengsiuos globoti savo vaiką (-us), nes jis man yra pats brangiausias.

Tiek minčių šia tema kol kas.
Sėkmės visiems ir saugių kelionių  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Į mokyklą nuvežame, o grįžta pats jau nuo pirmos klasės.
Atsakyti
mano pirmoj klasej iki naujuju nuvezdavau ir parvesdavau,nes be darbo sedejau,pradejau eit i darba ir parkulniuodavo,nes nera is ko rinktis.bet,kai laisvos dienos budavo vaziuodavau parvest,
Atsakyti
vienas is kriteriju renkantis mokykla buvo tas, kad mokykla butu netoli namu ir sunu sgaletu pats nueiti/pareiti. dabar ryte ji i mokykla nuveza tevas (nes kartu veza ir jaunesni broli i darzeli), o pareina pats jau turbut nuo spalio menesio. kartais ir ryte pats nueina i pamokas.
Atsakyti
Ryte nuvežam,o grįžta pats,gerai, kad ne vienas,o su pussesere.Parsivesdavau iki sausio mėn,nes reikėjo kelą parodyti ir su autobusu reikia važiuoti unsure.gif Mokyklos arčiau nėra verysad.gif
Atsakyti
Bijau pameluot, bet atrodo, kad nuo pirmos klasės antro pusmečio, t.y. nuo kokio sausio mėn. pati pasakė, kad pareis viena, tiksliau su drauge, nes šalia viena kitos gyvena. O ir mokykla tik 5 min. nuo namų. ax.gif Dabar jau trečiokė, kartais, kai bando neklausyt, sakau, ateisiu pasiimt po pamokų. Čia tokia būtų bausmė. biggrin.gif
Atsakyti