Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(Hmmm... @ 2009 04 15, 14:29)
O kam kviesti "silpnus pažįstamus, kuriuos matai kartą metuose"?...

ir su tokiais kartais pabendraut reikia. bet prie tokių čia ir niekas nesikabina.

o situacija, kaip suprantu, čia žmonės ne iš biednųjų, susirinko į nebiedną jubiliejų pasveikint geros draugės, ir įteikė trisdešimt litų. gal kokiem sunkiai besiverčiantiem daugiavaikiam tai būtų ohoho dovana, bet konkrečiu atveju -- žemas lygis.

QUOTE
Nu gal tam "artimam" atrodo, kad dovana gera? O jei tas žmogus artimas tik kabutėse, tai vėlgi - kam tokį kviesti?

artimais laikau draugus, šeimos narius, ir gimines su kuriais daugiausiai bendraujama. ir jeigu tokie žmonės sumąsto, kad gera dovana gali būti koks nors nudėvėtas daiktas, ar pats pigiausias dezodorantas, tai čia rodo kad žmogus ne tik tavęs, bet ir savęs negerbia.
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 15, 15:28)
ir su tokiais kartais pabendraut reikia. bet prie tokių čia ir niekas nesikabina.

o situacija, kaip suprantu, čia žmonės ne iš biednųjų, susirinko į nebiedną jubiliejų pasveikint geros draugės, ir įteikė trisdešimt litų. gal kokiem sunkiai besiverčiantiem daugiavaikiam tai būtų ohoho dovana, bet konkrečiu atveju -- žemas lygis.
artimais laikau draugus, šeimos narius, ir gimines su kuriais daugiausiai bendraujama. ir jeigu tokie žmonės sumąsto, kad gera dovana gali būti koks nors nudėvėtas daiktas, ar pats pigiausias dezodorantas, tai čia rodo kad žmogus ne tik tavęs, bet ir savęs negerbia.


sutinku drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
labas visoms 4u.gif
perskaičiau visą temutę ir man iškilo pora klausimėlių...
daugkas kaltinate temos autorę kaip susireikšminusią materialistę, bet... o teigiančios, kad jų draugams, mylimiesiems, giminėms turėtų užtekti vien jų garbingo pasirodymo, mat tuo metu jos galėjo sau leisti smagiai laiką kabake, klube ar dar kur nors, bet va visgi atėjo... o jos tai nėra susireikšminusios g.gif man asmeniškai patinka teikti dovanas, aš ir daug pinigų, ir daug laiko joms išrinkti išleidžiu. jei man asmuo svarbus, aš nepatingėdavau ir pasitaupyti, ir pasiskolinti, nes pinigais niekad nebuvau pertekus. puikiai žinau, kad gal ir užtektų vien mano pasirodymo, bet aš noriu stebint, džiugint, nes tai man širdžiai mielo žmogaus šventė ( į nemielų neinu ). Aišku, priklauso nuo šventės mąsto - neveži sode su šašlykais švenčiančiam žmogui krikštolinio servizo ar pan. bet jei žmogus stengiasi, nuomuoja patalpas, vadinasi, jam ta šventė yra pakankamai svarbi ir kažkaip į tai reiktų atsižvelgti. o pvz. kai jūs einat į vestuves ir skaičiuojat - čia pinigai mano suknei, makeupui, ševeliūrai, kas liks dovanai - va tai tai man grynas išskaičiavimas. man net neapsiverstų liežuvis tai pavadinti vestuvių dovana. Aš jau geriau jaunavedžiams geresnę dovaną įteikčiau, bet ateičiau su sena suknute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuikių_dainos: 15 balandžio 2009 - 15:20
[quote=sena niekšė,2009 04 15, 15:28]
ir su tokiais kartais pabendraut reikia. bet prie tokių čia ir niekas nesikabina.

o situacija, kaip suprantu, čia žmonės ne iš biednųjų, susirinko į nebiedną jubiliejų pasveikint geros draugės, ir įteikė trisdešimt litų. gal kokiem sunkiai besiverčiantiem daugiavaikiam tai būtų ohoho dovana, bet konkrečiu atveju -- žemas lygis.


As supratau, kad ta grupe zmoniu iteike ne 30 Lt , a susimiete po 30 Lt smile.gif Tai kaip ir butu skirtumas. O jeigu prie tos pinigu sumos buvo padovanuota grazi pokste geliu ir geras butelis kokio gerimo atnestas. Tai ar to mazai ax.gif
Atsakyti
[quote=Bridggite,2009 04 16, 07:54]
[quote=sena niekšė,2009 04 15, 15:28]
ir su tokiais kartais pabendraut reikia. bet prie tokių čia ir niekas nesikabina.

o situacija, kaip suprantu, čia žmonės ne iš biednųjų, susirinko į nebiedną jubiliejų pasveikint geros draugės, ir įteikė trisdešimt litų. gal kokiem sunkiai besiverčiantiem daugiavaikiam tai būtų ohoho dovana, bet konkrečiu atveju -- žemas lygis.
As supratau, kad ta grupe zmoniu iteike ne 30 Lt , a susimiete po 30 Lt smile.gif Tai kaip ir butu skirtumas. O jeigu prie tos pinigu sumos buvo padovanuota grazi pokste geliu ir geras butelis kokio gerimo atnestas. Tai ar to mazai ax.gif
[/quote]

nu bet taip nebuvo padaryta schmoll.gif
Atsakyti
gal neatidžiai skaičiau, bet išsakičiau apie voką su trisdešimt litų. o ne vokus ir ne po trisdešimt g.gif
Atsakyti

QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 16, 15:17)
gal neatidžiai skaičiau, bet išsakičiau apie voką su trisdešimt litų. o ne vokus ir ne po trisdešimt  g.gif


Na, aš supratau, kad grupė žmonių po 30 lt

QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 04, 13:10)
iš grupės žmonių grupinę dovaną už ...litų,



QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 07, 21:33)
30 litukų...nuo žmogaus...



Atsakyti
Puikiai suprantu mamuke68
Mes darbe po 20-30lt susimetam simboliskai atsvenciam.

Bet maza pinigu suma dar nieko, pinigai ir yra pinigai, bet kai nesa dovanu koki nors s..., nereikalinga namuose daikta arba netikusi dovana arba nuo tarybiniu laiku uzsigulejusi serviza, cia tai tikrai pazeminimas ir nei pasakyt jiems nieko negali, nei suprast toki elgesi? g.gif O paskui galvoji, kur ta daikta deti ar kaima isvezti, ar ismesti. doh.gif Tokiu atveju jau geriau nieko nenesti. schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *nepakartojama*: 16 balandžio 2009 - 23:20
...geras. Man ypatingai patiko pabaiga. Po keliu puslapiu diskusiju taip ir neaisku, kiek buvo zmoniu (arba seimu) tame ypatingame baliuje, ir kiek is viso buvo dovanota tu pinigeliu. Perskaiciau viska 2 kartus lotuliukas.gif
Patenkinkit smalsuma...a Mamule68 g.gif
Atsakyti
QUOTE(copita @ 2009 04 20, 18:23)
...geras. Man ypatingai patiko pabaiga. Po keliu puslapiu diskusiju taip ir neaisku, kiek buvo zmoniu (arba seimu) tame ypatingame baliuje, ir kiek is viso buvo dovanota tu pinigeliu. Perskaiciau viska 2 kartus  lotuliukas.gif
Patenkinkit smalsuma...a Mamule68  g.gif


Ir kas iš to jei patenkins bigsmile.gif
bet kokiu atveju situacija durna, įsivaizduok na penkioliką žmonių susimeta po 30 lt. įdeda pinigus į voką ir įteikia, o jei žmogus kategoriškai prieš pinigų dovanojimą, nors kolegos tai žino, bet vistiek pinigus kiša.
Kita situacija ima už tuos pinigus ir nuperka mergelės Marijos paveikslą inkrustuotą dirbtinais gintarais (arba kitą beskonybę),
O jei žmogus ir susireikšmino, tikėjosi labiau būt pagerbtu nei pagerbė ir ką?
Kam nepasitaiko cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MuzikALI @ 2009 04 06, 09:06)
o kaip tau paciai atrodo?  smile.gif  50 lt nuo zmogaus einant i vestuves.. hmm keistai zmones masto. juokingi pinigai tas 50 lt siais laikais- ka uz juo galima nupirkt?? nieko  schmoll.gif



Bet pvz jeigu aš negaliu leisti daugiau? Tai ką į vestuves pas draugę neiti, ar kaip? Tarkim praeitą vasarą ėjau pas vaikystės draugę šį vestuves, tikrai sunkus laikotarpis buvo, tai padariau dekupažinę dėžutę su angelais, nes ji juos kolekcionuoja. Sakė, kad buvo labai gera ir nuoširdi dovana, ir tikiu, kad nemelavo. Aišku, kad pravlgiau daugiau, ir pragėriau, bet juk ne kavinė, kad kiekvienas atsiskaitytų. Ar balius daromas tam, kad atsipirktų?ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Forget The Pain @ 2009 04 23, 12:17)
Bet pvz jeigu aš negaliu leisti daugiau? Tai ką į vestuves pas draugę neiti, ar kaip? Tarkim praeitą vasarą ėjau pas vaikystės draugę šį vestuves, tikrai sunkus laikotarpis buvo, tai padariau dekupažinę dėžutę su angelais, nes ji juos kolekcionuoja. Sakė, kad buvo labai gera ir nuoširdi dovana, ir tikiu, kad nemelavo. Aišku, kad pravlgiau daugiau, ir pragėriau, bet juk ne kavinė, kad kiekvienas atsiskaitytų. Ar balius daromas tam, kad atsipirktų?ar kaip?

Kas gali buti geriau, nei savo rankom padaryta dovana? wub.gif
Atsakyti