Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(Hmmm... @ 2009 04 06, 11:46)
O aš skaitau skaitau... ir žinot, ką... neduok die tokių draugų... jau geriau iš viso lai nekviečia, nei paskui šitiek skaičiuoja, kas kiek ir ko atnešė... Man žiauru.
Jei aš kviečiu kažką į savo šventę, tai tikrai ne tam, kad man dovanas suneštų, o todėl, kad aš noriu matyti tuos žmones ir noriu su jais švęsti... O čia g.gif Toks vaizdas, kad dėl pakazuchos svečiai kviečiami ir dar, kad balius atsipirktų doh.gif

Ne visi (ypač jaunesni) gali sau leisti milijonus baliui išleisti, todėl gal tos, kurioms taip svarbu "po kiek" susimes svečiai, pirma apsvarstykit, kokios jų finansinės galimybės ir tik tada, pagal rezultatus, svečius rinkitės mastau.gif

Vat čia kažkas sakė, kad po 50 lt vestuvėm negražu g.gif Nu ką aš žinau, tarkim eina pora - rūbai (nes įtariu, kad su džinsais atėję jums irgi nepatiktų baisiai, bo nuotraukas gadintų rolleyes.gif, o ne visi turi po keletą vakarinių rūbų komplektų atliekamų spintose rolleyes.gif  ), gėlės (nugi išrankiems netiks trys rožės, o puokštės šiais laikais irgi kainuoja), kelionė (ypač jei reikia iš toliau atvažiuoti), alkoholis (jei nešasi) - jau vien tai kiek išlaidų sudaro, plius dar dovana ir t.t. Nu vat, tai siūlau prieš kviečiant svečius kitą kartą įvertinti, ar jie galės sau leisti Jūsų šventei 1000 lt išleisti. Ir jei ne, tai nekvieskit, nereiks skaudintis po to.

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na aš manau, kad visgi yra tam tikros ribos, kurios turėtų būti taikomos, atsižvelgiant kokia šventė - paprastas gimtadienis ir pasisėdėjimas, jubiliejus ir didelis balius, vestuvės ir pan. Pagal tai ir dovanos turi būti dovanojamos skirtingos. Svečiai kviečiami ne pagal tai, kiek pinigų turi ir ar gali sau tai leisti - to šeimininkai gali ir nežinoti, o jei per brangu ir negali sau to leisti, tai gal geriau visai atsisakyti dalyvauti ir pasveikinti simboliškai...
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2009 04 09, 11:42)
Na aš manau, kad visgi yra tam tikros ribos, kurios turėtų būti taikomos, atsižvelgiant kokia šventė - paprastas gimtadienis ir pasisėdėjimas, jubiliejus ir didelis balius, vestuvės ir pan. Pagal tai ir dovanos turi būti dovanojamos skirtingos. Svečiai kviečiami ne pagal tai, kiek pinigų turi ir ar gali sau tai leisti - to šeimininkai gali ir nežinoti, o jei per brangu ir negali sau to leisti, tai gal geriau visai atsisakyti dalyvauti ir pasveikinti simboliškai...


drinks_cheers.gif ateidami tegu ivertina kiek savo atejimu kainuos jubiliatui (juk dazniausiai restoranuose ar kur uz maista ir plota skaiciuojama nuo galvos), tai nekaip atrodo kai atnesa 30 lt o prageria ir pravalgo uz belekiek (kaip taisykle tie daugiausia ir "prabaliavoja"). bash.gif nu zodziu..
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2008 10 16, 17:47)
Geriau tada dovanoti koki daikta, nei juokinga pinigu suma. Mes neseniai vestuvems gavom 200lt vokeli nuo 4 zmoniu. Nei sis nei tas, kazkaip patys susinepatoginom...  blush2.gif Dar noriu paminet, kad tai buvo musu geriausi draugai.


o jus norejote gauti is tu zmoniu 2000 Lt doh.gif kazkokia nesamone doh.gif Man geriausia dovana, kad mane nepamirso, atejo pas mane i svecius. Dabar mano gyvenime toks etapas, kada galiu sau nemazai leisti ir tikrai nekreipiu demesio jeigu gaunu pigia dovana ax.gif Daryti vestuves, gimtadieni ir skaiciuoti kad tau atsipirktu doh.gif Tai gal neverta tada 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VelDan @ 2009 04 09, 11:42)
jei per brangu ir negali sau to leisti, tai gal geriau visai atsisakyti dalyvauti ir pasveikinti simboliškai...


Vat vat ir pasimato, kokiu tikslu svečiai kviečiami. Aš asmeniškai tikrai įsižeisčiau, jei mano kviečiami žmonės neateitų į mano šventę vien todėl, kad neturi "nustatytos" pinigų sumos dovanai. Nes aš kviečiu tuos, su kuriais noriu švęsti ir kurie man artimi. Ir kviečiu ne tam, kad atneštų kažką, o tam, kad kartu paminėtume reikšmingą mano gyvenimo įvykį. Tfu ant tokių draugų, kurie skaičiuoja, kas kiek ir ko atneša.

QUOTE(MuzikALI @ 2009 04 09, 12:46)
drinks_cheers.gif ateidami tegu ivertina kiek savo atejimu kainuos jubiliatui (juk dazniausiai restoranuose ar kur uz maista ir plota skaiciuojama nuo galvos), tai nekaip atrodo kai atnesa 30 lt o prageria ir pravalgo uz belekiek (kaip taisykle tie daugiausia ir "prabaliavoja"). bash.gif  nu zodziu..


Blyn, nu rimtai nesuprantu - nafik Jūs tuos gimtadienius ar šventes darot? Kad pasirodyt? Prieš ką? Kas čia per skaičiavimas, kas kiek pravalgo ar prageria. Nu tai nekvieskit tų, kurie daug "ėda" ir psio. Nustatykit suvalgomo maisto limitą, normuokit alkoholį vienam žmogui (korteles išdalinkit, nurodančias, kokį kiekį maisto ir alkoholio gali gauti vienas ar kitas žmogus). Arba į pakvietimus įrašykit, kokia minimali svečio "stafkė", idant Jūsų nesunervintų ir balius atsipirktų. Nu tada žmonės tikrai susiskaičiuos ir apsispręs, ar gali sau leisti eiti į Jūsų "iškilmingą" šventę, ar ne?

Kam Jums draugai reikalingi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2009 04 09, 12:56)
Vat vat ir pasimato, kokiu tikslu svečiai kviečiami. Aš asmeniškai tikrai įsižeisčiau, jei mano kviečiami žmonės neateitų į mano šventę vien todėl, kad neturi "nustatytos" pinigų sumos dovanai. Nes aš kviečiu tuos, su kuriais noriu švęsti ir kurie man artimi. Ir kviečiu ne tam, kad atneštų kažką, o tam, kad kartu paminėtume reikšmingą mano gyvenimo įvykį. Tfu ant tokių draugų, kurie skaičiuoja, kas kiek ir ko atneša.
Blyn, nu rimtai nesuprantu - nafik Jūs tuos gimtadienius ar šventes darot? Kad pasirodyt? Prieš ką? Kas čia per skaičiavimas, kas kiek pravalgo ar prageria. Nu tai nekvieskit tų, kurie daug "ėda" ir psio. Nustatykit suvalgomo maisto limitą, normuokit alkoholį vienam žmogui (korteles išdalinkit, nurodančias, kokį kiekį maisto ir alkoholio gali gauti vienas ar kitas žmogus). Arba į pakvietimus įrašykit, kokia minimali svečio "stafkė", idant Jūsų nesunervintų ir balius atsipirktų. Nu tada žmonės tikrai susiskaičiuos ir apsispręs, ar gali sau leisti eiti į Jūsų "iškilmingą" šventę, ar ne?

Kam Jums draugai reikalingi? g.gif

drinks_cheers.gif rimtai kvieskit tik tokius draugus, kurie gali padovanuoti brangia dovana. o kiti ar gi draugai ax.gif suvalgis daugiau negu atnes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bridggite @ 2009 04 09, 13:22)
drinks_cheers.gif  rimtai kvieskit tik tokius draugus, kurie gali padovanuoti brangia dovana.  o kiti ar gi draugai ax.gif suvalgis daugiau negu atnes doh.gif

Dazniausiai buna taip, kad zmogus turi pinigeliu, bet per daug jais nesisvaisto, tai gi irgi galima "prasauti" lotuliukas.gif
Neseniai buvome draugu vestuvese, po sventes klausiam, kiek $ surinko, atsake, kad siaip sau, atseit is visu draugu gerai "gavo", o is giminiu ne labai geras sumas, atseit daugumos kisenes galejo ir "labiau pasistengti" biggrin.gif
O siaip sutinku su nuomone, jeigu nori kazka matyti savo sventeje, ta zmogu ir kvieski, o neziurek i jo finansinius sugebejimus drinks_cheers.gif .
Drauge atejo i mano gimtadieni, atnese puodeli, geliu, bet man ta dovana nesvarbi, kadangi vertinu jos demesi, bei draugija drinks_cheers.gif
Atsakyti
gal ne esmė tie 30lt, na, po kiek gali - susimeta tarkim, bet galėjo susimetę po tiek nedaug, paimti ir nupirkti kažką originalaus, įdomaus, išskirtinio, o ne atnešti vokelyje smile.gif tada gražiau žiūrėtųsi ir ta suma ne taip kristų į akis smile.gif o keliese susimetus, kad ir 30-40, galima ekskursiją po miestą padovanoti, ar tai skrydį virš miesto, ar dar kokį šuolį parašiutu smile.gif na jei žmogus mėgsta tokius dalykus aišku smile.gif arba kažką sumeistrauti patiems wink.gif esu mačius super dovanų su mažom išlaidom smile.gif va, galbūt tas atkišimas tokios ne itin didelės sumos yra nesmagiausias autorei smile.gif
Atsakyti
kaip sakant. jei ten kokie silpni pažįstami, kuriuos matai kartą metuose, tai bala nematė ką jie dovanoja. bet jei "artimas" žmogus tau įteikia šūdą ir vaidina kad dovaną atnešė, o tu turi vaidint kad širdingai dėkoji, tai parodo kuo tas žmogus tave laiko.
Atsakyti
gera diskusija uzvire biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Man patinka kai ateina svečiai su gera nuotaiką, tai pati puikiausia dovana. O dėl pinigų sumos, tai aš visada sakau, kad neneštų man gėlių, nes jos nuvysta ( o dar ir namuose nelabai yra vietos kur jas pamerkti blush2.gif ), o geriau kiek pinigų nori skirti gelėms tiesiog tegu taip pinigus padovanoja 4u.gif
Buvau gimtadienyje kur buvo daug turtingų žmonių ir visi pasipūtę, nenorėjo nei su kitais bendrauti, nei šokti, o tik gerti ir valgyti. Tai aš savo šventės tokios nė už ką nenorėčiau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 04 14, 15:21)
jei ten kokie silpni pažįstami, kuriuos matai kartą metuose, tai bala nematė ką jie dovanoja.
bet jei "artimas" žmogus tau įteikia šūdą ir vaidina kad dovaną atnešė, o tu turi vaidint kad širdingai dėkoji, tai parodo kuo tas žmogus tave laiko.


O kam kviesti "silpnus pažįstamus, kuriuos matai kartą metuose"?...

Nu gal tam "artimam" atrodo, kad dovana gera? O jei tas žmogus artimas tik kabutėse, tai vėlgi - kam tokį kviesti?
Atsakyti