Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

baisu, kai viskas skaiciuojama pinigais doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Singerita @ 2008 09 19, 08:57)
Ne piniginėj vertėj dovanos esmė, bet vis dėlto ji parodo kiek žmogus yra jam svarbus. Jeigu renki, galvoji ką nupirkti kas patiktų, ko norėtų tai ir matosi tos pastangos, kad tave vertina. O jei ateina ir nuperką pirmą pakeliui pasitaikiusį daiktą, tai kiekvienas įsižeistų.
  Man taip buvo turim vieną draugų porą. Šiaip nei jie, nei mes didelių balių nekeliam, simboliškai tik, bet dovanas perkam  biggrin.gif  Taigi prieš tai buvo abiejų iš tos poros gimtadieniai, tikrai su vyru pasistengėm išanalizuoti kas patiktų, rinkom ir nupirkom gana brangias dovanas, nes būtent tų daiktų norėjo. Taigi atėjo mano gimtadienis ir ką gi gavau iš jų atgal, ogi taures už 20 lt iš maximos.  doh.gif  Kai ir taip tų taurių turiu daugybę, nebėra kur dėti. Panelė dar prasitarė, kad matai nieko gero "Maximoj" nebuvo tai nežinojo ką nupirkti  doh.gif  Aišku įsižeidžiau, bet to neparodžiau. Bet tai akivaizdžiai matosi kaip žmonės "stengėsi" išrinkti tai kas man patiktų, po to karto man ir atrodo, kad tiek mūsų draugystę ir tevertina  lotuliukas.gif


O gal jie jusu dovanas irgi panasiai "ivertino" ir nusprende kad mazai stengiates padovanojo beleka lotuliukas.gif Dazniausiai gaunasi taip, kad berinkdami dovanas vistiek vadovaujames savo skoniu, tai nors ir is geriausiu noru tos dovanos kartais gali buti ne i tvora nei i mieta smile.gif
Atsakyti
na suprantama toks jausmas, kai gauni daug menkesne dovana, negu tikejaisi.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2008 09 12, 12:34)
Kažkokia nesąmoninga problema čia išpūsta.

Jubiliejus temos autorės čia buvo koks? 50? 60? O gal visgi viso labo 25 ar 30?

Kita vertus - jei kompanija didelė (tarkim, dešimt žmonių) - galima nupirkti tikrai gražų ir gerą daiktą už 300 Lt. Vat ir gausis po trisdešimt susimesti. Ar jau čia kiekvienas būtnai privalo dėt po 200 Lt?

Briedas kažkoks. Manau, kad temos autorė visgi veidmainiauja gerokai - sako, kad padarė daug gero kolegoms ir nelaukia atpildo, bet vat vistiek pasipiktino "per menku" pagarbos parodymu. Vadinasi, visgi to dėkingumo ir paliaupsnimo norisi kaip ten bebūtų.

Kita vertus, būna žmonių, kurie tiesiog turi prastą skonį ir dovanoja totalias nsąmones ne iš blogos valios. Mano vyrui draugai padovanojo tokį net nežinau kaip pavadint - suvenyrinį rinkinį, kurį sudaro stiklinis butelis su kraniuku ir keturios čierkos. Na, neva degtienei ar viskiu perpilt ir ant stalo pastatyt. Beskonybė klaiki. Plius, draugai žino, kad mes stiprių gėrimų išvis negeriam. Bet vat tokis jų supratimas - dovanas perka pagal tai, kas patinka jiems, o negalvodami, kas patiks apdovanotajam.


Na sprendziant is mamule68 vardo, tai jai 40 metuku smile.gif vat jums ir atsakymas keliu metu jubilieju svente.
o del pinigu vertes tai as pvz visiskai palaikau mamule68, nzn kokiu skrudzu reikia buti, kad tik po 30 lt sugebet susidet g.gif man pvz tai cia net nera ka komentuot- visiska nepagarba zmogui ir tiek. kuo toliau nuo tokių zmoniu.
Atsakyti
Palaikau mamule68, nes pati kazka panasaus patyriau, aisku niekam nesakiau bet vidui tai skaudu. Pas mane i gimtadieni tai isvis viena pora atejo ir be geliu ir be dovanu, tai mane kazkaip i nepatogia padeti pastate...Visi jau buvo susirinke pasveikine, (kavinej) ir jie ateina be nieko ir islemeta zodzius su gimtadieniu. Ai visokiu yra visokiu reikia...
Atsakyti
QUOTE(*Zylute* @ 2009 03 23, 12:14)
Palaikau mamule68, nes pati kazka panasaus patyriau, aisku niekam nesakiau bet vidui tai skaudu.  Pas mane i gimtadieni tai isvis viena pora atejo ir be geliu ir be dovanu, tai mane kazkaip i nepatogia padeti pastate...Visi jau buvo susirinke pasveikine, (kavinej) ir jie ateina be nieko ir islemeta zodzius su gimtadieniu. Ai visokiu yra visokiu reikia...


ale tai keistu zmoniu yra, kazin ar jie nesugalvoja patys kad einant i gimtadieni dovana reikia nestis, ar cia tokiais kvailais is taupumo apsimeta g.gif
Atsakyti
Pilnai palaikau mamule68.Net ir visko turinciam zmogui jubiliejaus proga padovanoti 30 lituku nuo kruvos sveciu didziule geda.O poziuriai mamyciu siuo klausimu skiriasi ir del amziaus skirtumu.Galit sakyti,kad ziuriu i tai kaip materialiste,bet yra tokie dalykai kaip pagarba,na ir dekingumas.Zinau,kad kai gali padeti kitiems yra gera,bet dabar tikrai nemazai tokiu zmoniu,kurie pradeda tuo naudotis ir paprasciausiai taves nebevertina.Galbut cia kazkas panasaus ir atsitiko.
Atsakyti
QUOTE(Sweet Dreams @ 2008 08 09, 15:40)
Man iki šiol labai gėda, kai draugo gimtadieniui pavedėm dovaną nupirkti vienai merginai. Draugas turi ir gali nusipirkti visko, ko jam reik, tai ji sugalvojo labai gražią idėją nupirkti aitvarą. Bet kai visi (kartu ir draugas) pamatėm PAMIRŠTĄ nuklijuoti kainą, asmeniškai mes su vyru, netekom žado - 30 ar 40 Lt, kuriuos dalinosi 4 žmonės doh.gif Sakau, iki šiol labai gėda, nors ir ne jubiliejus ir baliaus didelio nebuvo, tiesiog pasisedėjom su alum ir šašlykais blush2.gif Nuo to karto niekam nepatikim dovanų pirkimo doh.gif


Bet, juk pati rašote, kad tas aitvaras buvo graži idėja. Kažką reiškė, kažką simbolizavo. Na, ir kas kiek jis kainavo rolleyes.gif Arba, ką daryti, jei brangesnių aitvarų nebūna?

QUOTE(svete @ 2008 10 16, 17:47)
Geriau tada dovanoti koki daikta, nei juokinga pinigu suma. Mes neseniai vestuvems gavom 200lt vokeli nuo 4 zmoniu. Nei sis nei tas, kazkaip patys susinepatoginom...  blush2.gif Dar noriu paminet, kad tai buvo musu geriausi draugai.


Nesupratau, čia jums per mažai ar per daug pasirodė?
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 04 03, 16:30)
Bet, juk pati rašote, kad tas aitvaras buvo graži idėja. Kažką reiškė, kažką simbolizavo. Na, ir kas kiek jis kainavo  rolleyes.gif Arba, ką daryti, jei brangesnių aitvarų nebūna?
Nesupratau, čia jums per mažai ar per daug pasirodė?


o kaip tau paciai atrodo? smile.gif 50 lt nuo zmogaus einant i vestuves.. hmm keistai zmones masto. juokingi pinigai tas 50 lt siais laikais- ka uz juo galima nupirkt?? nieko schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2009 04 03, 16:30)
Arba, ką daryti, jei brangesnių aitvarų nebūna?
Nesupratau, čia jums per mažai ar per daug pasirodė?

tu cia juokus megsti? Koks nors pigus aitvariukas vaikams pazaisti kainuoja apie 30 Lt. o geram aitvarui ir poros simtu negana butu,
Brangesniu nebuna lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš skaitau skaitau... ir žinot, ką... neduok die tokių draugų... jau geriau iš viso lai nekviečia, nei paskui šitiek skaičiuoja, kas kiek ir ko atnešė... Man žiauru.
Jei aš kviečiu kažką į savo šventę, tai tikrai ne tam, kad man dovanas suneštų, o todėl, kad aš noriu matyti tuos žmones ir noriu su jais švęsti... O čia g.gif Toks vaizdas, kad dėl pakazuchos svečiai kviečiami ir dar, kad balius atsipirktų doh.gif

Ne visi (ypač jaunesni) gali sau leisti milijonus baliui išleisti, todėl gal tos, kurioms taip svarbu "po kiek" susimes svečiai, pirma apsvarstykit, kokios jų finansinės galimybės ir tik tada, pagal rezultatus, svečius rinkitės mastau.gif

Vat čia kažkas sakė, kad po 50 lt vestuvėm negražu g.gif Nu ką aš žinau, tarkim eina pora - rūbai (nes įtariu, kad su džinsais atėję jums irgi nepatiktų baisiai, bo nuotraukas gadintų rolleyes.gif, o ne visi turi po keletą vakarinių rūbų komplektų atliekamų spintose rolleyes.gif ), gėlės (nugi išrankiems netiks trys rožės, o puokštės šiais laikais irgi kainuoja), kelionė (ypač jei reikia iš toliau atvažiuoti), alkoholis (jei nešasi) - jau vien tai kiek išlaidų sudaro, plius dar dovana ir t.t. Nu vat, tai siūlau prieš kviečiant svečius kitą kartą įvertinti, ar jie galės sau leisti Jūsų šventei 1000 lt išleisti. Ir jei ne, tai nekvieskit, nereiks skaudintis po to.
Atsakyti
as sutinku su nuomone, kad darai gimtadieni ne del dovanu, o del to kad su darugais nori pabuti.
o del vestuviu, dalyvavau draugu vestuvese, i poras ejom i kita miesta vaziavom, ir jaunuosius su savo masina veziojom, papuosimus pirkau-dariau. islaidu tikrai daug buvo, tai jauniesiems net nenesem jokio vokelio. ne sjie geri draugai ir taip supranta, kad islaidu milijonas. ir patys [asiule, kad jokiu dovanu nereikia.
cia nuo zmoniu priklauso.
Atsakyti