Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

Ne piniginėj vertėj dovanos esmė, bet vis dėlto ji parodo kiek žmogus yra jam svarbus. Jeigu renki, galvoji ką nupirkti kas patiktų, ko norėtų tai ir matosi tos pastangos, kad tave vertina. O jei ateina ir nuperką pirmą pakeliui pasitaikiusį daiktą, tai kiekvienas įsižeistų.
Man taip buvo turim vieną draugų porą. Šiaip nei jie, nei mes didelių balių nekeliam, simboliškai tik, bet dovanas perkam biggrin.gif Taigi prieš tai buvo abiejų iš tos poros gimtadieniai, tikrai su vyru pasistengėm išanalizuoti kas patiktų, rinkom ir nupirkom gana brangias dovanas, nes būtent tų daiktų norėjo. Taigi atėjo mano gimtadienis ir ką gi gavau iš jų atgal, ogi taures už 20 lt iš maximos. doh.gif Kai ir taip tų taurių turiu daugybę, nebėra kur dėti. Panelė dar prasitarė, kad matai nieko gero "Maximoj" nebuvo tai nežinojo ką nupirkti doh.gif Aišku įsižeidžiau, bet to neparodžiau. Bet tai akivaizdžiai matosi kaip žmonės "stengėsi" išrinkti tai kas man patiktų, po to karto man ir atrodo, kad tiek mūsų draugystę ir tevertina lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamyteerika @ 2008 08 12, 21:56)
Na tau gal ir izeidimas bet mana smeniskai jei tie keli litai butu padovanoti is sirdies butu labai geras ... o padovanoje kartais didelius pinigus atmestiani be nuosirdumo,meiles tai man yra nesmagu ... na tai mano nuomone  cool.gif


O kaip pamatai, kad iš širdies su meile dovanojo pinigus? Plačiai šypsojos?
Atsakyti
Geriau tada dovanoti koki daikta, nei juokinga pinigu suma. Mes neseniai vestuvems gavom 200lt vokeli nuo 4 zmoniu. Nei sis nei tas, kazkaip patys susinepatoginom... blush2.gif Dar noriu paminet, kad tai buvo musu geriausi draugai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svete: 16 spalio 2008 - 16:49
va si tema patvirtina, kad pati nemegstu nei organizuot nei eit i balius festivalius jubiliejus, nes tai yra islaidos, pinigelius geriau atsidesiu savo atostogoms
reik pasipuost, itikti su dovana ir but dekingam uz baliu
jul baliai daromi del saves, kvieciant sirdziai mielus zmones

o del dovanos vertes - as dovanoju pagal savo finansines galimybes ir man nesvarbu, ar balius restorane ar namuose ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pjaf: 16 spalio 2008 - 17:03
QUOTE(Pjaf @ 2008 10 16, 18:02)
va si tema patvirtina, kad pati nemegstu nei organizuot nei eit i balius festivalius jubiliejus, nes tai yra islaidos, pinigelius geriau atsidesiu savo atostogoms
reik pasipuost, itikti su dovana ir but dekingam uz baliu
jul baliai daromi del saves, kvieciant sirdziai mielus zmones

o del dovanos vertes - as dovanoju pagal savo finansines galimybes ir man nesvarbu, ar balius restorane ar namuose ax.gif

Na ir teisingai, jei žmogus esi skrudžas - sėdėk namuose, nieko neorganizuok,niekur neik, dėk į pančeką litus ir gerdraugų turėsi ir visi tave mylės ir bs - pažįstu tokį ne vieną...
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2008 10 16, 17:47)
Geriau tada dovanoti koki daikta, nei juokinga pinigu suma. Mes neseniai vestuvems gavom 200lt vokeli nuo 4 zmoniu. Nei sis nei tas, kazkaip patys susinepatoginom...  blush2.gif Dar noriu paminet, kad tai buvo musu geriausi draugai.

blink.gif blink.gif blink.gif 200 Lt juokinga suma? Gal jie neturi daugiau, gi ne 20 Lt atnese.
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2008 10 16, 17:47)
Geriau tada dovanoti koki daikta, nei juokinga pinigu suma. Mes neseniai vestuvems gavom 200lt vokeli nuo 4 zmoniu. Nei sis nei tas, kazkaip patys susinepatoginom...  blush2.gif Dar noriu paminet, kad tai buvo musu geriausi draugai.



Na, Jėzus Marija... Atleiskit, bet nebegaliu tylėt...
dėl temos autorės, tai man atrodo, kad moteris tikrai šiek tiek susireikšminusi... Atsiprašau, jei ją įžeisiu taip sakydama...
O dėl vestuvių dovanų, tai šią vasarą turėjau kelias vestuves, vienose buvau pirma pamergė, draugė gera prašė pagelbėt, tai ir sutikau, nors pinigų man beprotiškai reikėjo kitiems dalykams (nors tikrai nesu vargšė, bet tiesiog tokia situacija, kai pinigų labai reikia, ir nemažai, ir tikrai ne kokiems pirkiniams...)... Toms vestuvėms visiems pasiruošimams ir taip išleidau arti tūkstančio litų, kad galėčiau dalyvauti, atsisakiau kelių labai gerų galimybių užsidirbt (o tai dar keli tūkstantėliai litukų), tai į vokelį (nes jaunieji taip norėjo) įdėjau tik 50 litukų... Nes jau visai blogai buvo... Tai draugė tikrai nesupyko, dar padėkojo, nes žinojo situaciją... Absurdiška pagal pinigų sumą spręsti apie tai, kiek esi žmogui brangus... Nors žmogus ir gal turi pinigų, bet gal jam jų tikrai labai reikia daug svarbesniems dalykams... Ir tu gali apie tai tikrai nežinoti... Ne kiekvienas išdrįsta pasisakyti...
Norėjau atsisakyt eit į šventę, bet tada būčiau netekus draugės... Galiu sakyt, kad neičiau visai į šventę, jei neturiu už ką nupirkt normalios dovanos, bet taip sako tik (atleiskit už tiesumą) tie, kurie tikrai visada turi už ką ją nupirkt...
O jei matuoji žmonių pagarbą pagal dovanos vertę, tai didelė užuojauta...

Papildyta:
QUOTE(Pjaf @ 2008 10 16, 18:02)
va si tema patvirtina, kad pati nemegstu nei organizuot nei eit i balius festivalius jubiliejus, nes tai yra islaidos, pinigelius geriau atsidesiu savo atostogoms
reik pasipuost, itikti su dovana ir but dekingam uz baliu
jul baliai daromi del saves, kvieciant sirdziai mielus zmones

o del dovanos vertes - as dovanoju pagal savo finansines galimybes ir man nesvarbu, ar balius restorane ar namuose ax.gif



Pritariu.
Kiekvieno finansinės galimybės labai skirtingos. Vienam tūkstantis litukų TIK dovanai skiriamos sumos pradžia, o kitas už tokią sumą (jei ne mažesnę) visą mėnesį gyvena... Atleiskit, bet dovanojantys brangias dovanas ir patys norintys, kad jiems brangias dovanas dovanotų, mano nuomone, patys tikriausi snobai... Paprastai nebūnu tokia kategoriška, bet... Įsižeisčiau, jei žmogus nepasveikintų.
Esu gavusi tokių dovanų, nuo kurių kai kurioms iš jūsų viduriai viešai susisuktų (sorry, bet jau įsivažiavau...), bet NE DOVANOJE ESMĖ!.. Jau dovana yra tai, kad žmogus atėjo į šventę... Įsivaizduokit, kaip būtų, jei suorganizuotumėte balių, o į ją daugiau nei pusė ar dar daugiau žmonių neateitų, nes manytų, kad geriau visai neiti, nei kokią menkavertę dovaną nunešt? Ar tai būtų Jums šventė?... Jei taip, tai...
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 10 19, 17:01)
Na, Jėzus Marija... Atleiskit, bet nebegaliu tylėt...
dėl temos autorės, tai man atrodo, kad moteris tikrai šiek tiek susireikšminusi... Atsiprašau, jei ją įžeisiu taip sakydama...
O dėl vestuvių dovanų, tai šią vasarą turėjau kelias vestuves, vienose buvau pirma pamergė, draugė gera prašė pagelbėt, tai ir sutikau, nors pinigų man beprotiškai reikėjo kitiems dalykams (nors tikrai nesu vargšė, bet tiesiog tokia situacija, kai pinigų labai reikia, ir nemažai, ir tikrai ne kokiems pirkiniams...)... Toms vestuvėms visiems pasiruošimams ir taip išleidau arti tūkstančio litų, kad galėčiau dalyvauti, atsisakiau kelių labai gerų galimybių užsidirbt (o tai dar keli tūkstantėliai litukų), tai į vokelį (nes jaunieji taip norėjo) įdėjau tik 50 litukų... Nes jau visai blogai buvo... Tai draugė tikrai nesupyko, dar padėkojo, nes žinojo situaciją... Absurdiška pagal pinigų sumą spręsti apie tai, kiek esi žmogui brangus... Nors žmogus ir gal turi pinigų, bet gal jam jų tikrai labai reikia daug svarbesniems dalykams... Ir tu gali apie tai tikrai nežinoti... Ne kiekvienas išdrįsta pasisakyti...
Norėjau atsisakyt eit į šventę, bet tada būčiau netekus draugės... Galiu sakyt, kad neičiau visai į šventę, jei neturiu už ką nupirkt normalios dovanos, bet taip sako tik (atleiskit už tiesumą) tie, kurie tikrai visada turi už ką ją nupirkt...
O jei matuoji žmonių pagarbą pagal dovanos vertę, tai didelė užuojauta...





na aš tada iš vis būčiau nedėjus tų 50lt. nes mano galva čiau jau geriau nieko nei tiek ir tikraja to žodžio prasme jūs parodėt savo dėmesį draugei čia jau tikrai neprikibsi 4u.gif

nors tos dovanos pakankamai subtilus dalykas gali už 1000 lt tokį niekalą nupirkt, kad žmogus nežinos nei kur jį dėt.
teko vieną kart dalyvaut vestuvinės kolektyvinės-dovanos pirkime, suma buvo už 500 lt. nuėjom moteriškės jos pirkt, tai tuodvi pradėjo skaičiuot, kad už tuos 500 lt. reik nupirkt dovaną, šampaną, degtinę ir išskaičiavo rinkliavą muzikantams ir ttttt galiausiai nužiūrėta dovana tapo per brangi ir baigėsi ginču......... prie maximinių taurių (buičiai reikalingas dalykas ant sudaužymo), kurias geriau pirkt lotuliukas.gif tiesą sakant man nervai neišlaikė atsėmiau savo 100 litukų teko pridėt dar šimtuką, bet nupirkau padorią dovaną už kurią man pačiai gėda nebuvo ir jaunoji padėkojo, nes jaunieji tikraja to žodžio prasme ėjo gyvent į tuščią butą, reik sriubą virt, reik samtį ir puodą pirkt) tiesa po dovanos pirkimo neliko pinigų nei degtinei, nei šampanui tik gėlei.
Atsakyti
is dalies suprantu temos autore - nu buna tokiu situaciju.
Taip jau susikloste, kad kolektyve dazniausiai organizuoju dovanas gimtadienio ar kitomis progomis. Stengiuos, galvoju kuo zmogu nustebinti ( ir pacio paklausiu, ko noretu), renku pinigus ir t.t.
O savo gimtadieniui gavau tik geliu puokste ir tai tik po kito zmogaus priminimo.
aisku vargu ar savo elgesi pakeisiu ( galvosiu ir toliau kitiems dovanas, kad butu pamaloninti), bet situacija tikrai nera maloni
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 10, 15:39)
ačiū, laiką praleidome tikrai labai gerai, o viską ką noriu tikrai galiu įsigyti, ir be tų litukų...Jie tai žino, ir turbūt pagalvojo, kad tik man  per daug gėrybių nebūtų...Norėčiau, kad negalvotumėt, kad esu materialistė, nes man pačiai ypač patinka dovanoti dovanas, labiau negu jas gauti, tai tiek norėjau...O kad yra žmonių be supratimo ir kito vertinimo- tai tikrai, patikėkit.Aš jiems esu labai daug gero neatlygintinai daug padariusi ir atlygio nelaukiu, bet , kaip kažkuri mamytė pasakė, kad tai yra nepagarba ir tiek.Juk ne paprastas kavos pagėrimas buvo.Manau, kad kai kurie iš jų pirmą kart tokiam renginyje buvo...


Sunku pasakyti kas šiuo atveju teisus. Greičiausiai, kad abi pusės. Draugai, jeigu jie negalėjo mesti po didesnę sumą, turėjo verčiau pasukti galvelę, koks daiktas tau atneštų džiaugsmo, būtų atminimas. Aš bent stengiuosi, kai finansai spaudžia. O kaip čia kažkuri pasakė - neturi, tai tegu visai neina. g.gif Kas geriau - ateiti ir pasveikinti, kad ir su kuklesne dovana (na nebent ties draugai tokie ir draugai - ateina pabaliavoti kitų sąskaita), ar pvz tik paskambinti - mol mieloji tave su jubiliejum? Turbūt mamuke68 būtum ne mažiau įsižeidus...
Na man pvz rugpjūčio-spalio mėnesiai ypač šiais metais baisūs. Mano šeima neturėtų ką valgyt jei aš būčiau pagarbi su visais švenčiančiais gimtadienius- kiekvieną savaitę po gimtadienį, kas antras jubiliejus. Visi artimiausi draugai arba giminės, kuriems pasveikinimo telefonu neužtektų. Visi ne iš biednųjų. Ką daryti? Neateiti negaliu ir brangių dovanų nešti negaliu (man tikrai negaila, tiesiog biudžetas neišneša). Aš sau asmeniškai esu įsivardinusi, kad kur kas svarbiau domėtis tuo žmogumi, žinoti apie jį tiek, kad galėtum nupirkti jam tinkančią ir jam patiksiančia dovana nepriklausomai kiek ji kainavo.
Man asmeniškai didžiausias įžeidimas, kai man atneša bele dovana, kad ir labai brangią, kuri man visiškai nereikalinga. Va čia yra nepagarba.

Sorry jei įsijaučiau ax.gif Opi problema tongue.gif
Atsakyti
Mūsų kolektyve irgi metamasi po 30 lt ir tikrai niekam net minties nekyla įsižeisti, nes taip esame sutarę. Bet vadovams, nors susimetam po 30 lt nuo žmogaus VISADA perkame dovaną, tokią, kuri nebūtų nukišta į kamputį, o kad primintų.

Jeigu gerai supratau, tai autorei būtų maloniau už tuos pinigus gauti dovaną...
Kolektyvas galėjo įdėti šiek tiek nuoširdumo ir neišsiduoti po kiek metėsi ax.gif vat visa išeitis 4u.gif

Tik norėčiau palinkėti autorei, kaip jau ir kiti minėjo, nereikia taip save sureikšminti, nes susidaro įspūdis, kad save vertinat pagal pinigų kiekį rolleyes.gif reikia džiaugtis, kad artimieji, draugai, kolegos ATĖJO smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aronija @ 2008 12 10, 22:50)
Mūsų kolektyve irgi metamasi po 30 lt ir tikrai niekam net minties nekyla įsižeisti, nes taip esame sutarę. Bet vadovams, nors susimetam po 30 lt nuo žmogaus VISADA perkame dovaną, tokią, kuri nebūtų nukišta į kamputį, o kad primintų.

Jeigu gerai supratau, tai autorei būtų maloniau už tuos pinigus gauti dovaną...
Kolektyvas galėjo įdėti šiek tiek nuoširdumo ir neišsiduoti po kiek metėsi  ax.gif vat visa išeitis  4u.gif

Tik norėčiau palinkėti autorei, kaip jau ir kiti minėjo, nereikia taip save sureikšminti, nes susidaro įspūdis, kad save vertinat pagal pinigų kiekį rolleyes.gif reikia džiaugtis, kad artimieji, draugai, kolegos ATĖJO smile.gif

Baigesi sveikinimai ir gimtadieniai, matyt daugiau kas taip galvojo kaip as, tik nedriso to pripazinti.Materialiame pasaulyje gyvenam ir tiek.Visi moka pasiskaiciuoti, ne as viena.
Atsakyti