Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(barbora666 @ 2010 03 22, 19:41)
Paskaičiau čia temą ir galvoju, nejaugi rūpi kviesti svečius tik tam , kad tau suneštu dovanų kalną. Man svarbu, kad žmogus ateitų, mane prisimintų, o jei jam šiuo metu striuka su finansai, užtenka, kad ir su vienom gėlėm ateina. Man ne dovanos rūpi, o brangūs ir artimi žmogučiai. thumbup.gif

Vienoje vietoje su Jumis sutinku, kad ne dovanose esmė.Bet kita vertus, tikriausiai geriau būtų, jei neneštų jokios dovanos, nei kokį šūdeliuką. Man pilnai pakaktų gėlės, nuoširdaus apsilankymo, bet kam dar kokį šlamštą nupirkti, kuris paskui gyvas galvos skausmas - nei padėsi, nei išmesi... blush2.gif
Atsakyti
taaaip....
perskaiciau visa visa tema....visgi susidariau tokia nuomone kad dauguma zmoniu yra materialistai nors ir kaip zegnojasi kad NE schmoll.gif
manau reiketu pabandyti isisjausti ir i tu zmoniu finansine padeti...galbut jiem tas 30 litu yra labai daug ir su geriausiais linkejimais jis juos atiduoda rinkiavai? ( man asmeniskai tikrai daug 30 litu nuo zmogaus). nu bet cia jau kaip paziuresi.
as tai labai nemegstu gimtadieniu savo,nes tada jautiesi IPAREIGOTAS ruostis,daryti svente ( kazkam??? ) nes matai tave sveikina,tau renka pinigus. nea,man nereikia.
ir dabar pas mus darbe buvo prieita siais metais vieningos nuomones kad sveikinam TIK per jubiliejus ( ir renkam po 10 litu nuo kiekvieno - musu yra 14 zmoniu). tai va. siais laikasi daug kas labai taupo pinigelius ir tos kasmenesines rinkliavos gimtadieniams nieko doro neduoda smile.gif
cia tik mano asmenine nuomone - kitiems nebutina jos priimti uz dyka 4u.gif
Atsakyti
Skaičiau skaičiau...Įkišiu ir aš savo trigrašį...

QUOTE(Griekas @ 2009 11 09, 17:29)
...
Man taip pat būtų labai nesmagu gauti tuos pinigus, akcentuoju, būtent kelių asmenų "sumestus" pinigus. Ir visai  ne todėl, kad jų per mažai ar per daug, o todėl, kad jiems tai yra visiškai nesvarbu.
...


Nesupratau pasisakymo prasmės- jei duotų daugiau, tai jau LABAI SVARBU? blink.gif Ir kaip nusprendžiamas tas svarbumas?? doh.gif

QUOTE(azen @ 2009 11 15, 01:57)
...
pvz pas mus darbe buvo direktores gimtadienis tai kolektyvas po 2 lt metesi - zmoniu daug tai gavosi gera knyga - nuotrauku albumas ir geliu.
va pas vyra darbe sefo dovanai po 12lt metesi.


drinks_cheers.gif

QUOTE(Brėkšta @ 2010 01 11, 16:56)
išvada viena, skaičiuoja ir jubiliatas ir dovanotojas, kai skaičiuoja jubiliatas, tai jis materlistas, nes paskaičiavo kiek ir už kiek gavo, o vat dovanotojas dovanoja dišovkę su lozungu, svarbu dėmesys, o ne dovana ir slepiasi po dvasingumo kauke  ...


Gerai pasakyta thumbup.gif


QUOTE(Daiva St. @ 2010 03 24, 12:51)
...Skaudziausia buvo, kai svogerka atejo su vyru visiskai paprastai apsirenge ir pabuve dvi valandas demonstratyviai isvaziavo

... Kadangi dariau kaimo sodyboje, specialiai rinkau tokia tema, kad tik niekam nebutu papildomu islaidu, galetu dzinsus apsimauti, skarele pasirist ir viskas! O jie specialiai pasipuose vakariniais rubais ir ieje dar "pasikandziojo", kad visi apsirenge kaip kaimieciai su dzinsais :...

Vos neapsiverkiau, cia buvo gryniausiais izeidimas, koki begalejo man padaryt.Ir visiskai dovanu man nereikejo, NIEKO, tik gerai pauzti norejau su artimiausiais draugais bei seima, nes aciu Dievui, pinigu mum uztenka ir ne del dovanu darau sventes...


Va dėl tokių dalykų tikrai galima įsižeisti doh.gif Va čia tikroji nepagarba, o ne 20-30... 1000 litų... doh.gif

Nepykit, bet niekaip nesuprasiu temos autorės schmoll.gif Pradėjau skaityti šitą temą, nes man apskritai įdomu, kaip tokia tema atsirado... lotuliukas.gif Na aišku, žmogus pasijautė ne kaip, čia faktas...Bet galbūt reikėtų persvarstyti savo vertybes ir tada tokios menkos problemos nevirs didžiaisiais gyvenimo skauduliais mirksiukas.gif

Mūsų draugų tarpe visi dovanoja skirtingai - tarkim aš dedu į voką mažiau, draugė, jei turi, daugiau arba atvirkščiai-tai ką, jubiliatas turi pagalvot, kad draugei ar man jis nesvarbus/mažiau svarbus??? blink.gif Man asmeniškai tokie svarstymai skamba absurdiškai doh.gif Aš apskritai, balius darau be jokios minties, kad atsipirktų schmoll.gif Ir neskaičiuoju, kad tas "praėdė" tiek, tai vadinas turi atnešti už tiek ir tt doh.gif

Aišku,neplautas ir naudotas servizas jau kita tema ...Čia jau kažkaip nežinau,net neskaniai skamba doh.gif Geriau pievoj priskintų ramunių puokštė ir nuoširdus apkabinimas... wub.gif

Nieko nenorėjau įžeisti, tiesiog kartais žmonės susikuria sau per daug problemų, netgi ten, kur jų nėra...Daugiau šypsokimės ir džiaukimės, kad dar kas nors iš vis pas mus ateina ir mus prisimena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siandra: 27 balandžio 2010 - 18:53
Susireikšminimas tai neeilinis. Atsipalaiduokit ir nelaikykit to įžeidimu. Jei jūs nusprendėt daryt prabangų jubiliejų, tai kodėl svečiai turi už tai ir sumokėti? Juk ne jie nusprendė, kad turit daryt banketą, nuomot prabangiausią restoraną ir vaišinti farširuotu fazanu. Jeigu Jūs galite sau leisti didelę puotą, tai nereiškia, kad ir svečias išgali sau leisti atitinkamą dovaną. Pati autorė rašo, jog kai kurie iš jų tokioje šventėje nėra buvę, galbūt nėra buvę, nes ne visi turi sąlygas tokiose šventėsė lankytis? Nemanau, kad reikėtų visus vertinti pagal savo galimybės, jei vienam 30 Lt ne pinigas, kitas gal ieškojo kur tuos 30 Lt nubraukt, kad jums padovanoti? Be abejonės, kitas reikalas, jeigu tai yra pasiturintys žmonės, kurie gali sau leisti (kartais ir tie pasiturintys turi rimtesnių reikalų, kuriems reikia pinigus skirti) ir tokią dovaną įteikė dėl to, kad tingėjo pasukti galvą, kokią įteikti. Aš manau, kad savo šventes organizuojame ir svečius kviečiame ne tam, kad atsipirktų, o tam, kad paminėtume svarbią progą su žmonėmis, kuriuos norime matyti šalia wink.gif
Atsakyti
Na mane 30 lt taip pat tikrai izeistu.Kaskada dariau prabangu gimtadieni restorane,su balinem suknem su zaidimais ir t.t...Gavau tada tikrai ir dovanu geru ir bilietus i koncerta ir vokeliai visi buvo po 200lt,tik papiktino vyro brolio seima,kuri tikrai gerai gyvena ir man padovanojo 50 lt.Ilgai negalejau tuo patiketi doh.gif As net i ne jubilieju eidama tiek nedrysciau ideti,jau geriau tada ceki ar miela dovanele dovanociau.
Dovanoti megstu ne pinigines ir ne daiktines,o emocines ir netiketas dovanas smile.gif
O gauti taip pat tokias noreciau,tik niekas nesuorganizuoja,visi per daug banalus,nors siaip labai dziaugiuosi kada drauges padovanoja dovana kad ir nebrangia,bet matosi ir jauciasi,kad zmogus suko galva,kad dovana tik man skirta,pvz kokia gera idomi prasminga knyga,ar dar koks mielas ir reikalingas daiktas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridukas: 28 balandžio 2010 - 09:55
Žiūrint iš ko tą menkavertę dovaną gauni. Jei žinai kad žmogus tikrai nėra vargšas, bet ateidamas atneša kokį šuduka už kelis litus tada tikrai žeidžia. Ir bjauriausia tokią dovaną gauti kai labai ruošiesi, darai kažkokią įdomią šventę, o čia ateina ir lyg parodo kad jiems nulis ta tavo šventė.

Bet kai nieko nesiruoši ir netikėtai atvažiuoja tiesiog pasveikint, pabūt kartu ta proga, kai sėdim be kažkokių ypatingų vaišių tuomet tikrai nereikia jokios dovanos. Tada tikrai smagu tiesiog dėl to kad nepamiršo.

Ir dar kitas atvejis kai dovanos ir švetės vyksta kolektyve. Paprastai kolektyvai nemaži ir švest bei mestis ant kiekvieno gimtadienio tampa tikra našta. Ir tie 30lt jau tampa tikrai nebemaži pinigai ir net nesvarbu ar tai jubiliejus.
Papildyta:
QUOTE(ingridukas @ 2010 04 28, 10:52)
O gauti taip pat tokias noreciau,tik niekas nesuorganizuoja,visi per daug banalus,nors siaip labai dziaugiuosi kada drauges padovanoja dovana kad ir nebrangia,bet matosi ir jauciasi,kad zmogus suko galva,kad dovana tik man skirta,pvz kokia gera idomi prasminga knyga,ar dar koks mielas ir reikalingas daiktas smile.gif


Nu čia jau kiek per daug nori. Ne visi turi tiek fantazijos ir supratimo kas tau galėtų būti nebanalu. Pvz.man jos tikrai pritrūksta ir neturiu tiek įdėjų. Ir eidama į tavo gimtadienius tavo draugių vietoje jausčiausi kaip nusikaltėlė kad dovana, kad ir kaip besistengiau kad ir kaip beieškojau, tau pasirodys banali.
Atsakyti
nu jau materializmas baisus doh.gif
manes nezeidzia jokia dovana, net gelyte nuskinta laukuos, svarbu susibegt, pasibut.


o va mano dukros 6klases vaikai sugalvojo pasveikint aukletoja jubiliejaus proga susimete po1lita nupirko rafaelo dezute ir priskyne gleby tulpiu,, nusiunte pasakyti pacia geriausia mokine kad klasiokai aukletojos klasej isdauze langa, ateina aukletoja jau persigandus ir biski isiutus o visa klase stovi ir dainuoja Su gimimo dienaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, aukletoja sake apsiverke is nuostabos ir dziaugsmo............
Ir ka jus manot butu geriau jei butumme kisesi tevai deje po 20ar 50lt pirke ceky ar daikta, tikrai ne.
Atsakyti
QUOTE(Siandra @ 2010 04 27, 20:43)
Skaičiau skaičiau...Įkišiu ir aš savo trigrašį...
Nesupratau pasisakymo prasmės- jei duotų daugiau, tai jau LABAI SVARBU? blink.gif Ir kaip nusprendžiamas tas svarbumas?? doh.gif


Iš esmės aš pritariu, kad šventes darom ne dėl dovanų ir t.t. Bet bent jau pati pastebėjau, kad kai žmogus man svarbus aš iš paskutinių stengiuos nupirkt mielą tam žmogui dovaną ar suorganizuot staigmeną ir nepagailiu pinigų ir/ar laiko (nors tiesą sakant galutinis rezultatas ne visada puikus gaunas). Jei taip darau aš, man peršasi išvada, kad ir kitų toks požiūris. Iš to seka, kad jei žmogus visiškai nesistengė man rinkdamas dovaną, tai ko gero aš nelabai jam svarbi. Kita vertus, gali būt, kad tiesiog tuo metu jį kiti rūpesčiai užspaudę, kad jis kitaip moka dėmesį parodyt ir t.t.

Bet šiaip man smagumas dažniausiai priklauso ne tiesiogiai nuo dovanos vertės, o kiek matosi, kad tas žmogus stengėsi, rinko tą dovaną galvodamas apie mane, taip sakant kiek širdies įdėjo.
Atsakyti
QUOTE(Keit @ 2010 05 17, 13:04)
Žiūrint iš ko tą menkavertę dovaną gauni. Jei žinai kad žmogus tikrai nėra vargšas, bet ateidamas atneša kokį šuduka už kelis litus tada tikrai žeidžia. Ir bjauriausia tokią dovaną gauti kai labai ruošiesi, darai kažkokią įdomią šventę, o čia ateina ir lyg parodo kad jiems nulis ta tavo šventė.


Turim tokius pazystamus, kurie gyvena puikiai, visur visada dalyvauja, bet niekada nieko patys neatsinesa, apie kazkokias dovanas isvis nera nei kalbos, arba visiska niekala padovanoja (nei pinigine prasme brangus daiktas, nei idejos jokios jame nebuna) arba tik geles blink.gif suprasciau, kad zmones sunkiai verciasi, stengiasi tiesiog demesi kazkoki parodyti, bet kai taip elgiasi viskuo apteke zmogenai, tai kazkaip nesuprantama man schmoll.gif pamazu visa kompanija pradeda ju vengti unsure.gif
Atsakyti
vat klausimas, kiek jau nera menkaverte dovana jubiliejaus proga? ypac jei kelione i ten pora simtu kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(barbora666 @ 2010 03 22, 19:41)
Paskaičiau čia temą ir galvoju, nejaugi rūpi kviesti svečius tik tam , kad tau suneštu dovanų kalną. Man svarbu, kad žmogus ateitų, mane prisimintų, o jei jam šiuo metu striuka su finansai, užtenka, kad ir su vienom gėlėm ateina. Man ne dovanos rūpi, o brangūs ir artimi žmogučiai. thumbup.gif

visiskai su Jumis sutinku drinks_cheers.gif
Atsakyti
Atsitiktinai uzklydau i sita tema ir paskaitinejau, tai tiesiog negaliu neikist savo trigrasio bigsmile.gif
Nezinau kokia yra visu rasanciuju matarialine padetis, kad 30 litu nuo zmogaus atrodo menkaverte dovana, bet as asmeniskai per jokius gimtadienius nesu maciusi kad mestusi daugiau. Aisku ir prabangiu baliu niekas pas mus nedaro, sodyboj arba namuose, bet su zaidimais, is ansto paciu susiruosta vakaro programa ir sunestiniais patiekalais. Dovanos visada buna 100-200 lt nuo 5-6 zmoniu. Kalbu ne apie n-iolikmecius, jeigu amzius kazkam aktualus...
O as asmeniskai pati kiek esu dariusi gimtadieniu darbe (namuose savo dazniausiai nesvenciu) tai visada isleisdavau daugiau vaisems negu gadavau dovanu. Man tai atrodo naturalu. Gimtadienis nera ta vieta kur galetum galvot apsimoka-neapsimoka ir ka as uz tai gausiu. Cia yra visai kitas klausimas - ar as noriu buti su tais zmonemis, ar man reikia ju demesio. O pinigai cia yra tik formalumas. Todel as nematau problemos, apie kuria cia jau antri metai diskutuojama biggrin.gif
Atsakyti