Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

O mes vestuvių proga gavom pietų servizą, kuris po paskutinio naudojimo dar ir nevisai švariai išplautas buvo- svarbiausia, išdidžiai įteiktas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 01 28, 12:05)
biggrin.gif  biggrin.gif  man tik 25 buvoi pries menesi, bet uosviene ir kelios drauges jau nuo vasaros vis primindavo kad vat tau jau kaip ir jubiliejus tai jau svesim,  smile.gif 

o as pakisau toookia kiaule biggrin.gif keliam vestuves ta pacia savaite kaip mamos jubiliejus blush2.gif ji tai dziaugias kad issisuks be baliu, nes finansine bukle tikrai neleidzia kelt, bet tetos kiek zinau pasipiktino, kaip as taip galiu mamos gimtadieni sugadint doh.gif biggrin.gif gerai kad mama demesio nekreipia biggrin.gif be to, isvakarese svogerio 10tas gimtadienis, po savaites mb, zodziu vasara-gimtadieniu metas biggrin.gif
QUOTE(EcceHomo @ 2010 03 03, 18:31)
gera tema smile.gif
autorei tai pritariu, kad negražu jubiliejaus poga dovanot tiek... be to, kaip minėjo, kokia jos finansinė padėtis, tai balius turėjo būt "šikarnas".
Prisiminiau ir aš, kai dariau "afigieną" gimtadienį kaimo turizmo sodyboj, o 4 draugai susimetė ir padovanojo... 10 Latų  lotuliukas.gif  (čia kad į Latviją nuvažiuočiau smile.gif). nu bet kai tiek ruošiesi ir tokia dovana....  doh.gif

na cia tai biski ziaurokai gal biggrin.gif bet gal jauni zmones, studentai, as geriau neiciau, arba prie tu latu ir kelialapi prideciau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 03 09, 18:33)
o as pakisau toookia kiaule biggrin.gif keliam vestuves ta pacia savaite kaip mamos jubiliejus blush2.gif ji tai dziaugias kad issisuks be baliu, nes finansine bukle tikrai neleidzia kelt, bet tetos kiek zinau pasipiktino, kaip as taip galiu mamos gimtadieni sugadint doh.gif 


o tos tiotkos pakviestos i vestuves? Juk jei pakviestos, koks skirtumas, koks balius, bet jei ne - baisus izeidimas be jubiliejaus likti lotuliukas.gif
Atsakyti
Paskaičiau čia temą ir galvoju, nejaugi rūpi kviesti svečius tik tam , kad tau suneštu dovanų kalną. Man svarbu, kad žmogus ateitų, mane prisimintų, o jei jam šiuo metu striuka su finansai, užtenka, kad ir su vienom gėlėm ateina. Man ne dovanos rūpi, o brangūs ir artimi žmogučiai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(barbora666 @ 2010 03 22, 18:41)
Paskaičiau čia temą ir galvoju, nejaugi rūpi kviesti svečius tik tam , kad tau suneštu dovanų kalną. Man svarbu, kad žmogus ateitų, mane prisimintų, o jei jam šiuo metu striuka su finansai, užtenka, kad ir su vienom gėlėm ateina. Man ne dovanos rūpi, o brangūs ir artimi žmogučiai. thumbup.gif


Sutinku su jumis thumbup.gif As kai dariau savo 30mecio svente, ruosiausi kelias savaites-dariau temini kaubojiska vakareli, tai siudinausi rubus, dariau kvietimus, maista ir gerimus ruosiau siai temai, zodziu, visa sirdi idejau. Skaudziausia buvo, kai svogerka atejo su vyru visiskai paprastai apsirenge ir pabuve dvi valandas demonstratyviai isvaziavo unsure.gif Kadangi dariau kaimo sodyboje, specialiai rinkau tokia tema, kad tik niekam nebutu papildomu islaidu, galetu dzinsus apsimauti, skarele pasirist ir viskas! O jie specialiai pasipuose vakariniais rubais ir ieje dar "pasikandziojo", kad visi apsirenge kaip kaimieciai su dzinsais verysad.gif Vos neapsiverkiau, cia buvo gryniausiais izeidimas, koki begalejo man padaryt.Ir visiskai dovanu man nereikejo, NIEKO, tik gerai pauzti norejau su artimiausiais draugais bei seima, nes aciu Dievui, pinigu mum uztenka ir ne del dovanu darau sventes...Nors praejo jau 1,5metu, taip ir negaliu nuryt tos nuoskaudos, atsalo musu santykiai su ja blink.gif
Atsakyti
Tai jau tikrai, kad didžiausias kaimietiškumas ir yra ateiti su vakariniais drabužiais į teminį vakarėlį. Ir nieko čia nepadarysi, mužikas ir kaime yra mužikas.
Atsakyti
QUOTE(tevas ant arklio @ 2010 03 24, 14:07)
Tai jau tikrai, kad didžiausias kaimietiškumas ir yra ateiti su vakariniais drabužiais į teminį vakarėlį. Ir nieko čia nepadarysi, mužikas ir kaime yra mužikas.

tai jau tikrai drinks_cheers.gif
Atsakyti
man labai patiko per psihologijos ar sociologijos paskaita isreiksta tokie mintis- kiekvienas gyvenima suprantame pagal savo standartus, todel kad vienam gera- kitam gali buti bloga, kas vienam prabanga- kitam skurdas ir t.t. ir todel nematau reikalo pykti ant tu zmoniu, kurie nepateisino pvz mano vilciu, nes cia jau mano problema, kad as reikalauju is ju to, kas man atrodo normalu, o gal jiems kitaip atrodo... todel ir jusu situacijoje matau toki dalyka, kad jie nepateisino jusu lukesciu, nors ne jie del to kalti. cia is tos serijos- "as tave mylejau, nes galvojau kad tu toks ir toks, o pasirodo, kad tu kitoks" ( cia jau ne to zmogaus problema, kad jis yra ne toks, kokio noretu kitas zmogus) manau supratote ka norejau pasakyti. o i dovanas as pvz nekreipiu demesio, buvo toks kartas kad man labai brangus zmogus net gelytes nepadovanojo, o tik pasake "sveikinu" na ir ka man dabar daryti? simtas metu- svarbu, kad zmogus bet pasveikina, kad parodo demesi ir kad as su juo galiu pasidalinti savo svente
Atsakyti
QUOTE(ravesa @ 2010 03 09, 17:17)
O mes vestuvių proga gavom pietų servizą, kuris po paskutinio naudojimo dar ir nevisai švariai išplautas buvo- svarbiausia, išdidžiai įteiktas smile.gif



Siaubas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(_buterfly_ @ 2010 03 28, 14:54)


na čia sociologijos pagrindai iš pirmo kurso, vėliau padėstys truputį kitokios teorijos dar, kurią vėl gi galėsit naujai prisitaikyt tiek sau tiek kitiems biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Daiva St. @ 2010 03 24, 13:51)
Skaudziausia buvo, kai svogerka atejo su vyru visiskai paprastai apsirenge ir pabuve dvi valandas demonstratyviai isvaziavo unsure.gif Kadangi dariau kaimo sodyboje, specialiai rinkau tokia tema, kad tik niekam nebutu papildomu islaidu, galetu dzinsus apsimauti, skarele pasirist ir viskas! O jie specialiai pasipuose vakariniais rubais ir ieje dar "pasikandziojo", kad visi apsirenge kaip kaimieciai su dzinsais verysad.gif


nu gal švogerka įsijautė į kaubojiškos kurtizanės vaimenį todėl ir atvyko su vakarine suknia? bigsmile.gif

o švogerka, tai čia reik suprast brolio žmona ar kaip? Nes švogerka su vyru man nuskambėjo kažkaip taip įdomiai
Atsakyti
QUOTE(almaklp @ 2010 01 23, 19:49)
Is kitos puses, jei darbe kolektyvas 30 ir daugiau asmenu, tai rinkliava po 10 ir daugiau Lt tikrai mazina pinigine, kuri siais laikais tikrai pas daugeli suplonejusi ir tikrai daug kas negali tiek leisti. Nes vienam 50 Lt ne pinigas, kitam 5 Lt didziausia vertybe.

nesusilaikau nepakomentavus...10lt ir pikta,jus isivaizduokit MB darbe renka po 50lt ir kaip man pikta!!! frusty.gif per metus suskaiciavo kad tokiems jubiliejams isleido apie 600lt...gyvenam nuo algos iki algos tai kazkas baisaus...bet uztat ir tiems darbuotojams yra atsakomybe kelti baliu,nuomoti sales,kadangi tiek pinigu darbas jiem surenka doh.gif
as asmeniskai labai nemegstu savo gimtadienio,bet sis praejes buvo toks smagus...miegu ir nuo pat ryto girdziu kaip eina sveikinimai i telefona wub.gif taip gera,kad mane kas atsimena,pasveikina...taip gera gauti is sirdies drauges jos daryta atviruka ir mano svajoniu sampuna apie kuri svaigau visus metus lotuliukas.gif is kitos drauges jos daryta paveiksla,iskeptus sausainius...neisivaizduoji geresnes dovanos wub.gif na suprantama,kad ne visi turi ta talenta,kazka TOKIO padaryt,kaip pvz as blush2.gif todel man ir labai sunku su dovanomis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 04, 13:10)
...ar tai taip...Jaučiuosi nelabai kaip, nes pokylis buvo tikrai prabangus, o kai gauni iš grupės žmonių grupinę dovaną už ...litų, tai ...Aš nematerialistė, bet galiu sau leisti pirktis ką noriu, tie žmonės tai žino...ir pasistengė, kad nebūtų man pergerai. Jei aš neteisi- smerkit ir barkit.Man tai įžeidimas...

Hmmm... g.gif Ir suprantu Jus, ir norėtųsi pasakyti, kad nesureikšminkit. Buvo ir ne kartą, kad pats rūpiniesi, ieškai dovanos, galvoji, kad va padovanosi kažką gražaus, kad tavo pastangas įvertintų, o kai ateina laikas, kad kažkas tau paieškotų ką nors ypatingą, tavo mėgiamą, tiesiog nueina lengviausiu keliu. Ir nesuprasi - šaiposi iš tavęs, tyčiojasi, ar tik tiek tave tevertina... g.gif Bet juk žmonės kiti ir neturi paprasčiausio supratimo, ką tau dovanoti, nežino, ką mėgsti. Suprantama Jūsų nuoskauda. verysad.gif Bet tuo pačiu šis įvykis bus Jums ir pamoka,kad nereikia dėti daug vilčių į kitus žmones, ir tai, kad dėl kitų stengsitės, dar visiškai nereiškia, kad ir kiti taip pat stengsis dėl Jūsų... blush2.gif
Atsakyti