Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(mamuke68 @ 2010 01 15, 17:35)
Už 5000 manau būtume pailsėję normaliai ir nebūtų jokių atsiliepimų-nei gerų, nei blogų. O kurie reikalauja baliaus, tegul pirma patys padaro... lotuliukas.gif


uch už 5000 aš sau tOOOOOkią dovaną tavo vietoje būčiau pasidarius, o kolegom torčiuką už 40 nupirkus ir būt visi patenkinti bigsmile.gif
ir jie ne švancai ir jūs ne materelistė, nes dabr gaunas, kad jūs materelistė, o ji šeip.... dvasingi todėl Jums dėmesį parodė, leido Jums su Jais po darbo dar truputį pabūt lotuliukas.gif
Atsakyti
mano nuomone tokia:
jei tave kviecia i vestuves. turek mintyje bent 100lt nuo saves i voka ideti. jei jubiliejus irgi panasia suma na gerai nuo poros 100lt o ne eina pora ir deda 30lt doh.gif negali tiek skirti tiesiog atsisakyk.

cia tokia nuomone i temos klausima ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Tai kam is viso kelti baliu, jei skaiciuoji, kad gautos dovanos neatpirks patirtu islaidu ?
Man dovana jau vien tai, kad ateina, nepamirsta ir graziais bei siltais zodziais pasveikina 4u.gif
Jei zinai, kad zmogus neturi pinigu, ar padovanos kokia bezdeluske..tai isvis geriau nekviesti, nei kad paskiau sakyti, kad padovanojo tokia dovana, ar per maza suma. g.gif Juk as neatimsiu paskutinio kasnio nuo seimos stalo, kad i vokeli ideciau didesne suma... Man seima svarbiau nei draugai, kurie vertina ar atnesta dovana atpirko tai, ka as "suvalgiau" ...
Na kas liecia bendradarbius, tai kam jiems tada kelti baliu ? Atnesi tortuka, buteliuka, gal kokiu salotu ir valiooo !!! Is kitos puses, jei darbe kolektyvas 30 ir daugiau asmenu, tai rinkliava po 10 ir daugiau Lt tikrai mazina pinigine, kuri siais laikais tikrai pas daugeli suplonejusi ir tikrai daug kas negali tiek leisti. Nes vienam 50 Lt ne pinigas, kitam 5 Lt didziausia vertybe.

Kas liecia vestuves...susimasciau, kokia suma dovanociau. Siuo metu tikrai negaleciau skirti daugiau kaip 100 Lt, man si suma dabar tikrai yra didele, nes su seima uz siuos pinigelius isgyvename visa savaite. Jei negaliu i vokeli ideti 200-300 Lt, vadinasi man geriau neiti verysad.gif Nenorekime, kad sveciu pinigai atpirktu vestuvems isleistus pinigus. O jei skaiciuojame kiekviena centa, tai galima padaryti kuklias vestuves tik paciu paciu artimiausiu zmogeliuku tarpe 4u.gif

Atsakyti
Na iki galo nebeperskaiciau visu nuomoniu. biggrin.gif
Tik manau, kad temos seimininke ne pinigu suma izeide. O tai, kad renkant dovana, nebuvo ideta jokiu pastangu..

Kolektyve ji organizuodavo dovanu pirkima ir visus islepino. Kiti del to iprato nesukti galvos...

O siaip, juk ne del dovanu sventes ruosiame mirksiukas.gif
Atsakyti
Manau tikrai nei rengti baliukus,nei i juos patekti nera lengva ir pigu.Manau reiktu atsizvelgti vis delto kur vyksta balius,kavinej ar namie, kavinej daugokai islaidu,nors ir namie ne uz dyka...Dar, bent jau as dovanodama galvoju,kaip del manes tas zmogus stengiasi per manaji gimtadieni,taip ir ar panasiai ax.gif jei man atnes tik 5 rozes ir palinkejimus,tai tikrai nekils ranka man pirkti uz 100 ar 200 dovana jam...Juk bukim biedni,bet teisingi.
As turiu draugus,kurie net nedaro gimtadieniu,tik siaip nulekiam pasveikint,bet be 100 nesirodom,jie taip pogi,del musu daug leidzia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 01 14, 19:31)
tai kad buna kad reikalauja tu baliu doh.gif mano mamai siemet 50 sueina, tai jau du metus tetos uzia ausis kad baliu reikia daryt blink.gif

biggrin.gif biggrin.gif man tik 25 buvoi pries menesi, bet uosviene ir kelios drauges jau nuo vasaros vis primindavo kad vat tau jau kaip ir jubiliejus tai jau svesim, smile.gif
na bet pagalvojus ir man malonu kai pakviece kur nors siek tiek susieiti, tik musu tarpe kuklesnes tos sventes buna.
Bet skaitydama as prisiminiau kita atveji, ce atvirkstinis turbut tam aprasytajam
Praita vasara buvo mano dukrytes krikstynos, svente buvo pas mano tevelius. mama pakviete viena teta, sako kaip mociute kvieti o jos ne negrazu. nu tebunie galvoju plius 2 zmonies nieko tokio. Bet nustebau kai gavom dukrai dovana nuo tu zmoniu. Mano nuomone ji buvo per didele. Zinau ju matereline padeti ir kaip gyvena, tai manau kad tikrai save nusiskriaude. Kuri laika jauciausi nepatogiai.
Atsakyti
QUOTE(Dzenete @ 2010 01 28, 11:05)
biggrin.gif  biggrin.gif  man tik 25 buvoi pries menesi, bet uosviene ir kelios drauges jau nuo vasaros vis primindavo kad vat tau jau kaip ir jubiliejus tai jau svesim,  smile.gif 
na bet pagalvojus ir man malonu kai pakviece kur nors siek tiek susieiti, tik musu tarpe kuklesnes tos sventes buna.
Bet skaitydama as prisiminiau kita atveji, ce atvirkstinis turbut tam aprasytajam
Praita vasara buvo mano dukrytes krikstynos, svente buvo pas mano tevelius. mama pakviete viena teta, sako kaip mociute kvieti o jos ne negrazu. nu tebunie galvoju plius 2 zmonies nieko tokio. Bet nustebau kai gavom dukrai dovana nuo tu zmoniu. Mano nuomone ji buvo per didele. Zinau ju matereline padeti ir kaip gyvena, tai manau kad tikrai save nusiskriaude. Kuri laika jauciausi nepatogiai.

Tai ka gavo dovanu??? blush2.gif Tai vat,kad kartais zmones galvoja,kad didelem sumom papirks,bet kartais reikia ir originalumo,o ne tai,kad parodyt,kad puse algos padejai dovanai doh.gif
Atsakyti
Čia turbūt ne dovanos dydis ar vertė pasąmonėj suveikė, o tai, kad tie žmonės nelabai artimi arba net nemėgiami. Pasąmonės dalykėliai... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Orinta Soliunaite @ 2010 02 04, 20:46)
Tai ka gavo dovanu??? blush2.gif Tai vat,kad kartais zmones galvoja,kad didelem sumom papirks,bet kartais reikia ir originalumo,o ne tai,kad parodyt,kad puse algos padejai dovanai doh.gif


na ten buvo pinigai, nes pries tai kaluse ka reikia dovanu, sakau kad zaislu pilna yra o ir rubeliu dabar nereikia,, tai jie dave pinigais, kad pati vaikui nupirkciau ka reikia, ir dar atsinese sampano ir pan. kitiems man atrodytu normali suma (100lt) bet ju seimai manau tai labai dideli pinigai,
Atsakyti
gera tema smile.gif

autorei tai pritariu, kad negražu jubiliejaus poga dovanot tiek... be to, kaip minėjo, kokia jos finansinė padėtis, tai balius turėjo būt "šikarnas".

Prisiminiau ir aš, kai dariau "afigieną" gimtadienį kaimo turizmo sodyboj, o 4 draugai susimetė ir padovanojo... 10 Latų lotuliukas.gif (čia kad į Latviją nuvažiuočiau smile.gif). nu bet kai tiek ruošiesi ir tokia dovana.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EcceHomo @ 2010 03 03, 19:31)
draugai susimetė ir padovanojo... 10 Latų  lotuliukas.gif  (čia kad į Latviją nuvažiuočiau smile.gif). nu bet kai tiek ruošiesi ir tokia dovana....  doh.gif


čia turbūt, kad nuvažiuotum, bet negrįžtum lotuliukas.gif
Atsakyti
Gėlių puokštė iš mylimo žmogaus rankų man daug vertingesnė nei didelės vertės dovana iš nemylimo. Jeigu aš keliu balių, tai man nesvarbu kiek tai atsipirks finanasine prasme (o niekada ir nėra atsipirkę). Neturiu pinigų, tai ir nekeliu. Pati didžiausia dovana man, tai mylintys žmonės ir teigiamos emocijos smile.gif .
Atsakyti