Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(jolita.martyna @ 2009 11 27, 15:56)
tikrai imanomas variantas 4u.gif
Papildyta:

o jus galvojate,kad visi tokie saziningi..juk taip padarius tiesiog galima pasiteisinti..neidejau,nepamaciau,vaikas istrauke,kol pakavau ir t.t....bet juk viso sito gali niekas ir nesuzinoti,kad ideta maziau,nei susimete....gaves dovanu jubiliatas tiesiog nuryja karcia piliule ir tiek arba...issilieja SM doh.gif


nu jo.............. tiesą sakant iki tokio varianto aš nesusiprotėjau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šis variantas neįmanomas...
Atsakyti
siaip kaip bebutu zmones turi atsizvelgti i tai kiek baliaus seimininkas ruosiasi isleisti. manyciau kad dovanos ir balius turetu kainuoti apylygiai.
Atsakyti
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 10, 00:28)
siaip kaip bebutu zmones turi atsizvelgti i tai kiek baliaus seimininkas ruosiasi isleisti. manyciau kad dovanos ir balius turetu kainuoti apylygiai.

o jei as nezinau kiek seimininkas isleido baliui? jei as pasikelciau gimtadieni uz 50 litu desimciai zmoniu tai jie man turetu sudet po 5 litus? biggrin.gif manau kas kiek gali tas tiek ir dovanoja, nes jei reiketu dovanot kad balius atsipirktu tai mazai kas ir ateitu pasveikint schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egliosha: 10 sausio 2010 - 11:51
QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 10, 02:28)
siaip kaip bebutu zmones turi atsizvelgti i tai kiek baliaus seimininkas ruosiasi isleisti. manyciau kad dovanos ir balius turetu kainuoti apylygiai.


cia tipo kaip bilietus nusipirkt?
tada geriau jau pirkt bilietus i koncerta ar show ar spektakli... bent jau programa bus zymiai geresne.
ir dar liks pinigu nueiti i restorana pavakarieniaut...
Atsakyti
QUOTE(Austeja7 @ 2010 01 11, 16:45)
cia tipo kaip bilietus nusipirkt?
tada geriau jau pirkt bilietus i koncerta ar show ar spektakli... bent jau programa bus zymiai geresne.
ir dar liks pinigu nueiti i restorana pavakarieniaut...


išvada viena, skaičiuoja ir jubiliatas ir dovanotojas, kai skaičiuoja jubiliatas, tai jis materlistas, nes paskaičiavo kiek ir už kiek gavo, o vat dovanotojas dovanoja dišovkę su lozungu, svarbu dėmesys, o ne dovana ir slepiasi po dvasingumo kauke bigsmile.gif

geriausiai balių nedaryt, svečių nekviest ir visus pinigus, kuriuos reiktų išleist jubliejaus ruošimui, išleist savo malonumams pvz koncertui, teatrui... ten programa tikrai geresnė būtų bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2010 01 11, 17:56)
išvada viena, skaičiuoja ir jubiliatas ir dovanotojas, kai skaičiuoja jubiliatas, tai jis materlistas, nes paskaičiavo kiek ir už kiek gavo, o vat dovanotojas dovanoja dišovkę su lozungu, svarbu dėmesys, o ne dovana ir slepiasi po dvasingumo kauke  bigsmile.gif

geriausiai balių nedaryt, svečių nekviest ir visus pinigus, kuriuos reiktų išleist jubliejaus ruošimui, išleist savo malonumams pvz koncertui, teatrui... ten programa tikrai geresnė būtų  bigsmile.gif

niekados daugiau nemesčiau pinigų jokiam jubiliejui- geriau su šeima už tuos tūkstantukus kur pailsėt išvažiuočiau. Daugiau -NIEKADA. Kaip besistengtum-vistiek bus vienam neskanu, kitam nelinksma, trečiam-per brangiai atsiėjo...Absurdas tokius renginius rengti.Niekam nepatarčiau g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
na tikrai jei tukstanciais atseina balius tai gal geriau kukliau paplanuot, man asmeniskai butu gaila tiek tiesiogine ta zodzio prasme pravalgyt per viena vakara ka gal metus taupiau doh.gif nes neatsiperka tikrai schmoll.gif ir naivu tiketis kad kiekvienas ateis ir atsines po 200, nes i vestuves tiek nenesa kitasyk g.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2010 01 14, 18:15)
niekados daugiau nemesčiau pinigų jokiam jubiliejui- geriau su šeima už tuos tūkstantukus kur pailsėt išvažiuočiau. Daugiau -NIEKADA. Kaip besistengtum-vistiek bus vienam neskanu, kitam nelinksma, trečiam-per brangiai atsiėjo...Absurdas tokius renginius rengti.Niekam nepatarčiau g.gif  g.gif  g.gif


vat, vat pobalinės rapsodijos, kurios vėliau ar ankščiau iki jubiliato ausų atkeliauja....... man iš vis tie dideli jubiliejai, tai jau ne šventė, tai jau drbą dirbt reikia, geriausias sveikinimas telefonu, paskambino, palinkėjo laimės, paklausė kaip gyvenu ir abiems pusėms malonu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2010 01 14, 18:17)
vat, vat pobalinės rapsodijos, kurios vėliau ar ankščiau iki jubiliato ausų atkeliauja....... man iš vis tie dideli jubiliejai, tai jau ne šventė, tai jau drbą dirbt reikia, geriausias sveikinimas telefonu, paskambino, palinkėjo laimės, paklausė kaip gyvenu ir abiems pusėms malonu  bigsmile.gif

tai kad buna kad reikalauja tu baliu doh.gif mano mamai siemet 50 sueina, tai jau du metus tetos uzia ausis kad baliu reikia daryt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2010 01 14, 19:31)
tai kad buna kad reikalauja tu baliu doh.gif mano mamai siemet 50 sueina, tai jau du metus tetos uzia ausis kad baliu reikia daryt blink.gif


aš jų paklausčiau ką tokio gero žada padovanot, kad baliaus reikalauja lotuliukas.gif

Mano giminaitė ir neseniai 50 atšventė, balių darė todėl, kad seserys reikalavo mat be baliaus ne bizinis dovaną pirkt ir sveikint bigsmile.gif
Atsakyti
Už 5000 manau būtume pailsėję normaliai ir nebūtų jokių atsiliepimų-nei gerų, nei blogų. O kurie reikalauja baliaus, tegul pirma patys padaro... lotuliukas.gif
Atsakyti