Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(tigrita @ 2009 09 07, 13:31)
Siaubas, nenorėčiau tokios bendradarbės/ kolegės/ draugės turėti. Tikrai, žymiai svarbiau yra dėmesys ir tikrai jis ne pinigais matuojamas. Nesuprantu aš ir tokio požiūrio, kad jei žmogus daugiau uždirba, tai ir dovanas brangesnes turi dovanoti. Keista  g.gif

Kaip supratau, būtent dėmesio šiuo atveju ir nebuvo parodyta.
Dėl to ir autorė (nors tema jau sena) jaučia nuoskaudą.
Ir aš labai gerai ją suprantu.
Man taip pat būtų labai nesmagu gauti tuos pinigus, akcentuoju, būtent kelių asmenų "sumestus" pinigus. Ir visai ne todėl, kad jų per mažai ar per daug, o todėl, kad jiems tai yra visiškai nesvarbu.
Aš juk einantsveikinti bitininko, jam medaus nenešiu (na, nebent kažkokio neįprasto iš tolimos šalies ar pan.)...
Čia iš tikrųjų dvelkia ne kuo kitu, o tik nepagarba, ir visai nesvarbu ar autorė materialistė, ar susireikšminusi, ji yra irgi žmogus, ir labai suprantu, dėl ko jai šįsyk suskaudo..
Atsakyti
Jeigu tai ir buvo nepagarba autorei, tai jau iš šios temos matosi, kodėl jos kažkas negerbia (gal labiau kažkoks kitas žodis tiktų)... Vienas mano artimas žmogus toks, kuriam labai svarbu, kad būtų pagerbtas. Ir būtent šitas žmogus visada sako "tik neišlaidauk, nieko nepirk...". Bet va pabandyk neišlaidauti. Visada bando įvertint, kiek kitų padovanotos dovanos kaži kainavę. Tai manau manąsias taip pat vertina. Ir patikekit, mažiausiai tą žmogų norisi gerbti ypatingom dovanom (nors jis kitais atžvilgiais ir geras, ir brangus). Tikrai kažkaip labiau norisi stengtis dėl kuklesnių ir mažiau reikalaujančių žmonių, nes bent žinai, kad pastangos bus bent jau nenuvertintos ir nebus jokių įsižeidimų, jei ir nepataikysi.
Atsakyti
nu ka as zinau... autore mano nuomone susireiksmino juodai... nes kitu atveju tokios temos nebutu skelbus. o dovanoja kiekvienas tiek kiek gali sau leisti. nu man pvz 30 lt. skirti bendradarbei - tai yra normali suma. ir nors pati temos autore neigia bet akivaizdu kad jai svarbiau buvo dovanos dydis o ne susirinkusi kompanija ir smagus laikas.
pvz pas mus darbe buvo direktores gimtadienis tai kolektyvas po 2 lt metesi - zmoniu daug tai gavosi gera knyga - nuotrauku albumas ir geliu.
va pas vyra darbe sefo dovanai po 12lt metesi.
Atsakyti
QUOTE(mamuke68 @ 2008 08 07, 21:33)
...manau, kad jubiliejaus proga, o ir ne tik -kad ir paprasto gimtadienio proga, būtų galima skirti daugiau, negu 30 litukų...nuo žmogaus...

Tai cia dar nieko rolleyes.gif Pries metus, mano naujoje darbovieteje, bendradarbei (jubiliejaus proga) po 5 Lt metesi... doh.gif As, kad ir naujoke buvau, bet isreikalavau, kad BENT po 10 Lt rinktu... Tai nebuvo labai patenkinti, kad tiek daug... Tame buryje ir mano sefas buvo g.gif
Atsakyti
O pas mus jubiliejus, ne jubiliejus, susirenkam po 5 lt ir nuperkam gėlių, tortuko ir visi pasivaišinam. Manau svarbu dėmesys o ne po kiek rinkosi ir ką nupirko.
Atsakyti
QUOTE(Baranka @ 2009 11 15, 02:13)
Tai cia dar nieko  rolleyes.gif  Pries metus, mano naujoje darbovieteje, bendradarbei (jubiliejaus proga) po 5 Lt metesi...  doh.gif  As, kad ir naujoke buvau, bet isreikalavau, kad BENT po 10 Lt rinktu... Tai nebuvo labai patenkinti, kad tiek daug... Tame buryje ir mano sefas buvo  g.gif

nesamone. va siandien mano gimtadienis ir nuo 10asmenu grupes darbe gavau orchideja is maximos uz 33lt. ax.gif ir esu patenkinta ir ne minties neturiu kad reiketu kazkokios didesnes dovanos. dideles sumos yra artimiesiems ir po to draugams. bendradarbius sveikinti manau tikrai uztenka tik simboliskai.
Atsakyti
QUOTE(argus @ 2009 11 17, 18:56)
O pas mus jubiliejus, ne jubiliejus, susirenkam po 5 lt ir nuperkam gėlių, tortuko ir visi pasivaišinam. Manau svarbu dėmesys o ne po kiek rinkosi ir ką nupirko.


nus tai ir labai smagu tortukas, gėlės, kava visi pasisėdi ir puiku, o tu įsivaizduok, kad vietoje tortuko ir gėlių, tau į rankas įspraudžia 30 litukų ir sako sveikinam, vienaip atrodo tas tortukas, kitaip atrodo tas litukas.

Aišku jei šeima sunkiai verčiasi, o dabar tai jau nieko nenustebinsi, daugelį krizė už pakarpos pakratė gal tas 30 litukų sakysim ir geriau, tada žmogus už juos namiškiams tortuką nupirks ar duonos nusipirks, bet jei žmogus neskurstantis ir jam įbruka tuos pinigėlius, tai jau ne dėmėsys, visai kas kita jei už juos yra nuperkamas ar tortukas ar dar kas nors malonaus jubiliatui, tada ir nesusipratimų nebūtų
Atsakyti
chi-chi-chi smile.gif
o gal tame kolektyve paasitaike vagianciu?? smile.gif

na tarkim prireike kam nors labiau tu pinigu? gal zmones metesi po 130? o liko tik 30 ....... chi-chi-chi
Atsakyti
QUOTE(rasaraseles @ 2009 11 24, 00:49)
chi-chi-chi smile.gif
o gal tame kolektyve paasitaike vagianciu?? smile.gif

na tarkim prireike kam nors labiau tu pinigu? gal zmones metesi po 130? o liko tik 30 ....... chi-chi-chi


šiandien respublikinė nusišnekėjimo diena? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brėkšta: 24 lapkričio 2009 - 09:51
manau ir aš kad geriau tupirkti kokią gėlytę, negu įteikti 30 lt (čia kalbant apie darbą) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rasaraseles @ 2009 11 23, 22:49)
chi-chi-chi smile.gif
o gal tame kolektyve paasitaike vagianciu?? smile.gif

na tarkim prireike kam nors labiau tu pinigu? gal zmones metesi po 130? o liko tik 30 ....... chi-chi-chi

tikrai imanomas variantas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Brėkšta @ 2009 11 24, 08:51)
šiandien respublikinė nusišnekėjimo diena?  bigsmile.gif

o jus galvojate,kad visi tokie saziningi..juk taip padarius tiesiog galima pasiteisinti..neidejau,nepamaciau,vaikas istrauke,kol pakavau ir t.t....bet juk viso sito gali niekas ir nesuzinoti,kad ideta maziau,nei susimete....gaves dovanu jubiliatas tiesiog nuryja karcia piliule ir tiek arba...issilieja SM doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita.martyna @ 2009 11 27, 15:56)
tikrai imanomas variantas 4u.gif
Papildyta:

o jus galvojate,kad visi tokie saziningi..juk taip padarius tiesiog galima pasiteisinti..neidejau,nepamaciau,vaikas istrauke,kol pakavau ir t.t....bet juk viso sito gali niekas ir nesuzinoti,kad ideta maziau,nei susimete....gaves dovanu jubiliatas tiesiog nuryja karcia piliule ir tiek arba...issilieja SM doh.gif



Nu jo.... Kazin kiek galima nusiristi? Nors is kai kuriu galima bet ko tiketis.. doh.gif blush2.gif
Atsakyti