Įkraunama...
Įkraunama...

Menkavertė(pigi) dovana...jubiliejaus proga

QUOTE(KibirVibir @ 2009 05 27, 23:23)
Vienas pazistamas yra analogiskas pokstininkas. Skirtumas gal, kad jis visad kazka iteikia "ant prikolo" ir kazka tikrai atsakingai rinkto. Bet cia zmogaus budas ir visi per sventes laukia, ka jis naujo sumaste. Dar ir nuo "publikos" priklauso. Tarkim, tevams ar uosviams jis tikrai nedaro tokiu "siurpraizu", kompanijoje visai smagu  cool.gif



Na tokie pokštininkai kai kompanijoje yra smagu, bet ten padovanojo tas tirpstančias taures ir daugiau nieko, pažvengė kaip kumelys, pasakė kiek svarų jam kainavo tos taurės.... vienu žodžiu aš buvau pasibaisėjus
Atsakyti
gera tema thumbup.gif taip jau nutiko,kad simet is gimtadieniu, vestuviu ir jubilieju neisbrendam smile.gif esam labai populiarus sveciai lotuliukas.gif tikiuos del to,kad draugai,o ne del to,kad su dovanom nepasisiukslinam lotuliukas.gif
del vestuviu... neseniai buvom liudininkai draugu vestuvese... aisku,kad tokie dalykai kaip sukneles, bateliai ir visas kitas grozis kainuoja beprotiskus pinigus (kai susumavau pamaciau kokios sumos iseina...),bet pries kelis metelius irgi buvom vestuvese,kai negalejom sau leist nauju sukneliu ir kostiumu vienai progai... tuomet ieskojau kas is draugiu gali paskolint kazka tinkamo-ir bingo smile.gif kas iesko tas randa biggrin.gif sikart siuvaus ir batukus ir suknytes ir mezginukus ir t.t. ,bet abiem atvejais dovana buvo padori... tuo metu kiek pamenu 200LT ir geles su sampanu,o simet 100EUR ir geles su gerimais... juo labiau,kad jaunikio jubiliejus sutapo su vestuviu data ir mes gimtadieniui pirkom panasios vertes dovana 4u.gif as irgi laikausi tos nuomones,kad kai negaliu sau to leisti arba tiesiog tie ar tas zmogus,kuris kviecia man nera svarbus, kad svaistyciaus (kiek betureciau pinigu visada rasiu kur juos panaudot lotuliukas.gif ) tik del to, kad tik itikt ir nueit, tai tiesiog neinu blush2.gif
neseniai skaiciau straipsni,kad artimi zmones turetu zinot ka padovanot , o tolimesni gali pirkt dovanu cekius ar pinigus ( nesutinku,kad jei matais retai tarkim su kokiu pusbroliu, kuris gyvena kitam mieste, tai jo nereikia kviest... tai puiki proga susitikt thumbup.gif ) bet daznai nutinka taip,kad ir artimi padovanoja nesamoniu... tarkim abonementa i sporto kluba,kai zmogus neturi kada ten lankytis ( o artimi zmones turetu tai zinot ) tuomet pagalvoji,kad visiskai nepasistenge ir jau geriau butu padovanoje ceki ar pinigus, nes siuo atveju ismete 200LT... arba vaiko gimtadienis-as visuomet perku zaislus, nes juk vaikam neidomu drabuziai ar pan... ir tokius zaislus,kuriuos pati mielai pirkciau savo vaikui, bet kai zmones turintys vaiku atnesa pliusini zaisla ( na nepazistu ne vieno vaikiuko pas kuri tie pliusiai butu naudojami,o ne stovetu ir dulketu ), tai irgi buna pikta, nes vaikui dziaugsmo 0 ( paziuri ir numeta kampan), o ir man tuos zaislus skalbt malonumo mazai, nes ir be tokiu darbu namie yra ka veikti doh.gif
Atsakyti
Idomu pasidare, kiek siais laikais einant i baliu reikia deti "i voka", kad nebutu izeidimas:
1. eilinio gimtadienio proga;
2. jubiliejaus proga;
3. vestuviu proga?
biggrin.gif

P.S. Si savaitgali kaip tik einam i 30-meti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alicija*: 29 liepos 2009 - 10:18
Baisu kai pagarba matuojama pinigais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alicija* @ 2009 07 29, 11:17)
Idomu pasidare, kiek siais laikais einant i baliu reikia deti "i voka", kad nebutu izeidimas:
1. eilinio gimtadienio proga;
2. jubiliejaus proga;
3. vestuviu proga?
biggrin.gif

Sveikos,
man ir įdomu būtų.
O paskaičius temą, peršasi išvados, kad visos dejuoja, kokie draugai nesupratingi, nežino jūsų poreikių, jūsų nepažįsta. O tai ir jūs tada jų nepažįstat, jei tas pats kartojasi metai iš metų, o jūs su jais draugaujat. O esminis klausimas - kam juos kviečiat, jei vis neįtinka? Norit sau linksmos šventės, tai ir mokėkit už tai, kad jie ateina ir tai padaro, kitaip vienos su teliku murksotumėt.
Man darbe kiekvienam gimtadieniui 30 litų būtų kosminiai pinigai.
Jei noriu su draugais pabūti, pasakau - mano plotas, dovanų nereikia, o jau jie sprendžia ar gali sau leisti išmesti pinigų dovanai ar namuose keptą vištą atsinešti ar dar ką pigiau, jei ateina, vadinasi nori su manim pabūti.
Komentuoti nebūtina, čia tik mano nuomonė. blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Idomu pasidare, kiek siais laikais einant i baliu reikia deti "i voka", kad nebutu izeidimas:
1. eilinio gimtadienio proga;
2. jubiliejaus proga;
3. vestuviu proga?


P.S. Si savaitgali kaip tik einam i 30-meti

o nenorit paklausti paties jubiliato? g.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 07 30, 15:15)
o nenorit paklausti paties jubiliato? g.gif


Nea, tai mano drauge, todel puikiai zinau kiek "ideti" tongue.gif
As tiesiog paklausiau zmoniu nuomones, idomu pasidare ir tiek mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 07 30, 15:15)
o nenorit paklausti paties jubiliato? g.gif

Nelabai įsivaizduoju net savo atsakymą į tokį klausimą, jau nekalbant apie paklausimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė: 30 liepos 2009 - 14:20
QUOTE
Nea, tai mano drauge, todel puikiai zinau kiek "ideti" tongue.gif
As tiesiog paklausiau zmoniu nuomones, idomu pasidare ir tiek mirksiukas.gif

kiti žmonės jūsų draugės nepažįsta. iš kur jiems žinoti?

QUOTE
Nelabai įsivaizduoju net savo atsakymą į tokį klausimą, jau nekalbant apie paklausimą.

o be reikalo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 07 30, 15:53)
o be reikalo biggrin.gif

Ir su kokia kupiūra tais trim atvejais galėčiau pas Jus ateiti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paūdrė: 30 liepos 2009 - 16:02
man ne kupiūra, prašom man atnešti skanumynų tongue.gif pagal sąžinę
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2009 07 30, 15:53)
kiti žmonės jūsų draugės nepažįsta. iš kur jiems žinoti?
o be reikalo biggrin.gif


Tai todel butent ir klausiu kitu nuomones mirksiukas.gif
Atsakyti