Įkraunama...
Įkraunama...

vaikas su stoma

Sveikutes.Atiduotume ismatu rinktuvus jei kam reikalinga.
Atsakyti
koki tie rinktuvai? mes ploksteliu jauciu pritruksim, maisiuku atlieka, nors po velyku jei ligos neuzpuls mums jau bus antra operaciaj per kuria stoma naikins
Atsakyti
Uike, o kai istrauks stoma, kaip bus tada? kaip suprantu jus be storosios zarnos sad.gif tai kaip vaikiukui su kakojimu bus? Atsiprasau, ale as kazkaip nesuprantu, kaip realiai viskas vyksta blush2.gif

Mums irgi zadejo isimti paskutine stoma thumbup.gif Vaziuosim treciadieni pas daktara, ziuresim ka sakys unsure.gif Kada, kas kaip unsure.gif
Atsakyti
pas mus ji nekeiciama padaryta is plonojo zarnyno, nemoku cia ikelti foto atsiusciau kaip atrodo ji foto vaiko.ateiciai vaiko ismatos ir bus skystos rugsciso tik eis jau pro uzpakali.dar kaip padaryta viena jau operacija gyvenime 2 tai eina ir i amisiuka ir pro uzpakali, labai isunta, bet buna ir 10k kakoja ir 2kart tai apgyje dar radom kas mums labai padeda nuo siutimo tad kai uzdarys po velyko stoma visai tai jau ir tepalu pasiimsiu i ligonine.o daktarastik tokia vilti duoda dziaugtis kad buan ir 2kart o kai paaugs ir protu supras maista pasikontroliuos, dar duodu beveik viska ka zinau nuo ko jam pucia nuo ko ivairaus jau per diena gauna.o jei visad akkos 10ir daugiau darys dar viena kazkoki is pacio jo likusio zarnyno rezuarvara kur pasilaikytu simatos
Atsakyti
na o mano vaikui gastrostoma ,jau 5 metai laikosi. pries menesi buvau susirupinusi gal reiktu keisti,bet chirurgas apziurejo ir nusprende kol ji veikia ir viskas graziai atrodo nekeisti. geras dalykas tas gastrostomos- mums labai padejo. smile.gif
Atsakyti
Ismatu rinktuvai ConvaTec buna 10 ploksteliu ir 20 maiseliu.su filtru.Tiksliai negaliu parasyti nes neturiu po ranka.Jei kam reik tikrai ATIDUOSIME
Atsakyti
mes tokias naudojam ir su konpensuojamais prasati neuztenak vaikui 1.5m nevaisto sliauzioja tai daznai pratruksta
Atsakyti
O mes uzsukom pasakyti, kad jau va trys savaites be slangyciu gyvenam thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rumba: 14 gegužės 2009 - 15:25
mums birzeli jau panaikins stoma, labai laukiame ir tikimes neapsirgsi, nes vis atidedam operaciaj del ligu jau 2men
Atsakyti
Jetus, kaip smagu. smile.gif Aš irgi vis pasvajoju, kaip gera būtų, jei tos šlangytės nebereikėtų. Bet mažius valgyt pradėt vis dar nesiruošia. schmoll.gif Viliuosi, kad bent po metų-kitų pavyks su tuo gėriu atsisveikint.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gatopreto: 16 gegužės 2009 - 20:54
labutis...mano vaikui pries puse metu idejo gastrostoma,o pries tai buvo su zondu(burnoje)daktarai nieko nezada(liks visam gyvenimui).Turime dauk problemu:nemokame patys atsisesti,neistiesiame pilnai kojyciu,burna yra labai jautri,net pilnai nemokame issizioti,taciau geriausias dalykas yra tai,kad gerai samprotauja.Kaip jums susitvarkote su sia negalia? unsure.gif
Atsakyti
mums ir is pradziu sake visam gyvenimui bet va musm jau pusantru ir 2savaites akip jau be stomos:) susitaikyt susitaikaiu tik akd po sios operacijos kai paleido visas ismatas pro uzpakali nueda ismatos ji ri jsi zaizdom daktaras sake joki darzeli o slaugis neduoda pagal istatyma nepriklauso, bet bandysim kovoti, nes cia isskirtinis atvejis tadtegu atsizvelgia, kad jis gerai atrodo tai nereiskia akd sveikas.kakoja per diena apie 10kartu ir daugiau tai aks man tam darzeli zupakali priziures tarp 25vaiku
Atsakyti