Įkraunama...
Įkraunama...

FIAT COUPE vairuotojos

sveikutes ,na tikiuosi atsilieps fiatuku vairuotojos 4u.gif
Atsakyti
pakaba is bravo, variklis tuporilnas galejo nors is lancios koki paimt,nes originalus ,jai dar turbininis isvis nelaiko,kebul;as berods is plastiko, bet ce galiu ir klyst nes nesu sio modelio megejas, draugelis vazineja su paprastu 2,0 tai bedu per pora metu nelabai turejo. Visgi rinkciaus Alfa Romeo GTV nors ji brangesne bet tikrai rimciau surestas aparatas, tik deja bagazinei ten telpa teniso rakete ir ranksluostis, gale vietos nera, nebent 2 m vaikui, v6 variklis tikrai ispudingas, bet ts auto pagal savo baze ir svori tai sveria nemazai , bet vaziuot su tuo gerokai smagiau
Atsakyti
QUOTE(Danciux @ 2009 03 30, 07:53)
pakaba  is bravo, variklis tuporilnas galejo nors is lancios koki paimt,nes originalus  ,jai dar turbininis isvis nelaiko,kebul;as berods is plastiko, bet ce galiu ir klyst nes nesu sio modelio megejas, draugelis vazineja su paprastu 2,0 tai bedu  per pora metu nelabai turejo. Visgi rinkciaus Alfa Romeo GTV nors ji brangesne bet tikrai rimciau surestas aparatas, tik deja  bagazinei ten telpa teniso rakete ir ranksluostis, gale vietos nera, nebent 2 m vaikui, v6 variklis tikrai ispudingas, bet ts auto  pagal savo baze ir svori tai sveria nemazai , bet vaziuot su tuo gerokai smagiau

NA NĖRA JI PLASTIKINĖ, O DĖL VAŽIAVIMO SU BET KOKIA PAPRASTA MAŠINA VAŽIUOJASI MINKŠČIAU NEI SU SPORTINE, VISOS SPORTINIO TIPO VAŽIUOJA KIETAI. O KAS LIEČIA BAGAŽINĘ, PUIKIAI TELPA MAN IR VAIKO VEŽIMAS, IR TIKRAI VEŽIMAS NEPANAŠUS Į RAKETĘ AR RANKŠLUOSTĮ. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngaEstera @ 2009 03 30, 10:08)
NA NĖRA JI PLASTIKINĖ, O DĖL VAŽIAVIMO SU BET KOKIA PAPRASTA MAŠINA VAŽIUOJASI MINKŠČIAU NEI SU SPORTINE, VISOS SPORTINIO TIPO VAŽIUOJA KIETAI. O KAS LIEČIA BAGAŽINĘ, PUIKIAI TELPA MAN IR VAIKO VEŽIMAS, IR TIKRAI VEŽIMAS NEPANAŠUS Į RAKETĘ AR RANKŠLUOSTĮ. lotuliukas.gif



as tik lyginau su kitu italu gaminiu , tik deja fiatas toli grazu nera sportinis nes tai yra berods brava su kitu kebulu ir salonu, norejot kazko sportisko, tai ir reikejo imt Alfa Gtv, bet kas liece explotacija fiatas pigiau tikrai
Atsakyti
Oo prisimenu vienintelį kartą kai su tokia mane vežė iš Vilniaus į Klaipėdą...
Nežinau koks modelis pas tave, bet tą kurią žinau - Fiat Coupé 2.0 20V Turbo (pats geriausias šio modelio variantas) biggrin.gif
Įspūdis toks: tai TIKRAI sportinis automobilis. Važiuoklė + variklis = tokių tikrai nebūna standartiniame (nesportiniame) auto wink.gif taip kaip šita mašina "stovi" ant asfalto, ir koks būna jausmas kai darai "staigaus aplenkimo" manevrą tikrai palieka įspūdį ilgam thumb_yello.gif variklio garsas jau vien ką reiškia...
Džiaugiuosi kad vairuotojas buvo tikrai kietas, visą kelionę viršijom greitį, bet niekas niekur nesustabdė. Tas kelias valandas turbūt jaučiau tai ką jaučia šturmanas ralio varžybose. Nori-nenori įsitraukiau į lenktynes su visais pakeliui sutiktais eismo dalyviais biggrin.gif ir niekas per visą kelionę taip mūsų ir neaplenkė!
Manau kad tai tikrai COOL automobilis!!
Atsakyti
QUOTE(auto_mama @ 2009 04 05, 19:07)
Oo prisimenu vienintelį kartą kai su tokia mane vežė iš Vilniaus į Klaipėdą...
Nežinau koks modelis pas tave, bet tą kurią žinau - Fiat Coupé 2.0 20V Turbo (pats geriausias šio modelio variantas)  biggrin.gif
Įspūdis toks: tai TIKRAI sportinis automobilis. Važiuoklė + variklis = tokių tikrai nebūna standartiniame (nesportiniame) auto wink.gif taip kaip šita mašina "stovi" ant asfalto, ir koks būna jausmas kai darai "staigaus aplenkimo" manevrą tikrai palieka įspūdį ilgam  thumb_yello.gif variklio garsas jau vien ką reiškia...
Džiaugiuosi kad vairuotojas buvo tikrai kietas, visą kelionę viršijom greitį, bet niekas niekur nesustabdė. Tas kelias valandas turbūt jaučiau tai ką jaučia šturmanas ralio varžybose. Nori-nenori įsitraukiau į lenktynes su visais pakeliui sutiktais eismo dalyviais biggrin.gif ir niekas per visą kelionę taip mūsų ir neaplenkė!
Manau kad tai tikrai COOL automobilis!!

4u.gif Na pas mane nėra tokia galinga, bet vistiek man miela, tik gal vieną minusiuką turi, kietokai važiuojasi. 4u.gif
Atsakyti
O kokios tokio masinuko kuro sanaudotos? detales? dabar po truputi zvalgausi..ir man grazus sitas modelis..tik va idomu, kokie pliusai, minusai..btuu sitos masinytes.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2009 04 08, 13:22)
O kokios tokio masinuko kuro sanaudotos? detales? dabar po truputi zvalgausi..ir man grazus sitas modelis..tik va idomu, kokie pliusai, minusai..btuu sitos masinytes.. ax.gif

Detalės nepigios, benzino išgeria bent jau mano asmeniškai mieste 11 - 12 l/ 100km, o užmiesti 8 - 9 l, o šiaip tai visai nieko, tik, kad kietokai važiuojas, ir žema. Bet man ji patiknka vistiek thumbup.gif kai mašiniukas mielas, tai ir važiuojasi thumbup.gif
Atsakyti
KVIETIMAS ATVYKTI Į „VIDURVASARIO ŠVENTʓ


Sveiki FIAT FANŲ KLUBO nariai ir ne tik! Kviečiame visus į „Vidurvasario šventę“, kuri vyks Panevėžyje, mieste prie Nevėžio
Šventės programa:
1. Suvažiavimas. Visi renkamės (preliminariai) nuo 12 iki 13 val. (PC „Babilonas“ aikštelėje, adresu Savitiškio g. 61)
2. Slalomas. Iš karto jus nudžiuginsime, kad slalome visi būsite lygūs, nepriklausomai nuo to, su kokiu automobiliu atvažiuosite.
3. Orientacinis ralis, tapęs tradicija. Trasą stengsimės daryti tokią, kad neliestų jūsų „dugnų“ ir tikėsimės, kad ji bus be nelaimių. Trasos ilgį paskelbsime vėliau. Taip pat jame laukite „chekpointų“ su užduotimis.
4. Sodyba. Joje kaip visada, gera nuotaika, įspūdžiai ir apdovanojimai su rungtimis!
Smagiai leisime laiką:


Jauki salė su židinuku

Pirtelė („Relaksacija“):

Gamtovaizdis („Varlynėlis“):


Su savimi pasiimti mašiną, palapinę, gerą nuotaiką, merginų/vaikinų.. :-D
Preliminari šventės kaina:
Oficialiems Klubo nariams bei kandidatams bus taikoma 40% nuolaida, bet tik vienam nariui/kandidatui, nepriklausomai, kiek pas jį bus šturmanų. Taigi jei kaina bus 50 lt, jis mokės 30 lt. Kainą paskelbsime asmeniui savaitės bėgyje, bet kaina neturėtų būti kosminė. Dėmesio! Dalyvaujantiems reikia pervesti po 20 lt avansą į sąskaitą (kuri bus nurodyta registracijos temoje) ir parašyti temoje, kad pervedėte. Kurie „paskutinę minutę“ sugalvos dalyvauti, tie šventės dieną mokės 10 lt daugiau. Persigalvoję nedalyvauti, avanso neatgaus. Taip būtų sąžiningiausia visų atžvilgiu.
Dalyvių skaičius neribojamas! 
Registracija praside
Atsakyti
et, grazi masinyte, ypac geltonos spalvos smile.gif gal kada ateityje ir isigysiu... Vis pasvajoju apie Fiat Coupe...
Atsakyti
ne grazi o graziausia:D maniskis kupas darbo vaisius:D
user posted image
user posted image
Atsakyti