Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

sveikos mūsų krikštynos rugsėji. Man ši vadovė irgi per telefona pasirodė griežta, nemaloni. Pažiūrėsim kaip mums ten bus g.gif . Gal galit pasakyt kur pirkot sidabrini pinigėlį. Neturiu supratimo kur mums gaut?
Atsakyti
QUOTE(tove @ 2008 08 20, 16:36)
sveikos mūsų krikštynos rugsėji. Man ši vadovė irgi per telefona pasirodė griežta, nemaloni. Pažiūrėsim kaip mums ten bus  g.gif . Gal galit pasakyt kur pirkot sidabrini pinigėlį. Neturiu supratimo kur mums gaut?


Ten nebutinau manau sidabrinis pinigelis, jei jau tikrai nera is kur gaut, tai manau tinka ir 1 litas smile.gif nes ten ji ne vadovei duoti reikia, o vaikuciui i kojnyte ideti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tove @ 2008 08 20, 16:36)
sveikos mūsų krikštynos rugsėji. Man ši vadovė irgi per telefona pasirodė griežta, nemaloni. Pažiūrėsim kaip mums ten bus  g.gif . Gal galit pasakyt kur pirkot sidabrini pinigėlį. Neturiu supratimo kur mums gaut?

mes pirkom kauno bazėse sendaikčių turguje, už 10lt senovinę sidabrinę monetą mokėjau 60lt , bus vaikiui prisiminimas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 08 20, 11:01)
drinks_cheers.gif
Mums, žinokit tas pats buvo...  verysad.gif  Vadovė buvo labai pikta, be nuotaikos. Su mumis kartu buvo du maži berniukai. Jiems sunku buvo išsėdėti vienoje vietoje. Tai jie pradėjo su rugiais žaisti, tai kaip vadovė supyko, net pasakė "kur dingo ta tradicija, kada vaikus švyst pro langą..."  blink.gif  Po to ji tuos vaikus ir jų tėvus akivaizdžiai įgnoravo, tai jie net susinepatoginę išvažiavo  verysad.gif Apeigėlės tai tikrai labai fainos, bet visą atmosferą ir šventinę nuotaiką sugadino jos piktumas ir kandžios pastabos. Šiaip tai labai gaila pinigėlių, nes sumokėjom iš ties nemažai, o šventė tikrai buvo sugadinta. Šiaip tai kai prisimenu krikštynas, tai tokia nuoskauda yra išlikusi.
Mano nuomone, jeigu negali suvaldyti savo nuotaikų, tai nedirbk tokio darbo. O jeigu jau dirbi, tai būk, maloni ir susivaldyk.

vat del tu pastabu apie vaikus ir man labai nemalonu ispudi paliko. gavom ir mes tokia, per brolio jaunelio krikstynas.
nu jei anais laikais vaiku sventese nebudavo, tai negi sunku is karto ta pasakyt. butume visi sumaste, ka daryt ir kaip vaikus lauke uzimt. o dabar vidury apeigeliu tekst piktu balsu. siais laikais gi visi vaikus visur su savim ima ir man asmeniskai net minties nekilo, kad ju erzelis gali labai jau viska sugadint. pasirodo gali. kazkaip as jautriai i pastabas apie vaikus reaguoju, tai biskiuka lengvas sokas ir slapia mazgote i veida man buvo.
siaip viskas grazu ir saunu, tik savo vaikus, jei dar ju bus, as visgi ir toliau krikstysiu krikstyciau tradiciskai siuolaikiskai.
Atsakyti
QUOTE(ciainga @ 2008 08 20, 11:01)
drinks_cheers.gif
Mums, žinokit tas pats buvo...  verysad.gif  Vadovė buvo labai pikta, be nuotaikos. Su mumis kartu buvo du maži berniukai. Jiems sunku buvo išsėdėti vienoje vietoje. Tai jie pradėjo su rugiais žaisti, tai kaip vadovė supyko, net pasakė "kur dingo ta tradicija, kada vaikus švyst pro langą..."  blink.gif  Po to ji tuos vaikus ir jų tėvus akivaizdžiai įgnoravo, tai jie net susinepatoginę išvažiavo  verysad.gif Apeigėlės tai tikrai labai fainos, bet visą atmosferą ir šventinę nuotaiką sugadino jos piktumas ir kandžios pastabos. Šiaip tai labai gaila pinigėlių, nes sumokėjom iš ties nemažai, o šventė tikrai buvo sugadinta. Šiaip tai kai prisimenu krikštynas, tai tokia nuoskauda yra išlikusi.
Mano nuomone, jeigu negali suvaldyti savo nuotaikų, tai nedirbk tokio darbo. O jeigu jau dirbi, tai būk, maloni ir susivaldyk.



aha labai su tavim sutinku, jei pavargai nuo tokio darbo tai nedirbk, bet negadink zmonemssvenciu, kurios atsiejo oi nepigiai...

dar kazkas cia sake, gal ji pikta buvo del mano vaiko klykimo, bet ne ji jau mus pasitiko pikta kazka ten uzmete, o paskui irgi, nemanau, kad cia nuo vaiko, o be to juk vaiko krikstynos neaisku kas jam gali uzeit,ji gi su vaikais dirba tai turetu moekt elgtis bent jau ne piktai.
Smagu, kad krikstynos cia patiko, bet as daugiau ten nekrisktysiu vien jau pinigu gaila tai nerealiai sad.gif doh.gif uz tai, kad dar ant musupasaukt galejo unsure.gif
Atsakyti
žiūriu tema baisiai apsijuodino su įspūdžiais, pareitais metais su arkliais nesąmonės šiemet su bobulyte lotuliukas.gif
, nu ant mūsų nelabai būtų galėjsuis parėkti , nes mes visa šeima ir visi mūsų svečiai buvo apsirengę lininiais rūbais kaip senovėje, ir saldainius nešėmės krepšyje spec dar pirkau doh.gif ,
QUOTE(Tinka @ 2008 08 21, 12:35)
vat del tu pastabu apie vaikus ir man labai nemalonu ispudi paliko.  gavom ir mes tokia, per brolio jaunelio krikstynas.
nu jei anais laikais vaiku sventese nebudavo, tai negi sunku is karto ta pasakyt. butume visi sumaste, ka daryt ir kaip vaikus lauke uzimt. o dabar vidury apeigeliu tekst piktu balsu. siais laikais gi visi vaikus visur su savim ima ir man asmeniskai net minties nekilo, kad ju erzelis gali labai jau viska sugadint. pasirodo gali. kazkaip as jautriai i pastabas apie vaikus reaguoju, tai biskiuka lengvas sokas ir slapia mazgote i veida man buvo.
siaip viskas grazu ir saunu, tik savo vaikus, jei dar ju bus,  as visgi ir toliau krikstysiu krikstyciau tradiciskai siuolaikiskai.

o dėl vaikų, tai senovėje iš vis kelių dineų krištyjo tai tegl ir dabar priima tik tokius tada nebus erzelio ir tėvų krištynose nebuvo tik krikšto tėvai, tai žodžiu manao manymu taip jei jau suteiko tokią atrakciją gi visi žino, kad bus vaikų tegul prie tų pačių milijonų kuriuos jie lupa dalyvauja kokia auklytė, kuri lauke juos užsimtų, čia breidas tėvai klausys paskaitos o vaikai ir tylės schmoll.gif , maniškai vaikščiojo čiupinėjo rakandus dėl to nieko nesakė, tik nepatiko juokeliai, kur svečiai pradėjo atsakinėti kam skirti rakandai doh.gif
Atsakyti
Labutis,

Sekmadieni krikstijom mano sunena Rumsiskese. Buvo tikra svente visiems. Labai patiko pati programa. Apie ja dar kalbejom ir kalbam vis kazka prisimindami. Po programos krikstas buvo koplyteleje. Labai graziai grojo vargoneliai. Ir mes buvome vieni. Taigi krikstas tapo tikra vienos seimos svente. Zinoma, tai kainuoja, taciau verta pasitaupyti, nes ispudziai verti to. Tik patarciau, kad ta programele verta filmuoti nuo pradzios iki galo. Bus puikus prisiminimas. Visiems linkiu geros ir grazios sventes Rumsiskese 4u.gif
Atsakyti
nu va kaip as cia suprantu dabar tai taip:
kai bobulei nuotaika ji galbut nieko nesako ir nebuna pikta
jei sveciai juokaujantys megstantys jumora tai geriau nesirodyti arba tylet. vaikai nepageidaujami?

is tikro tai vieniems patinka, kitus kaip matos sunervuoja. Geriausia as manau kai isbandai pats, tai tada aisku ar fain buvo ar ne. As tiek ju laukiau, tiek cia buvau geru atsiliepimu skaicius taip norejau, o dabar tik gaila pinigu ir vsio. vienintelis super ispudis tai kunigas su ta savo koplytele, jis tai zmogiskas toks, nu vein zo prie bajerio ir mum tiko smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes! Mes jau po krikstynu,kurios ir vyko Rumsiskiu muziejuje. Viskas praejo labai sauniai!!! Tiek mes, tiek sveciai likom suzaveti apeigelem!!! Mano vyras ir mama paskatino mane parasyti geru zodziu ponei Danutei. Juk kaip sakoma,zmones labiau linke atsimint tai kas bloga,arba pabrezt jei kas buvo ne taip.
Galiu drasiai teigt,kad likau isties patenkinta ir tikrai kitiems rekomenduociau krikstynas Rumsiskiu muziejuje!!!
Atsakyti
Mes taip pat jau po krikstynu Rumsiskiu muziejuje, nors oro tempersatura buvo nepakeliama 08 08 16 virs 30 C, bet viskas praejo puikiai. Vadove tikrai buvo maloni, gerai nusiteikusi ir jokie vaikai jai nemaise ir sveciai musu buvo prie jumoro ir leido visiems pajuokauti ir nei vienam piktai nieko nepasake. Kunigelis taip pat superinis, toks naujoviskas galima pasakyti 4u.gif
Vienu zodziu - svente tikrai buvo superine, visi sveciai pilni ispudziu, o mums tikrai negaila tenai isleistu pinigeliu.
Linkiu ir kitiems gero oro svenciant Rumsiskiu muziejuje krikstynas ir geru ispudziu, o visu svarbiausia, kad vedanti bobute butu nuotaikoje ir su visias maloni drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 08 24, 20:46)
vaikai nepageidaujami?

g.gif Pas mus per apeigas po trobą šmirinėjo viso 5 vaikai, su visais buvo gražiai apsieita, dėmesio skirta smile.gif
Atsakyti
gal man galit atsakyti ar ta pribuveja duoda pati cukru, kruopas ir muila, ar ne, nes jei as dar pati padarysiu tuos maiselius su siom gerybem, tai bus paskui sviestas sviestuotas doh.gif
Atsakyti