Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

Na keliu truputi apmirusia temute i virsu 4u.gif
Buvau siandien susitikt su P. Danute, nu nerealiai man ji patiko bigsmile.gif Vaziavom su busimais kriksto teveliais, viska nupasakojo viska isrode, labai paprase neveluoti, as net nezinojau kad toks gabals peskom iki tos pirkios aiti g.gif Visko issiklausinejom, ceremonijos uzbaigtuvem uzsisakem arkliuka su vezimaiciu bigsmile.gif Ir labai man ta koplytele patiko bigsmile.gif Kriksto mama sake sudizainuos kuniga, ir jauciu krikstysime ten bigsmile.gif
Tai va, daiktams kurie reikalingi apeigoms, kaina dabar 140Lt. Papildomai 30 litu kainuoja automobilio ivaziavimas i teritorija. Seneliams vaikams liepe susirinkt visus pensininko ir moksleivio pazymejimus, iejimas kainuos per puse. Nustebino kad uz fotoaparata ar kamera uz kiekviena toki daikta imamas 10lt mokestis g.gif Nu ka biudzetine istaiga.
Bet patiko labai, labai laukiu tos musu dienos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 04 21, 14:00)
Nustebino kad uz fotoaparata ar kamera uz kiekviena toki daikta imamas 10lt mokestis g.gif Nu ka biudzetine istaiga.
Bet patiko labai, labai laukiu tos musu dienos  bigsmile.gif

o kas cia keisto? Botanikos sode kaune irgi ima,kretingos ziemos sode irgi,pazaislyje irgi ima.jiems gi reikia is kazko aplinkas tvarkytis ir kt.islaidoms.man tai nieko cia keisto,net pateisinu juos labai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 04 21, 22:14)
o kas cia keisto? Botanikos sode kaune irgi ima,kretingos ziemos sode irgi,pazaislyje irgi ima.jiems gi reikia is kazko aplinkas tvarkytis ir kt.islaidoms.man tai nieko cia keisto,net pateisinu juos labai rolleyes.gif

Na is tiesu jus teisi 4u.gif
Tiesiog musu senelis jau labai nori filmuoti, yra kas ir fotografuot nori, kadangi mes busime su fotografe, sunku man jiems paaiskint ,kad nera reikalo , kad kainuoja papildomai ax.gif
Gaunasi ,kad 10 zmoniu ir vos ne 10 fotiku, visiems reikia , sesuo is uzsienio atvyksta, tai ji nores asmeniskai pasifotkint, net juokas ima biggrin.gif
Pagranduke seimos krikstijam tai visi asmeniskai iamzint dar nori , teks palikt technika namuose, uzteks ir fotografo paslaugu manau tikrai rolleyes.gif
O susideda vistiek bilietai, arkliai, ir tttt,, po 10 lt po 10 Lt ir suma apvali gaunasi ax.gif
O aplinkai manau surenka. va pabusim musu 10 zmoniu kompanija 2 val. kukliai
Bilietai 100 Lt
Automobilis 30 Lt (1 vaziuosim su maziuke, sveciai pesti ateis)
Programa 200 +140 uz reikalinga atributika
arklys 30lt
Fotoaparatai( 1 fotografes 1 kamera diedukui )20Lt
Koplyteles,jos papuosimo neskaiciuoju

Ir 520Lt
Tai cia programa minimum vadinasi g.gif biggrin.gif
Atsakyti
bet kokie ten plotai uz tai,keik ten darbo ir kaip ten viskas grazu thumbup.gif
manau,akd nesigailesit.mes krikstijom savo pirmaji ten,labai smagu buvo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 04 21, 23:00)
bet kokie ten plotai uz tai,keik ten darbo ir kaip ten viskas grazu thumbup.gif
manau,akd nesigailesit.mes krikstijom savo pirmaji ten,labai smagu buvo thumbup.gif

Laukiam nesulaukiam biggrin.gif Kad tik oras geras butu ir mazoji sveika ax.gif
Kadangi renginys birzelio pradzioj numatytas ir 10 ryte, misliju ar nebus labai salta grycioj toj g.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 04 22, 08:11)
Kadangi renginys birzelio pradzioj numatytas ir 10 ryte, misliju ar nebus labai salta grycioj toj  g.gif

Birželis visgi, vasara, neturėtumėte sušalti mirksiukas.gif . Mes krikštijome birželio pabaigoje, tai grytelėje buvo labai šilta, netgi per daug, krikštukė net suprakaitavo doh.gif
Atsakyti
merginos, o kaip Jus darete su kunigu? Mat rumsiskese kaip man sake atvira koplytele o kuniga atsivezkit arba tarkites, ka Jus daret? ir man reiktu jaunesnio kunigelio, mat vyras nekrikstytas tai kai kurie senesniu paziuru gali atsisakyt ir dukrele krikstyt, nesinoretu del to sventes susigadint
Atsakyti
QUOTE(doviile @ 2010 04 22, 22:39)
merginos, o kaip Jus darete su kunigu? Mat rumsiskese kaip man sake atvira koplytele o kuniga atsivezkit arba tarkites, ka Jus daret? ir man reiktu jaunesnio kunigelio, mat vyras nekrikstytas tai kai kurie senesniu paziuru gali atsisakyt ir dukrele krikstyt, nesinoretu del to sventes susigadint


Mes bandem ieskoti kunigelio, kad atvaziuotu i ta koplytele pakrikstyt, bet nesutiko vienas - sake ten net ne baznycia ta koplytele, ir kaip galima svetimoj parapijoj svetimam kunigui krikstyti.. zodziu isklausem dideli morala siuo klausimu smile.gif taip kad kiekvienas kunigas nevaziuos ten krikstyti.. o beje ir klebonas turetu rumsiskese keistis greitu metu, tai neaisku nei su kuo tartis del krikstynu....
Atsakyti
vaje negasdinkit, mes birzelio 13 krikstysimes blink.gif gal dar mamyciu atsilieps siuo klausimu, padekit help.gif
Atsakyti
O mes birzelio 5 blink.gif Jau buvau sugalvojus koplycioj doh.gif Kriksto mama sake, kad kunigas (sv. Antano baznycios Kaune) kategoriskai atsisake vaziuot. Tipo ne jo parapija, jie vaikuscius uzraso i kriksto knygas, krikstas 1 kart gyvenime ir ttt, pamoksla gavo g.gif Turbut teks grist prie pirminio plano ir krikstyt Kaune pagal parapija g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aciakaba: 23 balandžio 2010 - 21:45
QUOTE(aciakaba @ 2010 04 23, 22:44)
Turbut teks grist prie pirminio plano ir krikstyt Kaune pagal parapija  g.gif


Musu krikstynos tik rugpjucio menesi, tai dar galvojam, kad pasikeitus Rumsiskiu klebonui gal pavyktu susitarti del krikstynu Rumsiskiu baznycioj, o jei ne, teks Kaune krikstyti....
Atsakyti
As paplusejau ir radau per pazistamus kunigeli,kuris vaziuos i koplytele.Kryksto dokumenta israsys baznycioje kurioje dirba,ar kaip cia pavadinus.Rasiau temeleje anksciau,klausiau ,gal gali kas padeti surasti kunigeli,bet nieks neatsiliepe schmoll.gif .Nors as irgi nenoreciau duoti niekam kontaktu savo kunigo blush2.gif .Bet jus pabandykit ir susirasit tikrai yra kas vaziuoja .O rumsiskiu baznycioje tikrai pakrykstins.Pernai pazistami krikstino ir jokiu problemu nebuvo.
Atsakyti