Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(baikscioji @ 2010 03 16, 10:32)
skambinausi siandien i Rumsiskes mirksiukas.gif ir pasirodo galima apeigas atlikti koplytelej,jei tik susirandi kunigeli pati.Tik va gaila as tokio neturiu doh.gif Mes uzsisakinejom apeigas 12 birzelio.Ir butent ta diena koplytele kazkuria valanda yra uzsakyta.Gal ta pati mamyte skaitys sia zinute,tai rekomenduotu mums ta pati kunigeli,vistiek ta diena jis bus ten ,as laika prisiderinciau bigsmile.gif

bet jei jie savu transportu vesis ta kuniga,tai kazin ar nores laukti,kol dar jusu vaikiuka pakrikstys g.gif arba gal kunigas is seimos kas,tai jau vaziuos tada uliavoti po apeigu smile.gif
na bet sekmes,gal atsilieps ta mama smile.gif
Atsakyti
gal galit pasidalint info , kas ten per krikstynu atributika , kuria reikes nusipirkt g.gif Man minejo , 100Lt ir superka jie patys jeigu norim, o jei ne reik patiems g.gif
Ir kur pirkot sidabrini pinigeli, kuri irgi reikia tureti g.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 03 16, 19:08)
gal galit pasidalint info , kas ten per krikstynu atributika , kuria reikes nusipirkt g.gif Man minejo , 100Lt ir superka jie patys jeigu norim, o jei ne reik patiems g.gif
Ir kur pirkot sidabrini pinigeli, kuri irgi reikia tureti  g.gif

Su tuo 100 Lt praėjusią vasarą detektyvas gavosi. Kažkuriai mamai pasirodė, kad apeigėlių pirkiniams tokia suma labai didelė, ir ji viešai tą pareiškė čia, šiame forume. P. Danutė labai jautriai į tai sureagavo ir nusprendė daugiau neužsikrauti sau šio rūpesčio. Kaip bus šiemet - nežinau, bet labai gerai būtų, jeigu ji pati sutiktų viską supirkti (ten ir įvairūs suvenyrai krikštukui, tėvams, krikšto tėvams, seneliams, o kur dar vaišės doh.gif . Nežinau, kaip aš tuose 100 Lt išsitekčiau.
O sidabrinis pinigėlis - tai tik simbolika. Galima ir lietuvišką jubiliejinį litą neštis mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės, kalbėjau su savo kunigu dėl krikštynų koplytėlėje, bet jis mums paaiškino, kad dabar yra tokie vyresnybės raštai, kad negalima krikštyti ne bažnyčioje, todėl taip elgdamiesi kunigai nusižengia savo nuostatams. Va taip vat. Matyt, bažnyčia nenori tapti pramogų industrijos dalimi - kur nori, kada nori, ten iškviečia... Kaip sakant, tvarka bus. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2010 03 16, 22:25)
Su tuo 100 Lt praėjusią vasarą detektyvas gavosi. Kažkuriai mamai pasirodė, kad apeigėlių pirkiniams tokia suma labai didelė, ir ji viešai tą pareiškė čia, šiame forume. P. Danutė labai jautriai į tai sureagavo ir nusprendė daugiau neužsikrauti sau šio rūpesčio. Kaip bus šiemet - nežinau, bet labai gerai būtų, jeigu ji pati sutiktų viską supirkti (ten ir įvairūs suvenyrai krikštukui, tėvams, krikšto tėvams, seneliams, o kur dar vaišės doh.gif . Nežinau, kaip aš tuose 100 Lt išsitekčiau.
O sidabrinis pinigėlis - tai tik simbolika. Galima ir lietuvišką jubiliejinį litą neštis mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Prasysime p.Danutes tada viskuo pasirupinti , jeigu sutiks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2010 03 17, 10:42)
Sveikutės, kalbėjau su savo kunigu dėl krikštynų koplytėlėje, bet jis mums paaiškino, kad dabar yra tokie vyresnybės raštai, kad negalima krikštyti ne bažnyčioje, todėl taip elgdamiesi kunigai nusižengia savo nuostatams. Va taip vat.   Matyt,  bažnyčia nenori tapti pramogų industrijos dalimi - kur nori, kada nori, ten iškviečia...  Kaip sakant, tvarka bus.  hihihi.gif


Nieko nesupratau blink.gif . Kodėl gi negalima krikštyti koplyčioje? Juk koplyčia yra religinės paskirties pastatas. Jis ir yra skirtas religinėms apeigoms atlikti. Tai kokiems tuomet nuostatams kunigai čia nusižengs g.gif?
Sutinku, kad galbūt netinka duoti krikšto ar santuokos sakramentą kur ant jūros kranto ar pan. (kaip dabar madinga, nusižiūrėjus iš užsienio), bet koplytėlėje krikštyti - tai ne "kur nori ir kada nori"...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 17 kovo 2010 - 10:05
QUOTE(Onelė @ 2010 03 17, 10:02)
Nieko nesupratau blink.gif . Kodėl gi negalima krikštyti koplyčioje? Juk koplyčia yra religinės paskirties pastatas. Jis ir yra skirtas religinėms apeigoms atlikti. Tai kokiems tuomet nuostatams kunigai čia nusižengs g.gif?
Sutinku, kad galbūt netinka duoti krikšto ar santuokos sakramentą kur ant jūros kranto ar pan. (kaip dabar madinga, nusižiūrėjus iš užsienio), bet koplytėlėje krikštyti - tai ne "kur nori ir kada nori"...

na, čia ne mano žodžiai, aš irgi norėčiau dėl to diskutuoti, tačiau tokį atsakymą mes gavome 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
jei kuri nors zinote koki kunigeli kuris vaziuoja i Rumsiskes krikstyti, arba jei kuri jau susitarus su kunigeliu liepos 24dienai tai labai prasau brukstelkit, kazkaip susikoperuosime, ir abiem pusem bus geriau smile.gif aciu mamytes, del kunigeliu rasykit i foruma:)
Atsakyti
Tiek pririnkau citatu , o nieko neliko sad.gif
mergaites, man vis is galvos neiseina mintis, kad norim vis delto Rumsiskese krikstytis, bet va labai man jau odomu kaip su dviem vaikuciais viskas bus??? ta prasme sesute ir broliuku, kazkaip keistai atrodo, jei pirmiausia vienam viska padarytu, o paskui kitam.... g.gif
o ir gal dar galit Rumsiskiu klebono Nr man AZ parasyti, ta mamyte, kuri su juo susitare? juk pabandyti niekas nedraudzia...

o tos mamytes, kurios po apeigu grisite i Kauna, kaip planuojat svente svesti toliau? ar dar ka nors uzsakysite?ar kaip? 4u.gif
Atsakyti
Vakar aplankem Rumsiskes, susitikome su Danute, kunigu. Naujienos tokios, kad kuniga zada geguzes pabaigoj iskelti, tad jis nieko krikstyt ir nepriima. Bus aisku tik geguzes pabaigoj birzelio pradzioj. Del visu suvenyru ir vaisiu, kurias superka Danute, yra neaiski suma kiek tai kainuos, greiciausiai simto lt bus mazai smile.gif
mes uzsisakem liepos 3. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Fruttini @ 2010 03 19, 18:51)
Vakar aplankem Rumsiskes, susitikome su Danute, kunigu. Naujienos tokios, kad kuniga zada geguzes pabaigoj iskelti, tad jis nieko krikstyt ir nepriima. Bus aisku tik geguzes pabaigoj birzelio pradzioj.


Na va, kartojasi pernykštė situacija. Būtent tokiu laiku ir pernai sužinojome, kad gegužę Rumšiškėse keisis kunigas. Bet tas kunigėlis, kurį pernai iškėlė, krikštydavo visus norinčius, neatsakė niekam, ir išeidamas pasirūpino, kad visi jo užrašytieji vaikučiai būtų pakrikštyti thumbup.gif .
Atsakyti
Mergaites, pirmame psl nurodytas Rumsiskiu klebono numeriukas BUVUSIO klebono, o ne dabartinio. Pasiskabinau, sako gi kad as Rumsiskese jau nedirbu, o dabartinis sake irgi greiciausiai po Velyku nebedirbs, taip kad su kuo tartis del krikstynu neaisku....
Atsakyti