Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(Olaiva @ 2010 02 24, 23:51)
na jau cia tai neistversiu neparasiusi smile.gif pernai buvom krikstateviais.ir kunigas buvo irases neteisinga krikstateviu pavarde i kriksto knyga.paprase teveliai,kad pataisytu,nes ir kriksto tam lapelyje,kur isduoda vaikui,irgi buvo blogai.tai jis pasake:"o koks skirtumas?"tai nustebom... zodziu mums visiems jis nepatiko.tik greitai,valdiskai.daug kas gailejosi,kad i ta baznycia ejo.pasakytumet,kad tas pats Dievulis visur,bet va,kad to Dievulio tarnai labai jau bedieviai g.gif

tai čia ir pasirodo, kad nevisi kunigai žiūri atsakingai į savo kunigystės pareigas.

O dėl neteisingų duomenų, jis privalėjo pataisyt, nes ateitį, ta "klaida", gali padaryt nesusipratimų. pvz. skiriantis ir norint nutraukt santuokos sakramento įžadus, tai būtų viena priežasčių, nes neteisingi duomenys, tokie krikštatėviai negalioja ir santuokos sakramentas anuliuojamas.. Aišku to niekam nelinkiu 4u.gif
Atsakyti
Ar butini lininiai rubeliai g.gif , as is anksto atsisunciau suknele , nu ji tokia su raudonais ziedlapiais dar, man labai patiko wub.gif , kaip pirkau apie Rumsiskes negalvojau. Dabar misliju , kad negautume bart uz netinkama "parėda" g.gif
Nei parduot nei nauju rubeliu ieskot labai jau nesinori g.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 02 28, 14:54)
Ar butini lininiai rubeliai

Nebūtini, tik pageidautina, kad būtų rankų darbo (siūti iš lino, nerti...), nes apeigėlės vyksta laikantis XIX a. tradicijų, todėl ir vaikučių apranga paprastai priderinama prie to laikotarpio. Bet teko matyti nuotraukėlėse iš Rumšiškių, kuriose mergytės aprengtos "barbiškomis" suknytėmis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2010 02 28, 17:08)
Nebūtini, tik pageidautina, kad būtų rankų darbo (siūti iš lino, nerti...), nes apeigėlės vyksta laikantis XIX a. tradicijų, todėl ir vaikučių apranga paprastai priderinama prie to laikotarpio. Bet teko matyti nuotraukėlėse iš Rumšiškių, kuriose mergytės aprengtos "barbiškomis" suknytėmis rolleyes.gif

Nu pakalbesiu su Danute po velyku g.gif Aisku kad tie bordo ziedlapiai krenta i akis, bet galvoju gal priderinsim nerta kepuraite , apsiausteli , ai kaip nors issiversim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 02 28, 16:46)
Nu pakalbesiu su Danute po velyku  g.gif Aisku kad tie bordo ziedlapiai krenta i akis, bet galvoju gal priderinsim nerta kepuraite , apsiausteli , ai kaip nors  issiversim rolleyes.gif

mirksiukas.gif zinoma, kad issiversite-galima gi lbai graziai risiderinti..
Atsakyti
sveiki 4u.gif

susidomėjome ir mes krikštynomis Rumšiškėse, tuo labiau kad norime krikštyti savo dukrytę ir brolio sūnelį. Norime, kad šventė būtų ypatinga, nes brolis gyvena ne LT, tai jo vaikams būtų įdomu dalyvauti lietuviškose apeigose.
Tačiau skaitydama temą sunerimai dėl to kunigėlio g.gif Ar jis vis dar nenori krikštyti ne vietinių? O kaip tada daryti, jei susirandi koki savo kunigėlį? Gal kas plačiau galėtų papasakoti? g.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CherryLips: 08 kovo 2010 - 00:40
Sveikos, aš pagalvojau dėl vieno dalyko, jei mano vaikas dabar būdamas 9 mėn. bijo svetimų žmonių, tai kaip bus per krikštynas, tada jam bus 1 m., ar prisileis Danutę atlikt apeigas. Nežinau ka dayti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristaite25 @ 2010 03 08, 11:56)
Sveikos, aš pagalvojau dėl vieno dalyko, jei mano vaikas dabar būdamas 9 mėn. bijo svetimų žmonių, tai kaip bus per krikštynas, tada jam bus 1 m., ar prisileis Danutę atlikt apeigas. Nežinau ka dayti?  g.gif

Kaip supratau Danute labai moka su vaikais apsieit ax.gif
Tik bandykit derint laika, kada maziukas geros nuotaikos buna, manoji pvz tik pirmoje puseje dienos gera, o nuo pietu tai zirzalu karaliene doh.gif Derinam viska pirmam pusdieniui ax.gif Kaip bus taip, mate jie ten tu vaiku visokiu 4u.gif
Atsakyti
Bet ir priklauso nuo Danutes nuotaikos mirksiukas.gif Nes viena mamyte rase pernai beroc jei neklystu, vaikas pradejo verkti tai ji liepe ji nutildyti doh.gif Tai manau kaip jei uzplaukia blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2010 03 08, 13:35)
Bet ir priklauso nuo Danutes nuotaikos mirksiukas.gif  Nes viena mamyte rase pernai beroc jei neklystu, vaikas pradejo verkti tai ji liepe ji nutildyti  doh.gif  Tai manau kaip jei uzplaukia blush2.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2010 03 08, 12:35)
Bet ir priklauso nuo Danutes nuotaikos mirksiukas.gif  Nes viena mamyte rase pernai beroc jei neklystu, vaikas pradejo verkti tai ji liepe ji nutildyti  doh.gif  Tai manau kaip jei uzplaukia blush2.gif



Manau, nereikia issigasti - gal cia kai per kelis zmones pasakojama ir gaunasi taip istorija "oi" biggrin.gif

As labai norejau cia krikstyti ir laika sutariau, bet ziuriu su kunigais tik problemu susidaro, vaziuoti i kitu miestu baznycias per sudetinga - pas msu sveciu daug vaiku butu. Teks atsisakyti sios idejos, et verysad.gif
Nelabai daug palaikymo radau, bet dar laikiausi, o kai suzinojau kad mano pasirinktas krikstynoms sestadienis darbo diena padarytas, tai nugesau su savo norais verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shypsnele: 09 kovo 2010 - 09:48
QUOTE(Shypsnele @ 2010 03 09, 11:47)
Manau, nereikia issigasti - gal cia kai per kelis zmones pasakojama ir gaunasi taip istorija "oi"  biggrin.gif

As labai norejau cia krikstyti ir laika sutariau, bet ziuriu su kunigais tik problemu susidaro, vaziuoti i kitu miestu baznycias per sudetinga - pas msu sveciu daug vaiku butu. Teks atsisakyti sios idejos, et  verysad.gif 
Nelabai daug palaikymo radau, bet dar laikiausi, o kai suzinojau kad mano pasirinktas krikstynoms sestadienis darbo diena padarytas, tai nugesau su savo norais  verysad.gif

Nu nezinau kaip ten perdeta bet senoj temoj pati mamyte rase mirksiukas.gif Man taip nenutiko, tai netvirtinu, bet ji taip rase mirksiukas.gif
Jei kam idomu tegu susiranda temele ne praeitos vasaros, o dar praeitos mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Donaldziukas: 09 kovo 2010 - 09:52