Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(Mėnulė @ 2009 09 11, 11:25)
Mes rytoj ten važiuojame, būtinai parašysiu po šventės  mirksiukas.gif
Aukštaičių sodyba, ar ne?  doh.gif  biggrin.gif Iš jaudulio bijau ką sumaišyti ar pamiršti  rolleyes.gif



Aukštaičių Daujėnų, berods taip vadinasi ta sodyba. Buvau nuvažiavusi pasižiūrėti, vaizdai ten superiniai ax.gif
Gražios įsimintinos Jums šventės thumbup.gif

laukiam atsiliepimų mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va, mėnuliukas jau krikštukas thumbup.gif Labai smagu, kad nelijo, įėjus į trobą po kurio laiko prasigiedrijo ir jau kai išėjom, tai buvo nuostabi diena, netgi galejau būti tik su suknele, tai labai labai smagu, kad neprireikė jokių apsaugų nuo lietaus thumbup.gif

Mes vėlavom verysad.gif doh.gif Nors buvau visiems susakius, kad reikia tiksliai būti 13.30 jau prie trobos, ėjom visi krūvoj, bet vis tiek krikšto tėtis atsiliko kažin kur, ėjo ten pasišnekučiuodamas, ir šiaip visi atsipūtę, o aš kaip višta be galvos rėkauju, nu žodžiu, jau labai nesmagu prieš p.Danutę ir prieš kitus žmones, kurie buvo po mūsų, nes ir jiems p.D turbūt paskubom turėjo susiruošti verysad.gif
Šiaip tikrai smagu, tik aš iš nervų pusės neatsimenu, gerai, kad filmavo, tai galėsiu bent peržiūrėti, pasiklausyti ramiai, ką ten pasakojo. Seneliams patiko, ir svečiams patiko. Ir mėnuliukas nepiktas buvo biggrin.gif Į pabaigą tik jau zyzė, ir per langą lysti nenorėjo lotuliukas.gif

Norėdama palengvint krikšto tėvams darbą (nes tėvas sugipsuota ranka, o mama dar bevaikė), tai jau buvau aprengus vaiką bodžiuku ir pėdkelnėm (dar plius megztukas ir kelnės paprastos). Bet iki perrengimo krikšto rūbais vaiką p.D sakė leisti tiesiog ant grindų ropoti. Aišku, jam ten labai gerai buvo, jis ant rankų nebūtų tiek išbuvęs, nes po to ir zysti pradėjo, kai perrengė krikšto rūbais ir jau nebeleido ropot, tai norėjau parašyt, kad pėdkelnių pėdutės pilkos buvo doh.gif lotuliukas.gif gerai, kad uždėjus batukus ne taip matėsi.

O šiaip kuriozų man per daug buvo tą dieną. Visų pirma, torto nepagamino, pasakė, kad mano tortas pasiimtas vakar blink.gif išgelbėjo močiutė (tortą turėjom), tada kaip minėjau vėlavom į apeigėles, dar krikšto rūbeliai išsitepė krikšto mamos pudra, neįsivaizduoju, ar nuotraukose matysis.... tada nuvažiavus į bažnyčią paaiškėjo, kad krikštys du vaikus iškart blink.gif (mes krikštijom Kaišiadoryse), bet kai pamatė mano apstulbusį veidą, pasiūlė palaukti, tai palaukėm ir krikštijo vieną mėnuliuką. O kai užrašinėjo, tai tikrai mačiau, kad tik mus vienus užrašė į tą laiką, matyt, vėliau dar kažką pridėjo blink.gif Tai va tiek įspūdžių, nuotraukos bus vėliau, gal dar ką prisiminus parašysiu mirksiukas.gif
Gerų švenčių visiems krikštukams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2009 09 02, 10:07)
Kuniga buvo galima ir savo veztis. Nenuostabu, kad dirba konvejeriu, nes ne Jusu vienu krikstynos per visa diena buvo. Sventes nuotaika priklauso nuo to, kaip nusiteike patys dalyviai. Del ponios Danutes. Buvo pasakyta kaina. Jei Jums tinka - mokat, netinka - renkates kazka kita. Jei jau labai rupi kur nukeliauja tie 100 litu, reikejo jos pacios pasiklaust (uz juos perkama atributika, prasoma sumoket is anksto, nes ne is savo gi kisenes Jusu vaiko sventei ji viska supirks). Jums niekad nekyla mintis issiaiskint kur nukeliauja Jusu pinigeliai sumoketi, kad ir Maximoj? Fuij!  doh.gif

Svesim savo dukrytes krikstynas rugsejo 18 thumbup.gif Rytoj vaziuojam pasikalbet su ponia Danute, labai tikiuosi, kad nereikes visko supirkti patiems, kaip moterys cia rase. Ir labai tikiuosi, kad svente pavyks  wub.gif



Waterly,

pirma, aš rašiau, kad apie naująjį kunigą sužinojau prieš gerą savaitę iki krikštynų. Nebuvo kada nieko keisti. Taip kad pamokslai ir pamokslavimai, kad galima buvo savo kunigą vežtis, MAN NETINKA.
antra, aš savo pirmąjį sūnų krikštijau tikrai konvejeriu, ir žinau, kas yra konvejeris. Naujasis Rumšiškių kunigėlis su bažnyčioje ištiesta ranka tądien toli gražu neprilygo konvejerio darbininkui.
trečia, ponia Danutė NE VISKĄ pasako arba kitaip tariant NUTYLI.
ketvirta, jei yra asmeniškumai, prašau rašyti į AŽ ir ne kasti karo kirvių visose temose, kur užeini.
Fui, tpsk.

Atsiprašau mergaitės už poster_offtopic.gif
Atsakyti
Vakra buvo dukrytes krikstynos.Viskas praejo puikiai thumbup.gif Pas p. Danute jau antra syki, ir abu kartus nieko blogo pasakyti negaleciau. Del tu 100 Lt, nezinau ar pati visko tiek supirkciau, kiek ji pateikia....galu gale kiek laiko sugaisciau unsure.gif Visi sveciai buvo labai patenkinti. Ir nesinervinkite,kad ka pamirsite biggrin.gif p.Danute viska ka reik sakyti pasufleruoja, zodziu buvo smagus zaidimas biggrin.gif
Na kunigelis labai liuks, labai paprastas, malonus zmogus, tik galejo perspeti, kad dar 2 vaikus kartu krikstys. Galu gale as uzsakinejau musu sventei vargonus, mokejau uz paslauga, na bet padariau svente ir kitiems, gavo muzika uz aciu smile.gif
Karcemoje pietavome, viskas buvo patiekta laiku ir graziai.
Belieka laukti graziu sventes foto biggrin.gif

p.s. vargonininke grojo savo atsiveztais vargoneliais, tikrai labai negarsiai, kai kas is sveciu po baznycios, tikino, kad jokiu vargonu net nebuvo biggrin.gif Jei kas nori pataupyti, aisku galima apsieiti ir be ju smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sposa: 13 rugsėjo 2009 - 12:47
QUOTE(sposa @ 2009 09 13, 12:41)
Galu gale as uzsakinejau musu sventei vargonus, mokejau uz paslauga, na bet padariau svente ir kitiems, gavo muzika uz aciu smile.gif
p.s. vargonininke grojo savo atsiveztais vargoneliais, tikrai labai negarsiai, kai kas is sveciu po baznycios, tikino, kad jokiu vargonu net nebuvo biggrin.gif Jei kas nori pataupyti, aisku galima apsieiti ir be ju smile.gif

O as kaip tik labai norejau vargonu, bet pats kunigas atkalbejo, sake nereikia, nes nebus kada groti. Jei buciau zinojus, kad galima, vis tiek buciau uzsakiusi, net jei ir tyliai grotu ax.gif
Atsakyti
Kadangi krikštynos jau šį savaitgalį, tai viską jau dėliojuosi į savo vietas ax.gif ir dabar iškilo toks klausimėlis, kūmas turi turėti sidabrinį pinigėlį, pas mus tas pinigėlis be jokios dėžutės, be nieko, tai kur dabar tą pinigėlį jam laikyti g.gif negi taip paprastai iš kišenės ištrauks g.gif gal į kokią lininę nosinaitę įsukt rolleyes.gif padėkite kas turite minčių blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 09 16, 09:07)
parduoti galesit skelbimu temoje wink.gif bet negi Danute nesake,kaip gerai vaikucius krikstyti su tais paciais rubeliais,kad juos reikia saugoti? g.gif nes mums tai labai uzakcentavo.as dziaugiuosi,kad turiu net savo kriksto rubelius,o vaikuciu kriksto rubeliai irgi archyve  rolleyes.gif


Čia šiaip ne į temą dabar pasvarstymas - Danutė tikrai akcentuoja krikšto drabužėlių svarbą, tačiau anksčiau krikštydavo mažuliukus naujagimius, tai ir drabužėliai tie patys visiems galėjo tikti, o kai dabar net nežinai, ar kitas vaikas bus tos pačios lyties, ar krikštysi panašaus amžiaus, tai neaišku, ar rūbeliai tiks. Kitoje temoje esu radus pasakymą, kad svarbiausia bent jau pasilikti skraistę ir ją naudoti kitiems krikštams.
Aš asmeniškai paliksiu rūbelius, nes pati juos siuvau, tai man jie ir šiaip brangūs, tikiuosi, ir vaikui bus svarbūs ateityje. Bet suprantu tas mamas, kurios parduoda kostiumus.

QUOTE(relaxy @ 2009 09 18, 11:24)
Kadangi krikštynos jau šį savaitgalį, tai viską jau dėliojuosi į savo vietas  ax.gif ir dabar iškilo toks klausimėlis, kūmas turi turėti sidabrinį pinigėlį, pas mus tas pinigėlis be jokios dėžutės, be nieko, tai kur dabar tą pinigėlį jam laikyti  g.gif negi taip paprastai iš kišenės ištrauks  g.gif gal į kokią lininę nosinaitę įsukt  rolleyes.gif padėkite kas turite minčių  blush2.gif
\
Bijau nusišnekėt, bet lyg D taip ir sakė, kad kišenėje turėtų turėt tą pinigėlį unsure.gif Mūsiškis ten ir laikė, niekur neįsuko.

Atsakyti
GAL KAS NORS TURIT MUZIEJAUS ZEMELAPI AR KOKIA NUORODA,KAIP NUEITI I AUKSTAITIJA,NES MES PLANUOJAM VAZIUOTI TIK KRIKSTYNOM, PRIES KRIKSTYNAS NEVAZIUOSIM,TODEL NENORESIUZIOPLINET KRIKSTYNU DIENA.gAL KURI PAGELBESIT mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulė @ 2009 09 18, 12:40)
Čia šiaip ne į temą dabar pasvarstymas - Danutė tikrai akcentuoja krikšto drabužėlių svarbą, tačiau anksčiau krikštydavo mažuliukus naujagimius, tai ir drabužėliai tie patys visiems galėjo tikti, o kai dabar net nežinai, ar kitas vaikas bus tos pačios lyties, ar krikštysi panašaus amžiaus, tai neaišku, ar rūbeliai tiks. Kitoje temoje esu radus pasakymą, kad svarbiausia bent jau pasilikti skraistę ir ją naudoti kitiems krikštams.
Aš asmeniškai paliksiu rūbelius, nes pati juos siuvau, tai  man jie ir šiaip brangūs, tikiuosi, ir vaikui bus svarbūs ateityje. Bet suprantu tas mamas, kurios parduoda kostiumus.

\
Bijau nusišnekėt, bet lyg D taip ir sakė, kad kišenėje turėtų turėt tą pinigėlį  unsure.gif Mūsiškis ten ir laikė, niekur neįsuko.


Man kažkaip neužsiakcentavo, kad kišenėje jį laikyti rolleyes.gif bet gal tada nieko baisaus jei ir iš kišenės ištrauks, tik, kad nepamestų jis jo tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(mijuta @ 2009 09 18, 12:43)
GAL KAS NORS TURIT MUZIEJAUS ZEMELAPI AR KOKIA NUORODA,KAIP NUEITI I AUKSTAITIJA,NES MES PLANUOJAM VAZIUOTI TIK KRIKSTYNOM, PRIES KRIKSTYNAS NEVAZIUOSIM,TODEL NENORESIUZIOPLINET KRIKSTYNU DIENA.gAL KURI PAGELBESIT mirksiukas.gif


šiaip nemokamai žemėlapiuką duoda kasoje (vis tiek turėsite bilietus ten pirkti), o į krikštynas važiuosite pro ūkinius vartus, t.y. visai pro kitą pusę, tuomet paklausite sargo ten visai arti ir pasiklysti nelabai įmanoma, geras orientyras koplyčia, kuri iš tolo matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mijuta @ 2009 09 18, 11:43)
GAL KAS NORS TURIT MUZIEJAUS ZEMELAPI AR KOKIA NUORODA,KAIP NUEITI I AUKSTAITIJA,NES MES PLANUOJAM VAZIUOTI TIK KRIKSTYNOM, PRIES KRIKSTYNAS NEVAZIUOSIM,TODEL NENORESIUZIOPLINET KRIKSTYNU DIENA.gAL KURI PAGELBESIT mirksiukas.gif

http://www.llbm.lt/i...c...page&id=159 čia yra žemėlapis šioks toks (pasididinkit). pirmiausia į kasas bilietų, o po to prie ūkinio įvažiavimo. ten įeisit ir keliuku tiesiai (link vandens malūno, pro jį, į vienkiemio sodybą),
nesukit į dešinę (ten prieisit aukštaitiją ir taip pat nueitumėt iki sodybos, bet bus tolimesnis kelias), pasiklauskit sargo mirksiukas.gif
http://i216.photobuc...s/zemelapis.jpg

Papildyta:
QUOTE(relaxy @ 2009 09 18, 12:08)
Man kažkaip neužsiakcentavo, kad kišenėje jį laikyti  rolleyes.gif bet gal tada nieko baisaus jei ir iš kišenės ištrauks, tik, kad nepamestų jis jo  tongue.gif

tai kitos gal dar pasisakys, sakau, bijau nusišnekėt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 10 vasario 2010 - 01:02
QUOTE(relaxy @ 2009 09 18, 10:24)
ir dabar iškilo toks klausimėlis, kūmas turi turėti sidabrinį pinigėlį, pas mus tas pinigėlis be jokios dėžutės, be nieko, tai kur dabar tą pinigėlį jam laikyti  g.gif negi taip paprastai iš kišenės ištrauks  g.gif gal į kokią lininę nosinaitę įsukt  rolleyes.gif padėkite kas turite minčių  blush2.gif

Man atrodo nieko tokio jei bus palaidas kiseneje, svarbu, kad nepamestu mirksiukas.gif Dar pagalvojau, kad, priklausomai nuo dydzio pinigelio, gal juvelyriniams dirbiniams kokia skirta dezute galima butu pritaikyti, jei tokiu turite... g.gif
Atsakyti
QUOTE(aistiushka_ @ 2009 09 18, 13:47)
Man atrodo nieko tokio jei bus palaidas kiseneje, svarbu, kad nepamestu  mirksiukas.gif Dar pagalvojau, kad, priklausomai nuo dydzio pinigelio, gal juvelyriniams dirbiniams kokia skirta dezute galima butu pritaikyti, jei tokiu turite...  g.gif

dairiausi aš tos dėžutės, bet jos tokios aksominės visokios, o tas pinigas smetoniškas sidabrinis ir aišku netviska naujumu, tai pažiūrėjau, kad jau labai kitčiškai atrodo schmoll.gif nebent dar čiandien Amatų mugėj kokią idėją užtikčiau, o jei ne, tai bandysim ir mes į tą kišenę rolleyes.gif
Atsakyti