Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(ssauleno @ 2009 08 27, 00:32)
Dekui uz pasidalinta info 4u.gif
As supratau, kad jie psl neturi, o kam jum? Gal meniu reikia? Galiu atsiust i el.pasta  mirksiukas.gif

Musu krikstynos sekmadieni, siaubingai jaudinuos, kad tik viskas pavyktu rolleyes.gif


Parašiau į AZ, laukiu meniu mirksiukas.gif ačiū 4u.gif
O aš supratau, kad turi, pačios direktorės neradau, bet moteriškė iš virtuvės bandė bandė susakyti tą adresiuką, dėliojo dėliojo tas raides, bet tiksliai ji neatsiminė, o kai jos paklausiau, tai ji sako pažiūrėkit internete viską rasit, tai dėl to aš ir supratau, kad turėtų būt svetainė, bet tai greičiausiai mes nesusišnekėjom g.gif
O ko čia jaudintis? bigsmile.gif jei jau viskas užsakyta, vadinas jau yra viskas pavykę, belieka tik gražiai šventę atšvęsti, ko jums ir linkiu good.gif
Atsakyti
smile.gif gal kas žinote, kur Vilniuje, nusipirkti meduoliukų, nu tokie kai būna per Kaziuko mugę? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Loli* @ 2009 07 25, 01:00)
Laba mamytės, besiruošiančios krikštyti savo angelėlius Rumšiškėse pas naująjį kunigą. Šiandien apturėjom tas apeigas. Krikštijom 8,5 mėn. sūnelį. Ką galiu pasakyti? Turbūt blogiau ir negali būti, nes:
1. Susidarė įspūdis, kad kunigas nelabai tiki, ką daro ir sako. Ironija kunigo veide atliekant krikšto sakramentą man buvo tiesiog nesuprantama ir sakyčiau kokti.
2. Nežinau ar per skubėjimą (tą pats pabrėžė) ar dar dėl kokių kitų mums nežinomų priežasčių kunigas nepaminėjo vaikui parinkto švento vardo, nors visi duomenys (įskaitant ir vaikui parinktą šventą vardą) kunigui buvo susakyti prieš savaitę telefonu.
3. Tik įžengus į bažnyčią kunigas atkišo mums knygą pasirašyti, padavė krikšto sakramento liudijimą, po to nusprendė atlikti ceremoniją kaip kažkokį formalumą. Iš tiesų, 15 min. ceremonijos kitaip nei formalumas ir nepavadinsi.
4. Labai įdomi maniera paimti pinigus. Ne klebonijoj, o tiesiog prie altoriaus kunigėlis atkišo delną. MB ir visi svečiai buvo va tokie  blink.gif
5. Kunigas pasirodo esąs vaikų priežiūros ekspertas  doh.gif . Vidury apeigų išvarė MB atnešti vaikui gerti, nors mano mažulis aiškiai davė suprasti, kad jam tiesiog trūksta miego.
Ir taip toliau ... Kaip parašė Olaiva šventė buvo sugadinta (kitą sūnų krikštijom Vilniuj, konvejeriu, bet šventė tikrai buvo didesnė). Bliauti noris ir eiti pas kitą kunigą pakartot krikštynų.
Blogiausia, kad tarėmės su senuoju kunigu, o apie naująjį sužinojom tik prieš gerą savaitę. Nespėjau aš nei juo pasidomėt, nei ką pakeisti...

Papildyta:
Mes su Danute dėl apeigėlių tarėmės balandžio mėn. Tai ji iškart pasakė: norit rezervacijos, užstatas (100 Lt) turi būti sumokėtas iki gegužės, nepaisant, kad krikštynos liepos pabaigoj.
Tik kažkaip "apmovė" su tuo užstatu (buvom josios suklaidinti), nes jis pasirodo nėra oficialus, niekur nefiksuojamas ir eina jai tiesiai į kišenę.


Kuniga buvo galima ir savo veztis. Nenuostabu, kad dirba konvejeriu, nes ne Jusu vienu krikstynos per visa diena buvo. Sventes nuotaika priklauso nuo to, kaip nusiteike patys dalyviai. Del ponios Danutes. Buvo pasakyta kaina. Jei Jums tinka - mokat, netinka - renkates kazka kita. Jei jau labai rupi kur nukeliauja tie 100 litu, reikejo jos pacios pasiklaust (uz juos perkama atributika, prasoma sumoket is anksto, nes ne is savo gi kisenes Jusu vaiko sventei ji viska supirks). Jums niekad nekyla mintis issiaiskint kur nukeliauja Jusu pinigeliai sumoketi, kad ir Maximoj? Fuij! doh.gif

Svesim savo dukrytes krikstynas rugsejo 18 thumbup.gif Rytoj vaziuojam pasikalbet su ponia Danute, labai tikiuosi, kad nereikes visko supirkti patiems, kaip moterys cia rase. Ir labai tikiuosi, kad svente pavyks wub.gif
Atsakyti
Siandien kalbejom su p. Danute thumbup.gif Viska sutarem, viska suderinom, nereikes nieko patiem pirkt, viskuo ji pasirupins thumbup.gif Savo reiks turet tik saldainiu pintam krepsy krikstateviui ir sidabrini pinigeli thumbup.gif Apie kainas:

iejimas su auto - suaugusiam 10 lt, vaikam 5 lt, automobilis - 30 lt
uzstatas uz apeigeles 125 lt (25 lt, nes pas mus dalyvaus prosenele, tai jai ten kazkokia skarele dar bus)
i kasa uz apeigas 200 lt
karieta 50 lt
koplytele 50 lt
koplyteles papuosimas 30 lt
dar nesusiderinom su vargonininke, tai nezinau kainos.
karciamoje - is meniu galima pasirinkt valgius, meniu su kainom. Mum paruose atskira salyte, uz kuria moket nereikes jeigu baliukas vyks iki 19 val. Po 19 val, valanda kainuoja 50 lt.

I koplytele galima veztis savo kuniga. Visa atributika kunigas turi atsivezti savo. Mes uzsakem koplyteles papuosima, tai bus ispuosta lauko gelemis, prideliota zvakuciu, ant stalo (altoriaus gal.. blush2.gif ) paties staltiese ir uzdegs zvakes. Pries vaziuojant i krikstynas, "savas" kunigas turi atsiklausti leidimo Kauno vyskupo. Rumsiskiu klebono leidimo klausti nereikia. Cia nauja tvarka.

Gal kam bus naudinga smile.gif

Atsakyti
QUOTE(waterly @ 2009 09 03, 22:52)
Siandien kalbejom su p. Danute  thumbup.gif  Viska sutarem, viska suderinom, nereikes nieko patiem pirkt, viskuo ji pasirupins  thumbup.gif  Savo reiks turet tik saldainiu pintam krepsy krikstateviui ir sidabrini pinigeli  thumbup.gif  Apie kainas:

iejimas su auto - suaugusiam 10 lt, vaikam 5 lt, automobilis - 30 lt
uzstatas uz apeigeles 125 lt (25 lt, nes pas mus dalyvaus prosenele, tai jai ten kazkokia skarele dar bus)
i kasa uz apeigas 200 lt
karieta 50 lt
koplytele 50 lt
koplyteles papuosimas 30 lt
dar nesusiderinom su vargonininke, tai nezinau kainos.
karciamoje - is meniu galima pasirinkt valgius, meniu su kainom. Mum paruose atskira salyte, uz kuria moket nereikes jeigu baliukas vyks iki 19 val. Po 19 val, valanda kainuoja 50 lt.

I koplytele galima veztis savo kuniga. Visa atributika kunigas turi atsivezti savo. Mes uzsakem koplyteles papuosima, tai bus ispuosta lauko gelemis, prideliota zvakuciu, ant stalo (altoriaus gal..  blush2.gif ) paties staltiese ir uzdegs zvakes. Pries vaziuojant i krikstynas, "savas" kunigas turi atsiklausti leidimo Kauno vyskupo. Rumsiskiu klebono leidimo klausti nereikia. Cia nauja tvarka.



Gal kam bus naudinga smile.gif

Pasidalinsiu ir aš savo nuomone, kadangi ji šiek tiek skiriasi blush2.gif mūsų krikštynos taip pat neužilgo, todėl kiekviena smulkmena svarbi. Aš tai pat šnekėjau su Danute, tai ji net neužsiminė, kad reikia kažkuo rūpintis susipirkti ir ačiū Jai thumbup.gif
vaikams, bent jau aš kiek mačiau tai 4 litai ir pensininkams su pažymėjimu taip pat 4 litai, mums tai aktualu, kadangi visi jau tėveliai tokie lotuliukas.gif
Man naujiena, kad koplytėlė 50 LT g.gif , nieks to nesakė ir kasoje nemačiau tokios informacijos
dar didesnė naujiena, tai vargoninkė g.gif , aš prieš kelias dienas buvau koplytėlėje, šnekėjau su darbuotoja, sakė jie seniausiai nenaudojami ir yra net nesuderinti : ir vėl ačiū Dievui šį kart jau mūsų kunigėliui, kuris nuramino, kad vargonų per krikštynas net ir nereikia rolleyes.gif
o apie tą atsiklausimą tai aplamai juokingai skamba cool.gif
Atsakyti
Vargonininkes paskaugos kainuoja 50Lt
O vargonais ji negroja del to, kad kunigelis labai tyliai kalba, tai ji atsiveza savo ir labai super viskas thumbup.gif thumbup.gif Mes taip pat norejom vargonu, bet paklausem jos patarimo ir nesigailim wub.gif
Atsakyti
Tai jau čia žiūrint koks tas kunigėlis, mūsų tai labai puikus oratorius, pamokslus kai rėžia, tai visa bažnyčia skamba ax.gif tai koplytėlėja manau tikrai jį puikiai girdėsime rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(relaxy @ 2009 09 03, 23:56)
dar didesnė naujiena, tai vargoninkė  g.gif , aš prieš kelias dienas buvau koplytėlėje, šnekėjau su darbuotoja, sakė jie seniausiai nenaudojami ir yra net nesuderinti

Vargonininke atsiveza visada savo vargonelius i ta muziejaus koplytele mirksiukas.gif
Tyli vargoneliu muzika apeigoms priduoda jaukumo,silumos ir zavesio,todel net nedvejodama patarciau nepataupyti tu 50 lt .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 04 rugsėjo 2009 - 09:04
iš tikrųjų viliojančiai skamba blush2.gif gal būt kontaktus galima būtų jos g.gif
ir gal dar kas tiksliai žinot, negi už koplyčią reikia dar tuos 50 LT mokėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(relaxy @ 2009 09 04, 10:58)
iš tikrųjų viliojančiai skamba  blush2.gif gal būt kontaktus galima būtų jos  g.gif
ir gal dar kas tiksliai žinot, negi už koplyčią reikia dar  tuos 50 LT mokėti  g.gif

Pacioj pirmoj temos zinutej juk yra visi reikalingi telefonai surasyti ax.gif .
Na,bet kadangi patikrinau ar tikrai yra tai nesunku atkelti ir i cia;
8-61577583 vargonininkė(50lt asmeniškai)
Atsakyti
Kad yra, tai mačiau, bet ten informacija 2008 metų, pvz. kunigo numeriukas, tai jau ne toks ax.gif
bet ačiū už patvirtinimą 4u.gif reikės būtinai pasidomauti tais vargonais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(relaxy @ 2009 09 04, 12:27)
Kad yra, tai mačiau, bet ten informacija 2008 metų, pvz. kunigo numeriukas, tai jau ne toks  ax.gif
bet ačiū už patvirtinimą  4u.gif reikės būtinai pasidomauti tais vargonais  smile.gif

Grazios ir isimintinos Jums sventes mirksiukas.gif

Beja,pastebejau,kad kaip praeitais metais si temele zibedavo krikstuku nuotraukelem,o siais metais niekas neskuba pagrazinti temos isimintinu apeigeliu akimirkom verysad.gif ,kodel? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 04 rugsėjo 2009 - 12:10