Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(Christina @ 2009 08 01, 17:26)
Sveikos  4u.gif

Mane domina dar vienas klausimelis, kiek mazdaug telpa zmoniu i apeigels, pas p. Danute ?  g.gif ji sake kad apie 15 zmoniu...


ten patalpa tia nemaza, bet siaip visi ten suseda aplink stala tai apie 15 zmoniu tas pats... o jeigu daugiau tai taumet labia jau susispaude butu mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes irgi jau po krikstynu. Pas p. Danute labai patiko, buvo linksma ir kartu idomu thumbup.gif Mes kriksto tevai buvom demesio centre smile.gif O Rumsiskiu kunigas, toks jausmas tik atliko savo pareiga, jokio dvasiskumo nejutau. Viska skaite verysad.gif
Atsakyti
Mes irgi jau po krikstynu 4u.gif

Apeigeles thumbup.gif Danute irgi thumbup.gif Kazkas rase, kad paciam galima butu viska pasidaryti, bet as to dabar nelabai isivaizduoju blush2.gif Nebent kazkas pribuvejos vaidmenio imtusi lotuliukas.gif

Kunigui priekaistu irgi neturiu. Girdejau, kad kitur krikstas 45 min trunka, bet kai as tokiose nebuvus, tai man nei jis skubejo, nei dvasingumo pritruko. Po kriksto savo iniciatyva dar su visais pabendravo, kas ka norejo pasventinti, viska pasventino, vaikus visus, seimas palaimino ir pan., nors musu ir pacios paskutines krikstynos buvo. ax.gif

Karcemos maistas neblogas, aptarnavimas labai geras. Kepsniai gal kiek perkepti, bet rukytu desru/kumpiu rinkiniai, kepta duona, nekalbant jau apie firmine gira thumbup.gif

QUOTE(Christina @ 2009 08 01, 16:26)
Mane domina dar vienas klausimelis, kiek mazdaug telpa zmoniu i apeigels, pas p. Danute ?  g.gif ji sake kad apie 15 zmoniu...

As tai sakyciau, kad 15 jau butu max (nebent daugiau kedziu atnestu ar kiti palei langus pastovetu), nes pas mus su vaikais 13 zmoniu buvo, tai taip jau gana susispaude sedejome...
Atsakyti
QUOTE(Christina @ 2009 08 01, 18:26)
Sveikos  4u.gif

Mane domina dar vienas klausimelis, kiek mazdaug telpa zmoniu i apeigels, pas p. Danute ?  g.gif ji sake kad apie 15 zmoniu...



pas mus buvo 20 suaugusiu ir 8 vaikai smile.gif ir susedom ir tilpom normaliai, nors jau pilna grycia musu buvo smile.gif
Atsakyti
Laba diena, norėčiau paklausti, ar aprengiant vaikelį, dedate sauskelnes per apeigėles Rumšiškėse? Ar p. Danutė nepyksta ant šių dienų patogumo? O gal reikia turėti vystyklą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SKAISTGIRE @ 2009 08 11, 17:41)
Laba diena, norėčiau paklausti, ar aprengiant vaikelį, dedate sauskelnes per apeigėles Rumšiškėse? Ar  p. Danutė nepyksta ant šių dienų patogumo? O gal reikia turėti vystyklą? 4u.gif

Labukas. Ne, ką jūs, p. Danutė juk netikrina, ką ten mes atsinešame. Svarbiausia, kad turėtumėte viršutinius drabužėlius perrengimui. Ji net nemato, kaip vaikutis perrengiamas, nes tam neturi laiko - užima likusius svečius.
Atsakyti
smile.gif sveikos.Kas galėtų surašyti ką reikia turėti apeigelems.Kalbėjau telefonu su p.Danute, lygtai užsirašiau, bet bijau kad kažko nepamirščiau ir kad viską turėtume doh.gif
Atsakyti
QUOTE(joleee @ 2009 08 11, 23:31)
smile.gif sveikos.Kas galėtų surašyti ką reikia turėti apeigelems.Kalbėjau telefonu su p.Danute, lygtai užsirašiau, bet bijau kad kažko nepamirščiau ir kad viską turėtume doh.gif

man p.Danutė sakė turėti sidabrinį pinigėlį, krikšto rūbeliai būtų gerai, kad būt sulankstyti į lininį krepšelį ar kas nors panašaus, o saldainiai pintinėje, svarbiausia ne celofaniniame maišiuke tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(joleee @ 2009 08 11, 22:31)
smile.gif sveikos.Kas galėtų surašyti ką reikia turėti apeigelems.Kalbėjau telefonu su p.Danute, lygtai užsirašiau, bet bijau kad kažko nepamirščiau ir kad viską turėtume doh.gif

Krikšto mama turi atsinešti krikšto drabužėlius vaikui ir saldainių, o krikšto tėtis - sidabrinį pinigėlį. wub.gif
Atsakyti
4u.gif ačiu, o kaip del dovanelių, ten pvz. muiliuko, cukraus, man sake viską pačiai susipirkt, ir jum reikejo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(joleee @ 2009 08 12, 16:44)
4u.gif ačiu, o kaip del dovanelių, ten pvz. muiliuko, cukraus, man sake viską pačiai susipirkt, ir jum reikejo schmoll.gif

g.gif Kažką ne taip supratote. Juk ji ima 100 Lt užstatą, už šiuos pinigus ir nuperka viską: kruopas, muilą, cukrų, meduoliukus, riestainių, pyragą, medinį šaukštelį, vilnones kojines, šiaudinį paukštelį, angeliuką, pintinėlę, šiaudinę pasagą, molinę puodynę (čia dovanos), o dar ir vaišės būna paruoštos: "ruginukė" doh.gif , sūris, medus, rūkyta dešra, agurkai, lašinukai... thumbup.gif Tikrai nereikia viso to pirkti. Tiesa, mes užstato nespėjome nuvežti, tai pinigėlius atidavėme po apeigėlių. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 08 12, 21:39)
g.gif Kažką ne taip supratote. Juk ji ima 100 Lt užstatą, už šiuos pinigus ir nuperka viską: kruopas, muilą, cukrų, meduoliukus, riestainių, pyragą, medinį šaukštelį, vilnones kojines, šiaudinį paukštelį, angeliuką, pintinėlę, šiaudinę pasagą, molinę puodynę (čia dovanos), o dar ir vaišės būna paruoštos: "ruginukė"  doh.gif , sūris, medus, rūkyta dešra, agurkai, lašinukai...  thumbup.gif Tikrai nereikia viso to pirkti. Tiesa, mes užstato nespėjome nuvežti, tai pinigėlius atidavėme po apeigėlių.  wub.gif

jau nebeima uzstato ir liepia viska susipirkt patiems.
Kaip supratau uz vienos mamos forume parasyta minti, kad pinigai p.Danutei tiesiai i ''kisene'' doh.gif
Krikstynos arteja, niekur nerandu sidabrinio pinigelio, buvo mintis gaminti specialiai siai progai, bet kiek berandu geresniu juvelyriu, visi atsisako daryti, atseit su sidabru nedirba, tik su auksu doh.gif Ka jus darote?
Atsakyti