Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

Del Danutes apeigeliu bukite atsargios, kontroliuokite ar rezervacija vis dar yra. Pasirodo ja tiesiog savo nuoziura galima panaikinti blink.gif Man taip atsitiko, nors siuliau ir uzstata palikti...laikas tiesiog buvo perleistas kitam. Kam pasiskusi g.gif
Atsakyti
QUOTE(ErnestaKaunas @ 2009 07 10, 16:53)
O mes tai krikštysimės pas senajį Rumšiškiš kunigėlį, tai jis dabar Juozapavičiaus prospekte, jei kam reiks turiu ir tel  ax.gif



Super. Aš irgi vakar pas Virgutį (buvusį Rumšiškių kunigėlį) buvau užsukus ir užrašiau dukrytę Šančiuose krikštyt. Mums visai netoli namų, nes Panemunėj gyvenam. O šiaip jis mus ir sutuokė ir sūnų krikštijo. Labai šaunu turėt šeimos kunigėlį smile.gif
Atsakyti
Jau truputi kai kas rasete, bet gal dar karta galetu tos, kurios jau pietavo karciamoje, parasyti ka rekomenduotu is maisto... ax.gif Kaip supratau atsigaivinimui labai tiks gira, bet ka imti uzkandziams? Kuriais kepsniais likote patenkinti? Ar prie kepsniu buna garnyras (salotos), ar salotas atskirai uzsakyti (kazkas minejote, kad salotu nelabai yra pasirinkimas)? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Shypsnele @ 2009 07 11, 12:26)
Labas,
nespejau visos temos perskaityti, tai atsiprasau, jei apie tai jau buvo kalbeta - pries kiek laiko patariate skambinti tartis del krikstynu, kad butu vietu?  Noreciau kitai vasarai, bet galvoju dabar gal dar ankstoka tartis?  smile.gif

bigsmile.gif Labukas. Žinoma, dar anksti kitiems metams užsisakinėti. Paprastai pradeda priiminėti užsakymus po Naujųjų metų. Aš skambinau vasario mėn., tai galėjau rinktis bet kokį laiką. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sposa @ 2009 07 14, 10:37)
Del Danutes apeigeliu bukite atsargios, kontroliuokite ar rezervacija vis dar yra. Pasirodo ja tiesiog savo nuoziura galima panaikinti blink.gif Man taip atsitiko, nors siuliau ir uzstata palikti...laikas tiesiog buvo perleistas kitam. Kam pasiskusi  g.gif

verysad.gif Galiu ir aš tą patvirtinti. Kadangi buvo viskas sutarta iš anksto, tai pasiskambinau jai likus savaitei iki krikštynų - norėjom vežti užstatą. Pasirodo, mes jau išbraukti iš sąrašo. Bet visa laimė, kad tam laikui niekas neužsirašė (paskutinis seansas, 17 val.), tai atstatė mūsų užsakymą. Nesupratau, kam tuomet užsakymo metu ji ima kontaktinius duomenis - nei paskambino, nei įspėjo - ėmė ir išbraukė. Tačiau pačių apeigėlių metu viskas buvo thumbup.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 14 liepos 2009 - 14:16
sveikos,
mane taip pat lb domina karciameles maistas..
ka renkates? As sakau gal visiems sveciams issiuntineti meniu ir lai patys issirenka, ka valgys...net nzn kaip cia pasielgti g.gif
lauksiu mamyciu patarimu, pasidalinkite patirtimi 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ssauleno: 22 liepos 2009 - 13:53
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 22, 14:52)
sveikos,
mane taip pat lb domina karciameles maistas..
ka renkates? As sakau gal visiems sveciams issiuntineti meniu ir lai patys issirenka, ka valgys...net nzn kaip cia pasielgti g.gif
lauksiu mamyciu patarimu, pasidalinkite patirtimi 4u.gif



manau save tik apvarginsit 4u.gif , ką išrinksit tą ir suvalgys, tikrai patikėkit, nebent yra žmonių kam nors alergiškų arba turi spec maitinimosi režimą, kitu atveju nuoširdžiai patariu savęs neapsunkinti 4u.gif, ir neprisidaryti papilomų problemų
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 22, 13:52)
sveikos,
mane taip pat lb domina karciameles maistas..
ka renkates? As sakau gal visiems sveciams issiuntineti meniu ir lai patys issirenka, ka valgys...net nzn kaip cia pasielgti g.gif
lauksiu mamyciu patarimu, pasidalinkite patirtimi 4u.gif

mes buvom parinke 2 rusiu kepsnius,tai kas koki norejo,tas toki eme.o kam jokio skirtumo,tai dar geriau smile.gif emem kiauliena ir kalakutiena su bruknem thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 22, 13:52)
sveikos,
mane taip pat lb domina karciameles maistas..
ka renkates? As sakau gal visiems sveciams issiuntineti meniu ir lai patys issirenka, ka valgys...net nzn kaip cia pasielgti g.gif
lauksiu mamyciu patarimu, pasidalinkite patirtimi 4u.gif

As uzsakiau Smetoniska kepsni ir kiaulienos kepsni su marinuotu svoguneliu padazu. Vietoj saltu uzsakiau kaimiskos mesos rinkini, rukytu kiauliu ausu ir keptos duonos. Dar sake svieziu darzoviu paserviruos. Ziuresim koks bus rezultatas ax.gif
Atsakyti
Ar kas nors bandete atsivezti kunigeli is kitos parapijos i rumsiskes?

QUOTE(aistiushka_ @ 2009 07 23, 14:32)
As uzsakiau Smetoniska kepsni ir kiaulienos kepsni su marinuotu svoguneliu padazu. Vietoj saltu uzsakiau kaimiskos mesos rinkini, rukytu kiauliu ausu ir keptos duonos. Dar sake svieziu darzoviu paserviruos. Ziuresim koks bus rezultatas ax.gif

Labai skanu turetu but, lauksim atsiliepimu. Kada jusu krikstas? 4u.gif

QUOTE(Olaiva @ 2009 07 23, 10:17)
mes buvom parinke 2 rusiu kepsnius,tai kas koki norejo,tas toki eme.o kam jokio skirtumo,tai dar geriau smile.gif emem kiauliena ir kalakutiena su bruknem thumbup.gif

meniu tokiu kepsniu neradau g.gif kita sav vaziuosim pas p.Danute, tai bandysim nueit ir i karciamele, uzklausiu apie tuos kepsnius..
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 23, 16:10)
Ar kas nors bandete atsivezti kunigeli is kitos parapijos i rumsiskes?
Labai skanu turetu but, lauksim atsiliepimu. Kada jusu krikstas? 4u.gif
meniu tokiu kepsniu neradau g.gif  kita sav vaziuosim pas p.Danute, tai bandysim nueit ir i karciamele, uzklausiu apie tuos kepsnius..

ten jie ne prie bendro meniu buvo,kur uzejes siaip gali pavalgyti,bet jinai atskira dave,ka gamina tokiai sventei.tik nezinau kaip dabar yra,taip mums buvo pries 2 vasaras
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 23, 16:10)
Kada jusu krikstas? 4u.gif

rugpjucio 2 rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2009 07 06, 09:34)
o mums si savaitgali nuo ryto teko pabendrauti su naujuoju rumsiskiu kunigeliu.na zinokit Dievo tarnu tokio zmogaus tikrai nepavadintume  schmoll.gif po visko supratau,kad pradejau abejoti is viso kriksto apeigu prasme,ypac kai susiduri su tokiu...hm...net nezinau kaip ivardinti...baisiau uū konvejerinį darbą ten viskas vyksta.vos per 20 minučių buvo pakrikštyti 2 vaikiukai.
mūsų krikštas turėjo būti nuo 11.į bažnytėlę susikvietėm visus svečius,nes manėm,kad pati ta ceremonija labai svarbi ir smagi dūšiai.apie 10,30 užėjom pas kunigą į kleboniją.iš anksto buvo padiktuoti jam tėvelių ir kr.tėvelių duomenys,bet juos davusi mama sumaišė pavardes.paprašėm kunigo,kad pataisytų,tai jis sako"koks skirtumas?" g.gif  blink.gif taip velnias traukė mane už liežuvio paklausti,tai kokia gi to Krikšto prasmė? ir jo knygoje,ir pažymėjimuose vaikučių buvo blogai įrašyta,jis sakė,kad netaisys.gal kad prieš nosį nepamosavome kokia šimtine? kažkaip buvome susitarę,kad po apeigų paremsime bažnytėlę.iš klebonijos išvarė mūsų fotografą  blink.gif "nufotografavai ir jau gali eit iš čia,tavo darbas jau baigtas"  blink.gif mums jau buvo nebejuokinga.bet sako greitai,greitai,aš nuo 11 turiu krikštynas.sakau taigi mūsų 2 vaikiukų krikštas nuo 11.tai 10,40 atlėkė apsirengęs jau jis,liepė greitai stoti ir pradėjo apeigas  blink.gif svečiai dar tik rinkosi,nespėjom nei kameros niekam įduoti,taip ir liko tos akimirkos nenufilmuotos  verysad.gif prieš pat 11 jau abudu vaikiukai buvo pakrikštyti.tie,kurie atėjo prieš pat 11,jau ir pavėlavo  doh.gif bet jei būtumėt girdėję,kokiu greitumu buvo skaitoma iš tos knygos.kur reikia kr.tėveliams pakartoti,kad atsižadu,jis pats greitai suburbuliuodavo ir kitą skaitydavo...
visi surūgę išėjome iš bažnyčios.tikrai buvo sugadinta šventė nuo pat ryto  unsure.gif buvo ir iš rumšiškių svečių,kurie labai senojo kunigo gailėjo,o ir apie šį jau buvo susidarę nuomonę...

o dabar klausimas ne į temą:Artūras ir Gustas-šventi vardai? g.gif nes buvom Gustui parinkę krikšto vardą,bet kunigas net nepaminėjo jo...


Laba mamytės, besiruošiančios krikštyti savo angelėlius Rumšiškėse pas naująjį kunigą. Šiandien apturėjom tas apeigas. Krikštijom 8,5 mėn. sūnelį. Ką galiu pasakyti? Turbūt blogiau ir negali būti, nes:
1. Susidarė įspūdis, kad kunigas nelabai tiki, ką daro ir sako. Ironija kunigo veide atliekant krikšto sakramentą man buvo tiesiog nesuprantama ir sakyčiau kokti.
2. Nežinau ar per skubėjimą (tą pats pabrėžė) ar dar dėl kokių kitų mums nežinomų priežasčių kunigas nepaminėjo vaikui parinkto švento vardo, nors visi duomenys (įskaitant ir vaikui parinktą šventą vardą) kunigui buvo susakyti prieš savaitę telefonu.
3. Tik įžengus į bažnyčią kunigas atkišo mums knygą pasirašyti, padavė krikšto sakramento liudijimą, po to nusprendė atlikti ceremoniją kaip kažkokį formalumą. Iš tiesų, 15 min. ceremonijos kitaip nei formalumas ir nepavadinsi.
4. Labai įdomi maniera paimti pinigus. Ne klebonijoj, o tiesiog prie altoriaus kunigėlis atkišo delną. MB ir visi svečiai buvo va tokie blink.gif
5. Kunigas pasirodo esąs vaikų priežiūros ekspertas doh.gif . Vidury apeigų išvarė MB atnešti vaikui gerti, nors mano mažulis aiškiai davė suprasti, kad jam tiesiog trūksta miego.
Ir taip toliau ... Kaip parašė Olaiva šventė buvo sugadinta (kitą sūnų krikštijom Vilniuj, konvejeriu, bet šventė tikrai buvo didesnė). Bliauti noris ir eiti pas kitą kunigą pakartot krikštynų.
Blogiausia, kad tarėmės su senuoju kunigu, o apie naująjį sužinojom tik prieš gerą savaitę. Nespėjau aš nei juo pasidomėt, nei ką pakeisti...

Papildyta:
QUOTE(sposa @ 2009 07 14, 10:37)
Del Danutes apeigeliu bukite atsargios, kontroliuokite ar rezervacija vis dar yra. Pasirodo ja tiesiog savo nuoziura galima panaikinti blink.gif Man taip atsitiko, nors siuliau ir uzstata palikti...laikas tiesiog buvo perleistas kitam. Kam pasiskusi  g.gif


Mes su Danute dėl apeigėlių tarėmės balandžio mėn. Tai ji iškart pasakė: norit rezervacijos, užstatas (100 Lt) turi būti sumokėtas iki gegužės, nepaisant, kad krikštynos liepos pabaigoj.
Tik kažkaip "apmovė" su tuo užstatu (buvom josios suklaidinti), nes jis pasirodo nėra oficialus, niekur nefiksuojamas ir eina jai tiesiai į kišenę.
Atsakyti