Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(Pelene @ 2008 08 09, 15:33)
O krikstynu sezonas Rumsiskese nuo kurio menesio prasideda: nuo geguzes ar birzelio?

man atrodo nuo gegužės mėn mirksiukas.gif
Atsakyti
musu krikstynos 2008. 08. 08 smile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 10, 00:47)
man atrodo nuo gegužės mėn  mirksiukas.gif


Aciukas. 4u.gif Nes planavom kita vasara dukryte krikstyt Rumsiskese. Taciau dabar suzinojom, kad busimi krikstoteveliai gali tik geguze, tai nuliudau, galvodama, kad Rumsiskes pradeda krikstynu sezona nuo birzelio. Bet jei nuo geguzes, tai musu svente ivyks clap.gif clap.gif clap.gif

Liusii, labai grazios nuotraukytes wub.gif
Atsakyti
liusi mes nematem jusu, bet zinokit man tai nepatiko musu krikstynos vien del vadoves. parasysiu viska kuria diena dabar jau noriu miegoti.
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 08 12, 00:05)
liusi mes nematem jusu, bet zinokit man tai nepatiko musu krikstynos vien del vadoves. parasysiu viska kuria diena dabar jau noriu miegoti.

Niu va,per pora metu atsirado vis del to pirmasis zmogus,kuriam nepatiko apeigeles huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vyšniux: 12 rugpjūčio 2008 - 09:10
apeigeles labai fainos, bet nezinau ar vadove buvo supykusi ant ko nors, ar ja kas pries tai sunervavo, bet ji buvo baisiai pikta ir labai nemaloni. Pirmiausia tik pamacius pasake, kad 19amziuje niekas kriksto rubeliu nenesa maiselyje, kad uzraso ji net neperskaitytu ir kas cia per nesamone ir kodel mes taip cia elgiames? o mes buvom tik ateje ir nezinojom, kad negalima maiselyje kriksto rubu atsinesti. Nu kazkaip jau is to nemalonu buvo. Paskui ten per apeigeles, vis piktai ka nors pasakydavo, kad tikrai gadino svente, o mano vaikas isigando tos trobos, ir jos, tai ji ne tai kad pakalbintu ji maloniai, o sako, nuraminkit savo vaika. Nu ir tokiu isakmiu tonu, kad nezinau, kazkaip ne tokio bendravimo norejos. Paskui ten krikstatevis pasidejo ant suolo saldainius, tai ji uzreke, kad isidek i kisene, nu kazkaip toks jausmas kad visaliak ant musu reke, o mes kaip kokikareiviai turejom jos klausyt. Piktai sako vaisinkites ko neimat? nu nezianu ar cia mum pasitaike toks jos pyktis, ar cia toks stilius. Pacios apeigeles ir visa ka ji pasakoja idomu labai ir jei tai atliktu ne pakeltu tonu, o normaliu balsu tai butu liuks, bet dabar mes tikrai gailimes kad sitiek pingiu sumokejom, o mano vaikas visa laika praklyke, o ji neramino, o dar labaiu gasdino, nes vis sake nusiraminkit vaika. O mano vaikas rodo i lauka ir viskas, iseinu i lauka ramu, o ji ateina ir sako, neskit vaika i troba, jo krikstynos, ir tas vel spiegia. nu kosmaras kazkoks. o irvisi sveciai jos tokiu isakmiu tonu nepatenkinti. toks jausmas, kad arba ja kas pries tai labai supykde, arba nezianu kas buvo. o kunigas tai nereliai fainas, ten visi atsigavom, vaikas ir kunigo isigando, bet paskui jis beskaitydamas pamoksla ten ta sako: tuoj gi eisi torto valgyt dar biski palauk, ir nurimo mano vaikas, sukluso ir isklause viska.
tai va tokie musu ispudziai.
Atsakyti
QUOTE(Gerbera @ 2008 08 12, 11:22)
apeigeles labai fainos, bet nezinau ar vadove buvo supykusi ant ko nors, ar ja kas pries tai sunervavo, bet ji buvo baisiai pikta ir labai nemaloni. Pirmiausia tik pamacius pasake, kad 19amziuje niekas kriksto rubeliu nenesa maiselyje, kad uzraso ji net neperskaitytu ir kas cia per nesamone ir kodel mes taip cia elgiames? o mes buvom tik ateje ir nezinojom, kad negalima maiselyje kriksto rubu atsinesti. Nu kazkaip jau is to nemalonu buvo. Paskui ten per apeigeles, vis piktai ka nors pasakydavo, kad tikrai gadino svente, o mano vaikas isigando tos trobos, ir jos, tai ji ne tai kad pakalbintu ji maloniai, o sako, nuraminkit savo vaika.
tai va tokie musu ispudziai.

Liudna,kad taip unsure.gif .
Kazkada anksciau buvo rasius kazkuri mamyte,kad p.Danute labai nemegsta tu,kurie rubelius ar saldainius atsinesa politileniniuos maiseliuos rolleyes.gif .Gal del to ir isreiske nepasitenkinima sitaip unsure.gif .Bet vis vien liudna,nes siaip ar taip lauket ir ruosetes sventei,todel galejo buti kiek mandagesne g.gif
Atsakyti
Taip, tikrai nemegsta, kai maisiuke, bet ka atsinesa. Net telefonu pabreze, kad krikstamote per ranka persimetusituri atsinest.
Atsakyti
QUOTE(uoga3 @ 2008 08 12, 15:00)
Taip, tikrai nemegsta, kai maisiuke, bet ka atsinesa. Net telefonu pabreze, kad krikstamote per ranka persimetusituri atsinest.

taip nemėgsta,kad atsineši maišiukuose, bet ir apeigėlių metu nepatinka jei svečiai pajuokauja doh.gif , likau nesupratusi kaip kažkas iš svečių pajuokavo numetė ale bajerį apie tuos rakandus tai ji supykusi atrėžė, TAI GAL JAU MAN BAIGTI doh.gif
Atsakyti
Sveikos, mes ja po krikštynų thumbup.gif Tokios šaunios, šiltos, jaukios, linksmos šventės turbūt dar neturėjom bigsmile.gif Taip originalu,nekasdieniška,oras pasitaikė puikus, svečiai dosnūs ir linksmi, vadovė-nuostabus žmogus, tokia šilta, miela, tikra pribuvėja rolleyes.gif , linksma, su juoko raukšlelėm akių kampučiuose wub.gif , nors mes jau paskutiniai tą dieną buvom, bet jokių nuovargio požymių neparodė, tikrai daug sužinojom naujo, krikštatėviai linksmai pamuštravoti ir išbandyti buvo, seneliai pagerbti, visi svečiai liko labai patenkinti, sakė įspūdžių ilgam užteks thumbup.gif Dukrytei praalkus, leido nueit kitan trobos galan (dviejų galų troba) pamaitint ramiai ant senovinįs lovos, tos akimirkos man su dukryte buvo stebuklingos...Tiesa, kai dukrytė pabudo ir pribuvėja ją paėmė ant rankyčių, tai ta ne tik, kad neišsigando (nors kaip tik tas metas (4-5mėn.), kai baidosi svetimų žmonių), bet kaip jai šypsotis pradėjo bigsmile.gif , guguoti...

P.S. Palikau telefoną tam antram trobos gale, kai maitinau mažylę, tai susisgribau tik prie Rumšiškių bažnyčios toliausiai doh.gif Tai vadovė vytis, nepavijo, tai skambint Rumšiškių klebonui, tas mūsų kapelionui doh.gif Vienžo turiu savo telefoną, o juk šiais laikais galėjo ir kitaip atsitikt.

Vienu žodžiu super krikštynos, labai džiaugiuosi tokiu sprendimu pagyvinti krikštynų šventę, ačiū jiems 4u.gif

QUOTE(uoga3 @ 2008 08 12, 14:00)
Taip, tikrai nemegsta, kai maisiuke, bet ka atsinesa. Net telefonu pabreze, kad krikstamote per ranka persimetusituri atsinest.


Taip, jau ne kartą forume buvo rašyta apie tai. O ir šiaip labai jau gaji ta celofaninių mašelių "mada" pasidarė, pamirštam jau, kad turim pintus krepšius, medžiaginius krepšius, odines rankines, aplankus ir pan., jau net ir ne iš parduotuvės žygiuojam mojuodami didžųjų PC reklamomis. Liūdna. O dar per krikštynas, kurios vyksta pagal senovės papročius, jei jau žaidžiam, tai laikykimės ir taisyklių mirksiukas.gif

QUOTE(Naktibalda @ 2008 08 12, 14:17)
taip nemėgsta,kad atsineši maišiukuose, bet ir apeigėlių metu nepatinka jei svečiai pajuokauja  doh.gif , likau nesupratusi kaip kažkas iš svečių pajuokavo numetė ale bajerį apie tuos rakandus tai ji supykusi atrėžė, TAI GAL JAU MAN BAIGTI  doh.gif


Gal jis ją pertraukė? O tainemandagu, tai ji ir bandė tai jam pasakyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(XY:) @ 2008 08 12, 16:31)

Gal jis ją pertraukė? O tainemandagu, tai ji ir bandė tai jam pasakyt g.gif

fainas pasakojimas thumbup.gif , netasimenu situacijos, bet paskaitos stilius man irgi kažkaip keistai pasirodė, bet šiaip tai mums patiko labai, wub.gif , oras buvo puikus ir svečiai buvo nusiteikę geranoriškai rolleyes.gif
Atsakyti
smagu xy kad jums patiko. man ji neaske kad negalima celofaniniu kmaiseliu, bet mes nesemes ne celofaniniam o popieriniam, o bajeriu tai tikrai jokiu ji nepripazysta. musu krikstatvevis bande pajuokauti su tuo rakandu, tai ojergau kaip supyko, persimaine tik, nezinau, atrodso lyg ten jau ne juokaut ne kalbet nieko negalima. pacios apeigeles tailiuks labai idomu, bet vadove tai manes tikrai nezavi kaip zmogus ir kaip vedeja. matyt mes per linksmi svesti krikstynas tokioj vietoj, nes mes visi toki prie juoku, o ten negalima buvo nieko. svarbu, kad yra kuriems patinka ir viskas sekasi gerai, bet as ten daugiau krikstynu nedaryciau jokiais budais.
Atsakyti