Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(vaiddaa @ 2009 06 23, 09:38)
Kaip jums sekesi krikstynos? 4u.gif


Nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif Likom begalo patenkinti, viskas pavyko taip puikiai, ir sunytis buvo stebetinai gerutis, per apeigeles ir baznycioje, labai p. Danute mokejo bendrauti, sunytis net pats prasesi ant ranku pas ja, kiek galejo tiek ji ir nesiojo wub.gif zodziu labai labai rekomenduoju, ir oras mums pasakiskas buvo, ir uzkandziai prie stalo troboje per apeigeles, ypatingai duona buvo super, tokie kaimiski, kvepejo thumbup.gif

O dar maciau klause del pietu karcemoje mamyte viena tai mes likom irgi laabai patenktinti, tiesa sakant net nustebinti, nesitikejau, galvojau nu bus padengtas staliukas ir tiek, bendrai su visais kas uzsuks i karcema, o ten atskira salyte gavom, nuostabiai paserviruotas stalas, su gelem, ir pati aplinka tokia na labai labai tinkanti prie tokiu krikstynu wub.gif Ir maistas patiko, kepsniais tikrai nenusivylem,nors ilgokai rinkausi rolleyes.gif blush2.gif tongue.gif
Jei kas dar domins, klauskit 4u.gif

O visiems ko svente dar laukia linkiu tokiu pat nepakartojamu ispudziu kokius apturejome mes wub.gif
Atsakyti
o mum kunigelis pasake, kad grisit i namus ir pasikrikstysit blink.gif labai nusivyliau, kaip taip galima.. tikriausiai reikejo pameluot. nes klause is kur mes, kai pasakiau, kad is kauno, tai ir drebtelejo cray.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 02, 00:26)
o mum kunigelis pasake, kad grisit i namus ir pasikrikstysit blink.gif  labai nusivyliau, kaip taip galima.. tikriausiai reikejo pameluot. nes klause is kur mes, kai pasakiau, kad is kauno, tai ir drebtelejo cray.gif

Turbut labai daug norinciu unsure.gif O del to paklause nes pirmoj eilej parapijieciam turetu buti eile, o paskui kas nori rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 01, 23:26)
o mum kunigelis pasake, kad grisit i namus ir pasikrikstysit blink.gif  labai nusivyliau, kaip taip galima.. tikriausiai reikejo pameluot. nes klause is kur mes, kai pasakiau, kad is kauno, tai ir drebtelejo cray.gif

Mums lygiai tą patį atsakė unsure.gif nors p.Danutė minėjo, kas penktadieniui krikštytis jis dar priima, bet man pasakė, kad viskas iki spalio mėn pas jį užimta unsure.gif Sugadino nuotaiką visai, nes vien dėl apeigėlių važiuot į Rumšiškes, po to vėl gryšt į Kauną krikštytis aš nenoriu schmoll.gif MB dar sakė bandys važiuot į Rumšiškes, su juo asmeniškai kalbėt, bet jau aš nenoriu lyst į akis ... verysad.gif
Atsakyti
bet realiai, mamytes, tai koks gi skirtumas, kuris kunigas pakrikstys? juk vis vien nebekristika kopyteleje paciame buities muziejuje, turit iseit is muziejaus teritorijos ir nuvaziuoti iki pacios Rumsiskiu baznyteles..
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2009 07 02, 23:10)
bet realiai, mamytes, tai koks gi skirtumas, kuris kunigas pakrikstys? juk vis vien nebekristika kopyteleje paciame buities muziejuje, turit iseit is muziejaus teritorijos ir nuvaziuoti iki pacios Rumsiskiu baznyteles..

drinks_cheers.gif Man tai pusę žavesio tos krikštynos prarado dėl negalėjimo koplytėlėj krikštyt (tiksliau galima, bet tik reik atsivežt savo kunigą...) verysad.gif Teks sėst visiem į mašinas ir važiuot. Mes tai ne į Rumšiškes važiuosim, koks gi jau skirtumas, kai šiaip ar taip reikia iš muziejaus teritorijos išvažiuot, tai pagalvojau, kad jei šitas kunigas toks užimtas, galima ir pas kitą kitam mieste mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssauleno @ 2009 07 02, 00:26)
o mum kunigelis pasake, kad grisit i namus ir pasikrikstysit blink.gif  labai nusivyliau, kaip taip galima.. tikriausiai reikejo pameluot. nes klause is kur mes, kai pasakiau, kad is kauno, tai ir drebtelejo cray.gif


o as pasakiau kad siuo metu uzsieni esam, sutiko krikstint 4u.gif nemanau kad del to kad esat is Kauno atsisake, galbut tuo metu pas ji uzimta...

QUOTE(Diija @ 2009 07 02, 13:04)
Mums lygiai tą patį atsakė  unsure.gif  nors p.Danutė minėjo, kas penktadieniui krikštytis jis dar priima, bet man pasakė, kad viskas iki spalio mėn pas  jį užimta  unsure.gif  Sugadino nuotaiką visai, nes vien dėl apeigėlių važiuot į Rumšiškes, po to vėl gryšt į Kauną krikštytis aš nenoriu  schmoll.gif  MB dar sakė bandys važiuot į Rumšiškes, su juo asmeniškai kalbėt, bet jau aš nenoriu lyst į akis ...  verysad.gif


g.gif nu tikrai nesuprantu kaip jums atsako, man nebuvo jokiu problemu, netgi paparasiau kad pakeistu truputeli laika, jokiu problemu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Vijuke @ 2009 07 02, 23:10)
bet realiai, mamytes, tai koks gi skirtumas, kuris kunigas pakrikstys? juk vis vien nebekristika kopyteleje paciame buities muziejuje, turit iseit is muziejaus teritorijos ir nuvaziuoti iki pacios Rumsiskiu baznyteles..

Na skirtumas toks, kad jau jei darai apeigas Rumšiškėse, tai ir krikštą ten priimt norisi, ir dar vakarienę karčemėlėj padaryt.... kad nereiktų iš vietos į vietą lakstyt ax.gif Kitas variantas - apeigos Rumšiškėse, krikštas Katedroj, tada jau ir vakarienė kokiam restorane reikia daryt doh.gif ir pinigai visai kitokie išeina...

Na šiandien su vyru ir vaiku bandysim važiuoti į Rumšiškes ieškot kunigėlio ir tartis su juo asmeniškai ... tikiuosi pasiseks blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Mėnulė @ 2009 07 03, 11:43)
drinks_cheers.gif Man tai pusę žavesio tos krikštynos prarado dėl negalėjimo koplytėlėj krikštyt (tiksliau galima, bet tik reik atsivežt savo kunigą...) verysad.gif

O ta mintis su koplytėle ir savu kunigu mane sudomino g.gif šiaip turim tokį pažystamą klebonėlį, kuris gal sutiktų mus pakrikštyt tenais ax.gif kažin kokia procedūra visa ? reikia prašyt Rumšiškių klebono leidimo, ar kaip? g.gif

QUOTE(Christina @ 2009 07 03, 12:37)
g.gif nu tikrai nesuprantu kaip jums atsako, man nebuvo jokiu problemu, netgi paparasiau kad pakeistu truputeli laika, jokiu problemu  thumbup.gif

nesuprantu ir aš ... g.gif kaip jis taip skirsto - vieniems atsako, kitiems sutinka g.gif Juolab, kad aš norėčiau krikštytis penktadienį - kai daugumai darbo diena, ir nieks nesikrikštyja tokią dieną... g.gif gal balsas nepatiko ? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Diija @ 2009 07 03, 12:43)
O ta mintis su koplytėle ir savu kunigu mane sudomino  g.gif  šiaip turim tokį pažystamą klebonėlį, kuris gal sutiktų mus pakrikštyt tenais  ax.gif  kažin kokia procedūra visa ? reikia prašyt Rumšiškių klebono leidimo, ar kaip?  g.gif 

Procedūros nežinau, bet Danutė tikrai paaiškintų mirksiukas.gif Kiek mes kalbėjom, tai ji sakė, kad būna atvažiuoja su savu kunigu, koplytėlė atvira (o gal ji atrakina tam reikalui g.gif ). Bet čia turbūt tikrai tik pažįstamo reiktų, nes pvz mama Žiežmarių kunigo prašė, tai kai pradėjo paskaitą skaityt apie krikšto esmę, lankstinukų davė, sakė, nesupranta, kaip tie tėvai visko prisigalvoja doh.gif Matyt tikrai iš aukščiau draudimai eina nekrikštyti koplytėlėj verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Christina @ 2009 07 03, 15:56)
g.gif  hihihi.gif gal ne taip kalbat? as tai ji pradziai isgyriau, o tada jau apie reikala kalbet pradejau  biggrin.gif

Na turbūt ne taip... ir mano vyras ne taip kalba.... nes kunigas, sužinojęs kad atvažiavom pasikalbėt dėl krikštynų, net neatėjo doh.gif pasakė kad vietų nebeturi, ir kad krikštytumėmės, ten kur gyvenam blink.gif nu jooooo .... doh.gif

QUOTE(Mėnulė @ 2009 07 03, 17:48)
Procedūros nežinau, bet Danutė tikrai paaiškintų  mirksiukas.gif

Ačiū, pasukau p. Danutei ir viską išsiaiškinau thumbup.gif dabar tik reikės derinti su pažystamu klebonėliu kad sutiktų ten važiuoti ir mus krikštyti smile.gif

beje, Danutės nuomonė apie naująjį kleboną taip pat buvo nekokia .... nesupranta jo pasirinkimų vieniems rasti laisvas vietas, kitiems ne blink.gif
Atsakyti
merginos o idomu ar dar galeciau susitart rugpjucio pradziai kaip galvojat ar verta? ispradziu galvojau apie maza baznytele ,kur nors kauno rajone, bet dabar kazkaip pasidarė įdomu ir rumšiškėse.jei kuri ka nors zinot parasykit busiu labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bubl @ 2009 07 05, 14:32)
merginos o idomu ar dar galeciau susitart rugpjucio pradziai kaip galvojat ar verta? ispradziu galvojau apie maza baznytele ,kur nors kauno rajone, bet dabar kazkaip pasidarė įdomu ir rumšiškėse.jei kuri ka nors zinot parasykit busiu labai dekinga 4u.gif

Abejoju. Jei dėl apeigų Rumšiškėse, tai skambinau prieš kelias savaites, buvo laisvi trys laikai SPALIO mėnesį tik. Taip kad apeigos rugpjūčio mėnesiui galima būtų gauti tik tuo atveju, jei kas atšauktų savo. O dėl kunigo tai dar labiau abejoju, nes gi rašo mamos, kad nepriima naujų užrašymų unsure.gif
Atsakyti