Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(ssauleno @ 2009 05 15, 12:54)
mes uzsiraseme 3h aukstaiciu sodybai...bet dabar galvoju, jei baznycioj reikes buti 4:30, o pats muziejus dirba tik iki 6, tai taip iseina, kad i karcemele jau laiko neliks g.gif
Gal kas nors buvote taip velai? Kiek laiko baznycioj uztrukot?
Gal galetu kas nors meniu karcemeles atsiusti? Buciau dekinga
sssandram@gmail.com

Baznycioje uztruksite apie 30min. bent jau taip mums kunigelis sake, o muziejus dirba iki 20h, manau laiko tikrai uzteks, o iki 18.00 atidarytos visos ekspozicijos, veliau jos uzdaromos.
Atsakyti
Sveikos mamytes. Noriu ir as prisijungti prie krikstijanciu savo stebukliukus Rumsiskese.
Gal kuri turite naujojo klebono kontaktus? Kad butu galima su juo susitarti laika. Buciau dekinga uz sia informacija i AZ. Taip pat gal galetumete parasyti, kiek reikia duoti klebonui uz ceremonija? Aciu labai.
Atsakyti
QUOTE(Inga mama @ 2009 05 21, 15:21)
Sveikos mamytes. Noriu ir as prisijungti prie krikstijanciu savo stebukliukus Rumsiskese.
Gal kuri turite naujojo klebono kontaktus? Kad butu galima su juo susitarti laika. Buciau dekinga uz sia informacija i AZ. Taip pat gal galetumete parasyti, kiek reikia duoti klebonui uz ceremonija? Aciu labai.


Naujasis klebonas savo kontaktu neduoda, jis prades darbuotis nuo geguzės 24d. Vienintelis budas susisiekti su juo, tai skambinti i parapija vietiniu telefonu. Beje, is pokalbio su p.Danute supratau, kad naujasis klebonelis nenusiteikes krikstyti nauju vaikuciu. Tie kas buvo uzsirase pas dabartini kleboneli, jis sutinka pakrikstyti, bet nauju neuzrasineja.... schmoll.gif Aisku laikas parodys kaip cia bus...juk baznycios valstybe neremia, tai darome mes, tikintieji, aukodami baznyciai.
p.s. Uz krikstynu ceremonija yra aukojama baznyciai, o cia kiekvienos seimos reikalas. Pagal galimybes ir norus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo smilty: 21 gegužės 2009 - 19:39
Sveikutes,

Jetau kaip nuliudau perskaicius paskutine zinute verysad.gif , tai taip iseina, kad nebekrikstys naujas kunigelis? blink.gif O gal kas turit telefona vietini tos klebonijos, o ten taip ir vadinasi Rumsiskiu baznytele? ax.gif Kad neapsikvailinciau, nes mes beveik is Klaipedos, krikstateviai bus is italijos, tai maniau bus grazu ir idomu su tokiu scenarijum butent Rumsiskese thumbup.gif nes ir didzioji dalis sveciu is Kauno yra, bet dabar bus sakes jei nebebus galima ten krikstyti doh.gif
Atsakyti
Na stai mes jau pakrikstyti biggrin.gif Labai patiko apeigeles Rumsiskese, ir p.Danute thumbup.gif Sveciai patenkinti, dar labiau seneliai lotuliukas.gif Baznycioje krikstyjome pas naujaji kunigeli, irgi pasirode superinis zmogus, iskart labai puikiai bendravo su vaiku, kazkaip net nesitiki, kad jis nusistates nekrikstyti "visos Lietuvos". Truputuku velavome i baznycia, bet kunigelis nei puse zodzio nepasake, tik jau lauke musu viska pasiruoses biggrin.gif Karcemoje nebuvome.
Jei kas dar domintu klausikite 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 06 01, 14:58)

Papildyta:
Kiek laiko truko ceremonija? 4u.gif

Apeigeles truko 1val. o baznycioje gal apie 30min uztrukome, tiksliai nzn, nes neziurejau i laikrodi mirksiukas.gif
Atsakyti
Mamytes, ar kuri nors jau bandete skambinti naujajam kunigeliui tartis, kad pakrikstytu vaikuti, ar jis tikrai atsisako??? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(wayda @ 2009 06 02, 08:19)
Mamytes, ar kuri nors jau bandete skambinti naujajam kunigeliui tartis, kad pakrikstytu vaikuti, ar jis tikrai atsisako??? verysad.gif


Tikrai atsisako. Sako pas mane pilna, pasikrikštykit kitur ir tada sako su dievu smile.gif
Nežinau, ar jis čia su Dievu nesusipykęs, jei jau taip nenori atlikti švento sakramento. Lai tik džiaugiasi, kad dar kas krikštija šiais mokslo ir technologijų laikais.

Mes nusprendėm nebedaryti, nes kuomet šventė išsibarsto gaunasi kažkokia eklektika. Man labiausiai ta bažnyčia ir viliojo, nes tradicijas esu dariusi ir namie. Juk ten viskas paprasta ir dar savoje erdvėje.
Atsakyti
QUOTE(Anaka @ 2009 06 02, 12:56)
Tikrai atsisako. Sako pas mane pilna, pasikrikštykit kitur ir tada sako su dievu smile.gif
Nežinau, ar jis čia su Dievu nesusipykęs, jei jau taip nenori atlikti švento sakramento. Lai tik džiaugiasi, kad dar kas krikštija šiais mokslo ir technologijų laikais.

Mes nusprendėm nebedaryti, nes kuomet šventė išsibarsto gaunasi kažkokia eklektika. Man labiausiai ta bažnyčia ir viliojo, nes tradicijas esu dariusi ir namie. Juk ten viskas paprasta ir dar savoje erdvėje.

Tai jei pas ji pilna uzrasyta tai jis negali kito ismesti ir jus priimti ax.gif Mes rasemes vasario pradzioje, tai viskas super. O sis naujasis kunigelis laaaaabai fainas, zymiai fainesnis uz ana, bet man ir anas fainas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2009 06 06, 13:45)
O sis naujasis kunigelis laaaaabai fainas, zymiai fainesnis uz ana, bet man ir anas fainas rolleyes.gif

O jus jau gyvai su juo bendravot ar tik telefonu? Nes telefonu man jis irgi labai malonus pasirode rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aistiushka_ @ 2009 06 07, 15:09)
O jus jau gyvai su juo bendravot ar tik telefonu? Nes telefonu man jis irgi labai malonus pasirode  rolleyes.gif

Taip, o telefono jo neturiu gal gali parasyti mirksiukas.gif Reikia tureti jei kas nutiktu rolleyes.gif
Atsakyti
Parapijos tel.nel.nr., kas nori pabendrauti su kunigėliu, paskutinemis žiniomis būtų toks: 8 346 47660
Asmeninio aišku niekas niekur neskelbia smile.gif
Atsakyti