Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

QUOTE(vilmūska @ 2009 03 28, 18:54)
laba, susidomėjau šia tema, nes laukia ne visai tradicinės krikštynos. Mano busimam krikštasuniui jau 23metai. norėčiau gauti patarimų. Nieko internete neradau apie suaugusio žmogaus krikštynas. Kaip turi atrodyti krikšto rūbas?


įsivaizduoju, kaip tokį "vaikį" per langą pribuvėja grūs rolleyes.gif ir jis jau pats atsakinės į klausimus apie rakandus. Tikra rykštė toks vaikas rolleyes.gif

Tai, tarp mūsų mergaičių, kalbant, kiek reikia skirti pinigų krikštynoms Rumšiškėse?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 04 01, 15:18)
Tai kaip zinot kaip yra is tikruju? viena sake kad reikia savo turet, kita sako kad yra vietoj fotografas??? biggrin.gif

nera vietoj fotografo, tikrai nera, visi arba patys fotografuoja, arba samdosi fotografa (ka beje rekomenduociau, nes visgi sodyboj apsvietimas menkas ir megejiskos nuotraukos gali nuvilti)
Papildyta:
QUOTE(naitas @ 2009 04 01, 16:10)
kaip keičiasi kainos  rolleyes.gif
Papildyta:
Božėėė moij.. o kaip svečiams pasakyti ir įrodyti, kad reikia rengtis lininiais rūbais? Bo kitaip pribuvėja supyks...

na, visos kainos prie tiek laiko pasikeite, taip kad net nezinau, ar verta taip labai stebetis, juolad, kad ir pati paslauga buvo labai paklausi
o del drabuziu - tai pribuveja tikrai nesupyks, kad ateisit ne su lininiais drabuziais..
zinau, kad sitoje temoje buvo labai daug pasisakymu paskutiniu metu neva ji ten baisa pabaisa, bet mano vyras nuolat fotografuoja ten vykstancias krikstynas ir ne karto neturejo jai jokiu priekaistu (taip, ji moteris, taip jai kartais irgi gali buti blogesnes dienos ar labiau padykes krikstukas, taciau tikrai nebuvo tokiu atveju, kad ka butu apsaukus, demonstravusi viesai nepasitenkinima) - aisku gi ne visose krikstynose cerberiais sedeje, negaliu galvos guldyti, taciau is visu visada ta tema (o ir pati esu dalyvausi kelis kartus) girdejau tik pacius geriausius atsiliepimus
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 04 01, 15:18)
Tai kaip zinot kaip yra is tikruju? viena sake kad reikia savo turet, kita sako kad yra vietoj fotografas??? biggrin.gif

Tai aisku kad fotografas prie trobeles nesedi ir nelaukia. Bet kiek zinau jis muziejuje dirba. Jei fotografas vaziuos is kito miesto, manau bus iskaiciuota atvykimo kaina.
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2009 03 28, 01:09)
Musu krikstynos geguzes gale. Kai kalbejausi telofonu su pribuveja, tai tariames geguzes pradzioje atvykti pasimatyti ir apziureti viska.

mes dukra krikstysim rugpjucio antroje puseje... jau buvau susitikusi su busima pribuveja,palikau uzstata 100lt... apziurejau baznycia tik is isores - ji grazioj vietoj prie ezero ar seip kazkokio vandens telkinio...vasara kai visur zalia turetu buti grazu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 04 01, 15:18)
Tai kaip zinot kaip yra is tikruju? viena sake kad reikia savo turet, kita sako kad yra vietoj fotografas??? biggrin.gif


Kiek man teko fotografuot, tikrai nesutikau vietinio fotografo unsure.gif bet paklauskit pas pribuveja, ji turetu zinot,ar yra tokia paslauga smile.gif
QUOTE(naitas @ 2009 04 01, 16:10)

Božėėė moij.. o kaip svečiams pasakyti ir įrodyti, kad reikia rengtis lininiais rūbais? Bo kitaip pribuvėja supyks...

Nebutini tie lininiai drabuziai smile.gif
Tiesiog patys supraskit,kad sios apeigos, tai sugryzimas i senus laikus. Todel tikimasi, kad uzsakovai taip pat bandys prisideti, prie tos senoves atkurimo. Todel tikimasi kad jus atsinesit i apeigeles bent dalį kazko is tu laiku. t.y. jokiu politeleniniu maiseliu, jokiu kramtoskiu smile.gif jokiu plastmasiniu pakabu ir t.t. kad per apeigeles leisit ramiai pribuvejai atlikt jos darba, nepertraukinesit jos kalbos ir t.t.

O kas del grieztumo jos, visiems pasitaiko. Teko man dalyvaut krikstynose kur ji buvo per daug griezta. Norejo labai greit sutramdyt besilinksminancius svecius, o gavosi taip, kad vos nesugadino jiems sventes ne tik uztildzius, bet ir numusus nuotaika. Is tikro, ten bent pernai tai buvo didelis krikstynu anpludis,todel ... kaip sakoma,"laikas- pinigai". Pavargsta ir jinai sypsotis. smile.gif

p.s. ir visi kas darysites ten krikstynas,tai nevaziuokit su masinom i muziejaus teritorija, nes ismesit pinigus ir tiek,geriau vaziuokit prie tarnybinio iejimo, ten pasistatysit masinas ir per 3-5 minutes nueisit iki sodybos.

Visiems graziu krikstynu 4u.gif
Atsakyti
Stebukle, labai ačiū už gerus patarimus. aciuks.gif Jau ne pirmą kartą sutinku Jus šiame forume, "sudedančią visus taškus ant i ", mėginančią padėti. Buvau jau išsigandusi dėl tų lininių rūbų. Na, man jie gražūs, bet dėl lamdymosi jų nemėgstu. Važinėti per krikštynas teks nemažai, todėl nesinori, kad , išlipus iš automobikio, jaustumeisi nepatogiai dėl susilamdžiusių drabužių. schmoll.gif
Atsakyti


QUOTE(Stebukle @ 2009 04 02, 00:52)
Visiems graziu krikstynu 4u.gif


ačiū Jūsų dėka jos nepakartojamos, tokio nuostabaus įamžinimo tikėjomės ir dar lūkesčiai pasitvirtino , ačiū 4u.gif , o šaunuolė viską aprašei kaip buvo

mes samdėm autobusiuką visi svečiai važiavom vienoje mašinoje,nes paskaičiavus mums gavosi pigiau samdyti nei 5 mašinas varyti iš kauno wub.gif
QUOTE(Onelė @ 2009 04 02, 09:50)
Stebukle, labai ačiū už gerus patarimus.  aciuks.gif Jau ne pirmą kartą sutinku Jus šiame forume, "sudedančią visus taškus ant i ", mėginančią padėti. Buvau jau išsigandusi dėl tų lininių rūbų. Na, man jie gražūs, bet dėl lamdymosi jų nemėgstu. Važinėti per krikštynas teks nemažai, todėl nesinori, kad , išlipus iš automobikio, jaustumeisi nepatogiai dėl susilamdžiusių drabužių.  schmoll.gif

ji mus fotografavo wub.gif , didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Stebukle @ 2009 04 02, 01:52)
Tiesiog patys supraskit,kad sios apeigos, tai sugryzimas i senus laikus. Todel tikimasi, kad uzsakovai taip pat bandys prisideti, prie tos senoves atkurimo. Todel tikimasi kad jus atsinesit i apeigeles bent dalį kazko is tu laiku. t.y. jokiu politeleniniu maiseliu, jokiu kramtoskiu smile.gif jokiu plastmasiniu pakabu ir t.t. kad per apeigeles leisit ramiai pribuvejai atlikt jos darba, nepertraukinesit jos kalbos ir t.t.


aš ir pati noriu savo vaikams tik lininių krikšto drabužių. Ir buvau nusiteikus griežtai visokių baltų basučių klausimu - joookių baltų basučių - tik basi man eis krikštytis. Na, basnirčia, odinėse natūralios spalvos... Mano mama jau buvo sakius - kaip ubagėliai.. bigsmile.gif Pasirodo, gerai mintijau.
Bet aš pati tai nenoriu tautinių rūbų vilktis. apie svečius tai nekalbu iš viso. Čia jų reikalai.

Įdomu, kaip ji aprengia du vienos šeimos vaikus? Ne leliukus jau? bet ir ne paauglius dar..ir kiek tada trunka ta "procedūra"?
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 02, 13:52)
aš ir pati noriu savo vaikams tik lininių krikšto drabužių. Ir buvau nusiteikus griežtai visokių baltų basučių klausimu - joookių baltų basučių - tik basi man eis krikštytis. Na, basnirčia, odinėse natūralios spalvos... Mano mama jau buvo sakius - kaip ubagėliai.. bigsmile.gif Pasirodo, gerai mintijau.
Bet aš pati tai nenoriu tautinių rūbų vilktis. apie svečius tai nekalbu iš viso. Čia jų reikalai.

Įdomu, kaip ji aprengia du vienos šeimos vaikus? Ne leliukus jau? bet ir ne paauglius dar..ir kiek tada trunka ta "procedūra"?


Vaikus rengia kriksto mamos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KristinuleV @ 2009 04 02, 15:01)
Vaikus rengia kriksto mamos  rolleyes.gif

gali būti. Tačiau savo vaikus aš pati apsirengsiu. Kad išvengti visokių baltų batukų ir "šilkų".
Atsakyti
QUOTE(naitas @ 2009 04 06, 13:43)
gali būti. Tačiau savo vaikus aš pati apsirengsiu. Kad išvengti visokių baltų batukų ir "šilkų".

cia turejo mintyje, kad per apiegas kriksto mamai tenka aprengti vaikus, paprastai ji ir drabuzelius perka, bet jeigu jus jau pati rengsite, tai jus drabuzius isrinkit, o krikstamote per apeigeles tik aprengs
Atsakyti
Naktibalda, Onele wub.gif
QUOTE(naitas @ 2009 04 02, 13:52)
- tik basi man eis krikštytis.

del visa piktatikrai paimciau kazkokius apavus. nes jei bus diena ne saulėta, mazyliai susals toj troboj 4u.gif
Atsakyti