Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynos Rumšiškėse 3tema,

doh.gif Gal kas jau buvote nuvykę į muziejų susitikti su pribuvėja? Na, ten, sakė, reikės užstsatą palikti. O ar tikrai galima išsirinkti trobą, kurioje vyks tos apeigos, ar jos visada toje pačioje troboje vyksta? g.gif Gal dar ką nors naujo pribuvėja ten pasako?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Onelė: 25 kovo 2009 - 19:24
na va susiskambinau su pribuveja, visai ji nieko, tik jos balso tonos grubus, buvau nusiteikusi griestai bigsmile.gif
Tai va vaziuosim pas ja pasikalbeti, aptarti viska. Tik sake, kad geriau butu iki velyku, nes po ju tures labai daug darbo, sunku bus laika suderinti... Vaziuosim ziuresim. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 03 27, 14:37)
na va susiskambinau su pribuveja, visai ji nieko, tik jos balso tonos grubus, buvau nusiteikusi griestai  bigsmile.gif
Tai va vaziuosim pas ja pasikalbeti, aptarti viska. Tik sake, kad geriau butu iki velyku, nes po ju tures labai daug darbo, sunku bus laika suderinti... Vaziuosim ziuresim. bigsmile.gif

4u.gif Tai kai grįšit po susitikimo, būtinai pasidalinkit įspūdžiais. rolleyes.gif Mums sakė atvažiuoti prieš kokias 2 savaites, todėl neskubėsim, nes mūsų krikštas vasarą. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Onelė @ 2009 03 27, 16:02)
4u.gif  Tai kai grįšit po susitikimo, būtinai pasidalinkit įspūdžiais.  rolleyes.gif  Mums  sakė atvažiuoti prieš kokias 2 savaites, todėl neskubėsim, nes mūsų krikštas vasarą.  bigsmile.gif

musu taip pat vasara, liepos 4d. g.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 03 27, 14:53)
musu taip pat vasara, liepos 4d.  g.gif


Musu krikstynos geguzes gale. Kai kalbejausi telofonu su pribuveja, tai tariames geguzes pradzioje atvykti pasimatyti ir apziureti viska.
Atsakyti
QUOTE(smilty @ 2009 03 27, 17:09)
Musu krikstynos geguzes gale. Kai kalbejausi telofonu su pribuveja, tai tariames geguzes pradzioje atvykti pasimatyti ir apziureti viska.

na svarbu nuvaziuosiu, manau nesvarbu ar dabar, ar veeliau, svarbu, kad apeigeles ivyktu.
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 03 27, 16:24)
na svarbu nuvaziuosiu, manau nesvarbu ar dabar, ar veeliau, svarbu, kad apeigeles ivyktu.

g.gif Tai aš jau ir nebežinau, ką čia padarius... Jeigu ją vėliau bus sunku "pagauti", tai bijau, kad prieš pat krikštynas neiškiltų sunkumų. Bet gal kaip nors... Mūsų krikštas dar anksčiau - birželio 27 d. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(LT @ 2009 03 25, 14:40)
Gerai supratai, krikšto drabužėliais pagal visus papročius ten vietoje aprengs krikšto tėvai  ax.gif

Man atrodo pati pribuveja rengia...

QUOTE(VANDA-panda @ 2009 03 27, 13:37)
na va susiskambinau su pribuveja, visai ji nieko, tik jos balso tonos grubus

Gal nuo nuotaikos priklauso, ar ir nuo pacio skambintojo balso tono, as skambinau pirma diena po jos atostogu, tai buvo labai maloni... rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Onelė @ 2009 03 27, 15:44)
g.gif Tai aš jau ir nebežinau, ką čia padarius... Jeigu ją vėliau bus sunku "pagauti", tai bijau, kad prieš pat krikštynas neiškiltų sunkumų. Bet gal kaip nors... Mūsų krikštas  dar anksčiau - birželio 27 d.  ax.gif

As susitariau, kad atvaziuosiu kazkada liepa (krikstyjam rugpjuti), tai tiesiog sake is anksto paskambinti ir suderinti su ja atvaziavimo laika, tikrai nemanau, kad sioje vietoje kiltu problemu... ax.gif
Atsakyti
[quote=aistiushka_,2009 03 27, 17:02]
Man atrodo pati pribuveja rengia...


Rengia kriksto mama rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(VANDA-panda @ 2009 03 27, 15:24)
na svarbu nuvaziuosiu, manau nesvarbu ar dabar, ar veeliau, svarbu, kad apeigeles ivyktu.


manau tik nebent smalsu labai, mes nevažiavom, nes mums toli dėl pažiūrėjimo ten vykti, viskas parėjo sklandžiai , todėl jei neturit galimybės galit ir nevažiuoti 4u.gif
Atsakyti
O gal zinote ar ten vietoj yra kas fotografuoja ir filmuoja? ar savo jau reikia tureti?
Atsakyti
QUOTE(vaiddaa @ 2009 03 31, 11:05)
O gal zinote ar ten vietoj yra kas fotografuoja ir filmuoja? ar savo jau reikia tureti?

Reikia tureti savo mirksiukas.gif
Atsakyti