Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu švęsti savo gimtadienio

QUOTE(allegro @ 2005 10 02, 11:21)
Visai neverta perkalbinėti. nenori- tai ir nešvęskit.  išgerkit vakare dviese romantiškai šampano vaikams sumigus ir bus paprasta, ir smagu, ir jokių problemų, nebus ir krūvos neplautų indų nubudus ryte. Patikrinta.

thumbup.gif mano vyras preitais metais nenorejo svesti savo gimtadienio, tai ir nesventem...isvaziavom dviese blush2.gif keliavom automobiliu po aplinkinius miestus. Kelione praejo puikiai!
Atsakyti
QUOTE(allegro @ 2005 10 02, 14:21)
Visai neverta perkalbinėti. nenori- tai ir nešvęskit.  išgerkit vakare dviese romantiškai šampano vaikams sumigus ir bus paprasta, ir smagu, ir jokių problemų, nebus ir krūvos neplautų indų nubudus ryte. Patikrinta.


Pritariu thumbup.gif

Aš pati jau daug metų gimtadienių nešvenčiu. Nenoriu, ir tiek. Daug geriau, kai su kuo nors pasėdi ramiai. Bet kiekvienam savo juk.. smile.gif
Atsakyti
as tai niekaip nesugebu "nusimazint" nuo savo gimtadieniu doh.gif kiekvienais metais sakau "aj nesvesiu"... ale, kai prasideda "tai mes vistiek ateisim tave pasveikint" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai paskui tokie "pasveikinimai" uzsitesia, nes vaiksto zmones kokia gera savaite... o man nepatogu tik kava ir saldainiais vaisint, nes kaip ir ispejo, kad ateis blush2.gif ax.gif zodziu nusikeikiu nuosirdziai, ir padarau eilini gimtadieni... laugh.gif kaip sakant "liubish katatsa-liuby i sanochky vozyt" umn.gif tik tiek, kad nebedarau gimtadieniu namie... kokia cia svente nusiplukus prie puodu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(fado @ 2006 05 21, 22:06)
Pritariu thumbup.gif

Aš pati jau daug metų gimtadienių nešvenčiu. Nenoriu, ir tiek. Daug geriau, kai su kuo nors pasėdi ramiai. Bet kiekvienam savo juk.. smile.gif

Savo gimtadienio nenoriu svesti, bet esu priversta, nes anyta verziasi per prievarta, kad tik pasveikintu, paskui ja, vyro sesuo su seima, vyro brolis ir t.t. Nors perspeju, kad nesvesiu visviena susirenka ir gaunasi visa puota ir taip kasmet, nebezinau ka daryti. Vaiku gimtadieniai sutinku, vaikams svente, o man asmeniskai mano gimtadienis man kancia.
Papildyta:
QUOTE(lanaa @ 2006 05 22, 10:56)
as tai niekaip nesugebu "nusimazint" nuo savo gimtadieniu  doh.gif kiekvienais metais sakau "aj nesvesiu"... ale, kai prasideda "tai mes vistiek ateisim tave pasveikint"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tai paskui tokie "pasveikinimai" uzsitesia, nes vaiksto zmones kokia gera savaite... o man nepatogu tik kava ir saldainiais vaisint, nes kaip ir ispejo, kad ateis  blush2.gif  ax.gif  zodziu nusikeikiu nuosirdziai, ir padarau eilini gimtadieni...  laugh.gif kaip sakant "liubish katatsa-liuby i sanochky vozyt" umn.gif tik tiek, kad nebedarau gimtadieniu namie... kokia cia svente nusiplukus prie puodu  laugh.gif

Va ir man tas pats, nera kur detis. Nes jei nepriimsi viena vakara verziasi kita ir tuomet gimtadienis uzsitesia savaite pusantros doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lovely @ 2006 05 22, 11:58)
Savo gimtadienio nenoriu svesti, bet esu priversta, nes anyta verziasi per prievarta, kad tik pasveikintu, paskui ja, vyro sesuo su seima, vyro brolis ir t.t. Nors perspeju, kad nesvesiu visviena susirenka ir gaunasi visa puota ir taip kasmet, nebezinau ka daryti. Vaiku gimtadieniai sutinku, vaikams svente, o man asmeniskai mano gimtadienis man kancia.
Papildyta:

Va ir man tas pats, nera kur detis. Nes jei nepriimsi viena vakara verziasi kita ir tuomet gimtadienis uzsitesia savaite pusantros doh.gif


Mm, tai negerai tada... Aš tuomet pritarčiau pasiūlymui, kad pasidovanotum kokią išvyką ar dar ką - nekaltą dingimą per gimtadienį. Negerai tik, kad dukrytės šventė tuo pat metu..
Atsakyti
As labai laukiau 18-ojo gimtadienio, o pojo gimtadienis man nebesvente , atrodo tik bega metai ir eini ne jaunyn
Atsakyti
gerą temą čia atradau.... lotuliukas.gif .man labai aktuali. Šiemet man 30 ..ir noriu ir nelabai. Noriu su jaunimu švęst kur nors pirtelėj ir panašiai. ale žianu,kad reikia pakviesti savo krikšto tėvus.tai galvoju taip ir daryt. su gimine toks pasisėdėjimas, o svaitgalį..tai šokiai-pokiai...su jaunimu. thumbup.gif O pernai vyro tėvams paakiua,kad manėžęs snesveikitųkas met, sakiau,kai norėsiu, tadairpakviesiu, nėr čia ko kas met sveikint. niu ,žinoma, jie nori laabai veržtis pas mus., niu betman jie ne tokie žmonės su kuriai mielai gerčiau kavą unsure.gif bet pasakiu, STOP,ir psio...ale reikėjo ,laabai save paruošt tam poklabiui telefonu.
Atsakyti
Vistiek reikia susiimt ir gerai atsvest.. jeigu niekad nedarei vakarelio draugams - butinai padatyt. Su sokiais, svedisku stalu, lauke (jei oras tam tinkamas) galima pradet, viduj isisiubuot. Tinka kepsniu kepimas thumbup.gif Svarbiausia paciai is sirdies pasilinksmint, nesokinet apie visus kaip kokiai padavejai ir nesijaudint del kiekvieno trupinio ant kilimo. Tai TAVo gimtadienis, todel Tu turi svesti, o ne patarnaut sveciams.
Jeigu sveciai ne tokios "parodos" kaip sakoma (rus.k. veisles), tada pasidovanot svente sau (kelione, masaza, manikiura, SPA malonumus...). Man gimtadienis visad buvo eiline diena, bet dabar as jauciu, kad ta diena ypatinga
Papildyta:
P.S. cia rasydama "Tu", "Tavo" netaikau kazkam asmeniskai is forumieciu..
Atsakyti
gal keistai nuskambės, bet nusprendžiau šiemet jo nešvęsti blush2.gif
Tiesiog situacija tokia, kad įsikėlinėjam į namą- pinigėlių-0, rūpesčių- begalės....Tad nusprendėm, kad pasidarysi su vyru ir sese mini vakarėlį kur kavinėje, ir viskas...
Ir še tau... Paskambina brangi anyta, ir apreiškia, kad jie 6 žmonės atvyks bet kuriuo atveju...Atvyksta 2, 5 paros...Pasisėdėjimu kavinukėje neatsipirksi, teks suktis apie puodus gun_bandana.gif bash.gif protest.gif
Sakau, kad tą savaitgalį niekaip negaliu, sako, tai mes- kitą...Tada atvirai išdėsčiau visas aplinkybes...Nulis girdėjimo, argumentas- mes savi.. unsure.gif
Koks skirtumas, savi ar svetimi, ruoštis taip pat reikia, o juolab, ne pusdieniui atvažiuoja... help.gif
Ir kas dabar daryti??? Tokiom aplinkybėm dar labiau nirko neinori..Ir argumentas:"Juk tokia proga..., pasikalbėsim,..." man visiškai"nelošia"...
Patarkit, kas daryti?
O gal aš visai neteisi?
Atsakyti
Suprantu tave... As manau, kad artimieji turetu tai suprast... Nors kita vertus, jei esi jiems brangus zmogus, tai bet kuriuo atveju, jie nores tave pasveikinti ir pagerbti... Tik jie galetu tai suprasti kiek kitaip - atvaziuoti trumpesniam laikui, galbut pasakyti, kad nieko nesiruostum, kad jie viskuo pasirupins...
Sekmes! ax.gif
Atsakyti
tiesiog vakar pasiguost norėjau...O dėl supratimo...Anyta įpratus visiems vadovauti: kada atostogauti, kur, kada ir kur per šventes važiuoti.Tad jai čia įprasta viską sureguliuoti, kaip jai patogu.
Dar gerai, kad me stolokai gyvenam, vat kitam vyro broliui liūdniau, ten jiems visi savaitgaliai "suplanuoti" būna... lotuliukas.gif
Atsakyti
Jo, isivaizduoju, kaip tai sunku... Na, jei man taip anyta vadovautu, tai tikrai neistverciau doh.gif
Atsakyti