Įkraunama...
Įkraunama...

Nenoriu švęsti savo gimtadienio

Už poros savaičių mano jubiliejus. Taip išėjo, kad sutapo mano dukros pirmos komunijos šventė ir mano gimtadienis. Atrodo kokia gi čia problema...
Esmė ta, kad mano gimtadieniai nuo pat mažumės buvo kažkokie levi... Jau nuo kokio 13 gimtadienio su siaubu laukdavau tos dienos. Taip ir norėdavosi, kad tik nieks neprisimintų... Gal tik savo 11 gimtadienį, kaip gimtadienį prisimenu, o visi kiti - nemokamas balius giminei... Rūpesčių daugiau nei malonumo... Kažkaip tikėjausi šį kartą visus giminaičius nustumti į antrą planą (kurį tai vakarą susėstume ir jiems to užtektų) ir surengti normalią šventę su draugais. Padurniuoti, pašokti... Iki gyvo kaulo nusibodo sėdinti liaudis (beje praktiškai visi vyresni...) prie stalo, kuriuos reik apšokinėti...
Jau rodos viskas dėliojosi taip kaip aš noriu, kaip staiga (tikybos mokytoja nusprendė šiemet užsidėti pliusiuką) sužinau apie pirmos komunijos šventę ir dar taip taikliai sutapusias datas... Nusviro rankos. Vadinasi giminės privalomi svečiai... Vadinasi vėl nebus šventės tokios, kokios noriu... cry.gif
Taip ir norisi visiems pasakyti - mano gimtadienį pamirškite, jo NĖRA. Švęsim TIK pirmosios komunijos šventę.
Nežinau ar galit man kuo padėti... Bet gal kokios Jūsų mintys padės man šiek pozityviau mąstyti ir nedaryti tokios tragedijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pieva1: 30 gegužės 2005 - 14:54
Kam tie giminės? Atšvęsk su šeima tą dukros komuniją ir psio. Jei neturiu noro vienais ar kitais metais švęst savo gimtadienį, tiesiog pranešu, kad gimtadienio nebus. Vadovaujuosi nuostata, kad mano gyvenimas, regulioju jį taip, kaip noriu. Neužsidedu sau kažkokų prievolių su giminėm. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosa @ 2005 05 30, 14:59)
Kam tie giminės? Atšvęsk su šeima tą dukros komuniją ir psio. Jei neturiu noro vienais ar kitais metais švęst savo gimtadienį, tiesiog pranešu, kad gimtadienio nebus. Vadovaujuosi nuostata, kad mano gyvenimas, regulioju jį taip, kaip noriu. Neužsidedu sau kažkokų prievolių su giminėm. biggrin.gif

Matai, giminė iš tėvo pusės labai religingi. Nu očen! Tai rausis ir bažnyčioj pabūti ir po to sudalyvauti. O prosenelė turbūt peškom tuos 30km iki mūsų ateis, kai sužinos (dar nepasigyriau jai..., bet bus kas pasako). Beto čia dukros šventė, o ji močiutės tikrai lauks... Tai va.. Kaip visada aš nueinu į antrą planą... Todėl ir nebenoriu švęsti savo gimtadienio. Būtu čia eilinis gimadienis, tai aišku dzin - nešvenčiu ir tiek (ką ir stengdavausi daryti, bet vistiek kas nors atropodavo pasveikinti). O dabar jubiliejus... Likčiau nesuprasta...
Atsakyti
Dvi idėjos - pasidovanok kelionę.... na gal nelabai tinka per dukros komuniją (ech, tas sutapimas....)
-Po bažnyčios nueikite į kavinę ar restoraną ir paminėkite (kultūringai, kaip ir priklauso) pirmą komuniją, o vakare su draugais dalyvaukite kiek norite... visi bus patenkinti. ax.gif
Atsakyti
O gal vieną dieną atšvęskit dukros pirmą komuniją su visom giminėm, g.gif o kokią kita dieną savo jubiliejų su draugais ir taip kaip tu nori, kad būtų smagu ax.gif Aš taip pat žiauriai nemėgstu savo gimtadienių, bet giminės kaip tyčia-tik ateina ta diena tai visi net nekviesti susirenka ir nesvarbu kad tai būna vidurį savaitės. Gimtadienio dieną aš paskiriu sau ir daru ką noriu ir su kuo noriu. O visokie pasėdėjimai prie stalo tai man nono.gif Jau baigiu gimines atpratint nuo mano gimtadienio šventimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Laisa @ 2005 05 31, 08:53)
O gal vieną dieną atšvęskit dukros pirmą komuniją su visom giminėm, g.gif  o kokią kita dieną savo jubiliejų su draugais ir taip kaip tu nori, kad būtų smagu ax.gif  Aš taip pat žiauriai nemėgstu savo gimtadienių, bet giminės kaip tyčia-tik ateina ta diena tai visi net nekviesti susirenka ir nesvarbu kad tai būna vidurį savaitės. Gimtadienio dieną aš paskiriu sau ir daru ką noriu ir su kuo noriu. O visokie pasėdėjimai prie stalo tai man nono.gif Jau baigiu gimines atpratint nuo mano gimtadienio šventimo biggrin.gif

Taip, gal čia ir variantas, tik tada gausis gimtadienį visai savaitei atidėt. Nors... gal nieko čia blogo... Aišku teks du balius daryti, bet nereik per daug norėti.
Na lygtai saulės spindulėlis pro debesis praslydo smile.gif

Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pieva1: 31 gegužės 2005 - 13:44
Nesuprantu, ko tu čia pergyveni, džiaugtis reikia? Nenori savo gimtadienio? O kas jų nori... smile.gif Vienok pareikši giminei - na ką čia tas gimtadienis, va komunija, čia tai proga, visi susirinks, bet protingesni vis tiek dovanas tau atneš, taigi bus kaip ir gimtadienis, o kaip ir ne... O su draugais kada norėsi, tada atšvęsi. Jei jau vis tiek biudžete du baliai buvo numatyti, komunija ir gimtadienis...

O šiaip tai giminė, kuri neužmiršta gimtadienių, yra ne minusas, o pliusas, ir tuo reikia džiaugtis. Tau geriau būtų, kad niekam niekas nerūpėtų?
Atsakyti
Nu va, vakar mes ir mano gimtadienį atšventėm, ir meetą tarpmiestinį, ir buvo liuks, nors nenorėjau visai šiemet švęsti smile.gif
Atsakyti
Tikrai, galima svesti atskirai - viena diena nuobodus pasaisedejimas su giminem, kad ir per "tikraji gimtadieni", o kita diena - svente sau.
Mano vyras taip dare, tevams suorganizavo uzstales pasisedejima, o sau, man ir daraugams - linksma baliuka pirteleje. O as isvis gudruole, organizavau tik pasisedejima (cia trisdesimtmecio proga), o svente sau nukeliau neribotam laikui smile.gif Jau 3 men, kaip nukeliau, jei ka... wink.gif
Atsakyti
Mano vyras vis nenori švęsti gimtadienių. Šeštadienį jo uogienės diena ir keliems draugams užsiminiau, o jis pareiškė, kad nešvęs. Kažkokia jam depresova nauotaika. Kaip galėčiau jį perkalbėti? verysad.gif
Atsakyti
Visai neverta perkalbinėti. nenori- tai ir nešvęskit. išgerkit vakare dviese romantiškai šampano vaikams sumigus ir bus paprasta, ir smagu, ir jokių problemų, nebus ir krūvos neplautų indų nubudus ryte. Patikrinta.
Atsakyti
thumbup.gif
Atsakyti