Įkraunama...
Įkraunama...

Kokias dovanas mėgsta gaui ivairių ženklų atstovai

[FONT=Arial][SIZE=7]
Kazkaip idomu pasidare kokias dovanas gimtadieniui, kaledom ir pan linksmom sventem megsta gauti ivairiu zenklu atstovai.
Na siuo atveju manau kad galima butu pasaisakyti ka jau taip dziuginacio esate gave.
Atsakyti
QUOTE(metelys @ 2008 07 31, 16:01)
Kazkaip idomu pasidare kokias dovanas gimtadieniui, kaledom ir pan linksmom sventem megsta gauti ivairiu zenklu atstovai.
Na siuo atveju manau kad galima butu pasaisakyti ka jau taip dziuginacio esate gave.


Labai gera tema. Kazkada buvau aptikus horoskopa, ka kokiam zenklui dovanoti, bet neissisaugojau kompe, ir dabar pries kiekviena proga nuolat grauziuosi del to. Taigi zenklai, apie kuriuos as zinau:

Liutui - tam horoskope buvo labai taikliai parasyta "Liutas atleis pinigu neturejima, bet skonio neturejimo neatleis". Dovanos gali buti pigios, bet su skoniu ir sirdim. Jei pajaus, kad dovana nupirkta bile, kad nupirkt, iskart gali nutraukt santykius. Menkniekis, graziai ipakuotas - jau tinka. Be to, liutai vyrai - dideli estetai. Ai, nu ir aktyvus lauko zaidimai patinka smile.gif

Mergelei (cia as apie save tongue.gif ) - tinka viskas, kas tinka namams, kanceliarines prekes, knygos. Nezinau, gal cia nuo kiekvienos mergeles skonio priklauso, bet noreciau gauti knyga apie mena, jo kryptis, rimtos grozines literaturos (Markeso, Irvingo, Eko ir pan.). Siaip kadangi esu praktiska, tai ir dovanu cekiai tinka. Papuosalus pvz. tai noreciau pati issirinkti. Nes jei nepatiks tai ir is mandagumo nesiot negaleciau turbut ax.gif

Svarstykles (koleges paklausiau) - knygos (bet tik tos tematikos, kuria ji domisi), keliones, aktyvios pramogos, stalo zaidimai. O labiausiai patiktu, sake, kad butu suorganizuotas gimtadienis - siurprizas, o ji nieko apie tai nezinotu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 07 rugpjūčio 2008 - 14:14
Ožiaragis- čia apie save- praktiškos dovanos, geri daiktai į namus, čekiai į papuošalų parduotuves,maloniau, kai psiklausia prieš šventę, ko man reikėtų, nei nuperka bile ką, ką po kiek laiko kam nors atiduodu, ar į rūsį nuvelku. doh.gif
Dovana turi būti nupirkta su meile ir skirta tavo polinkiams.
Kava, arbata, saldainiai, butelis-čia ne dovanos , čia šiaip... rolleyes.gif

Įpakavimas- visai nebūtinas irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sommerregen: 10 rugpjūčio 2008 - 19:37
Radau apie dovanas pagal horoskopa: nuorodėlė

Nors ka as zinau, man (Mergelei) nelabai tinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauružė: 11 rugpjūčio 2008 - 13:23
As taip pat mergele. Zinau, kad mano artimiesiems didziausia problema yra nupirkti man dovana, nes labai daznai lieku nepatenkinta, kad ir kaip stengciausi to neparodyti.
Knygos man be manes niekas nenupirks, nes labai jau as jas renkuosi ir neskaitau bet ko (nors skaityti patinka).
Ka nors praktisko buiciai tai irgi schmoll.gif pasijusciau kaip negavusi dovanos smile.gif
Geriausia dovana man butu kelione! thumbup.gif kad ir nelabai tolima. Tiesiog aplinkos pakeitimas smile.gif taip pat papuosalai (bet irgi labai jau isranki esu blush2.gif ), geriausia drauge kasmet man dovanoja batus biggrin.gif ir visada pataiko smile.gif dar masazai, spa proceduros rolleyes.gif
O labiausiai nevykusi dovana, kuria man kazkas padovanotu, tai butu kvepalai smile.gif nes is visu kiek jau daugybe esu ismeginusi, kvepinuosi tik vienais. Visi kiti, kuriuos pirkau po pirmo suzavejima sukelusio pauostymo, dabar sekmingai dulka ant spinteles arba jau yra isdalinti rolleyes.gif
Visada zinojau, kad labiausiai nenoreciau buti kitu vietoj, kai reikia man pirkti dovana biggrin.gif
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad dovanas galima pritaikyti pagal ženklų eiliškumą. Pirmieji ženklai kaip vaikai, jų nedomina praktiški dalykai, svarbu kad dovana būtų įdomi. O kuo toliau tuo ženklai darosi labiau "suaugę" ir vis rimtesni, tuo pačiu ir dovanos turėtų rimtėti, darytis vis praktiškesnės. Gal tai ir sutapimas, bet mano brolienė žuvys ir visada dovanoja naudingas dovanas, kurios man - avinui visiškai dzin tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dailele @ 2008 08 19, 11:43)
Gal tai ir sutapimas, bet mano brolienė žuvys ir visada dovanoja naudingas dovanas, kurios man - avinui visiškai dzin  tongue.gif

Bet zuvys eina pries avina, kaip tik dar "vaikiskesni" tada turetu buti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauružė @ 2008 08 11, 14:22)
Radau apie dovanas pagal horoskopa: nuorodėlė

Nors ka as zinau, man (Mergelei) nelabai tinka  blush2.gif


Aš irgi mergelė, ir man labai tiko vienas sakinys iš šito aprašymo: "Neskoningomis dovanomis Mergelė atsikratys jau kitą dieną" ax.gif , tiesa interjero puošybos elementai tikrai visai tinkama dovana, bet vėl gi - "Neskoningomis dovanomis Mergelė atsikratys jau kitą dieną" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(haneriete @ 2008 08 19, 13:11)
Bet zuvys eina pries avina, kaip tik dar "vaikiskesni" tada turetu buti  ax.gif

Horoskopo metai prasideda ne nuo sausio o nuo kovo pabaigos. Avinas yra pirmas ženklas.
Atsakyti
Na as Oziarage man asmeniskai patinka gauti dovanu geru kvepalu ,na tikrai geru kur nevisi tokius turi ir nebetkas,jei gelyte tai tik irgi kad but lengva ja priziuret,o siaip buitiniai dalykai tik aisku cia jau toki dalyka reikia zinot ar sito tam zmogui reikia ,o gal jis jau turi....niu ir dovanu cekiukai kokioi nors pardoskei,o ne pinigai vokelyje,nes taip jie isileidzia belekam.
Atsakyti
aš liūtukė ir man patinka gauti dovanas iš širdies, na pavyzdžiui visokius mielus niekučius, kad atsiminčiau tą žmogų, o brangių dovanų nemėgstu, nes jos įpareigija. Na nebent iš giminių smile.gif iš mylimo žmogaus labiausiai noriu gauti ką nors, kad rodo jog mes labai artimi, na nuotaukytes gražiuose rėmėliuose, ar ką nors, ką jis pats nešioja ir jam tai yra svarbu, taip jis parodo, kad aš esu jo gyvenimo dalis. Iš draugų mėgstu gauti žaismingas dovanėles - pliušinius žaislus, atvirukus, gėlytes. Nemėgstu kai dovanoja kosmetiką, higienos priežiūros priemones, taip pat nemėgstu kai dovanoja namų apyvokos daiktus, buitinius prietaisus ir pan... 4u.gif
Atsakyti
o kokios dovanos patinka zenklui " skorpionas"? Domina, ka virui padovanoti?

blush2.gif
Atsakyti