Įkraunama...
Įkraunama...

Metroseksualai

QUOTE(Cukrė @ 2008 07 31, 18:10)
Teko pries kelis metus bendrauti su Grigaiciu, tai galiu pasakyti, kad jis pats tikriausias metroseksualas doh.gif

na tuomet galbut as klystu 4u.gif tik man idomu pagal ka jus vertinate metroseksualas ar ne? rolleyes.gif
Atsakyti
Galima gana išsamų aprašyma paskaityti čia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 07 31, 18:20)
Galima gana išsamų aprašyma paskaityti čia  4u.gif

dekui, skaiciau as ta pravda biggrin.gif 4u.gif
na del Grigaicio galbut as klystu, bet jo rubu detales kaikurios man ziauriai patinka lotuliukas.gif
Atsakyti
šiandien kaip tik per radiją girdėjau apie tą vyrišką kosmetiką, tai ji nėra tokia kaip moteriškas grimas. pvz, tušas yra bespalvis, paryškinantis blakstienas ir antakius, pudra, tik suteikianti matiškumo, lūpdažis-pagyvinantis lūpų spalvą, na bet manau kad tai tinkama tik televizijoj, arba kokiems firmų savininkams per kokius nors svarbius susitikimus
Atsakyti
Kad metroseksualai yra gejisku paziuru, tai nereikia cia nusisneketi, nes taip nera. Pati pazistu ne viena ir ne du, ir jie turi vaiku ir zmonas, o apie vyriska meile vienas is ju netgi turi labai priesiska nuomone. Kiti anaiptol nediskriminuoja kitokiu paziuru zmoniu, toleruoja, taciau iki tam tikros ribos. Taip kad niekada nereikia visko priimti uz gryn piniga - kas kad atrodo? Juk nereiskia, kad taip ir yra doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2008 07 31, 17:23)
dekui, skaiciau as ta pravda biggrin.gif  4u.gif
na del Grigaicio galbut as klystu, bet jo rubu detales kaikurios man ziauriai patinka  lotuliukas.gif


Man irgi kai kurie jo rubeliai, spalviniai deriniai ir pan labai patinka (ir ne vien jo), bet kartais persistengia ir per daug moteriskai atrodo. O kad Grigaitis gryniu gryniausias metroseksualas, tai visiska tiesa. Vien pabendravus su juo matosi kaip jis kalba apie pirkinius/turimus daiktus/darbo kabineta. doh.gif Pamenu senokai teko apie ji viena straispni skaityt, tai pasakojo apie laikrodi uz keliasdesimt tukstanciu litu (ir sake 'o juk ne vieno laikrodzio reikia'), kaip skraide i Londona pas kirpeja apsikirpt (nes Vilniuj nera geru kirpeju), kaip ten visaip investuoja i savo isvaizda ir pan.

Man netrukdo jei vyrai dazosi, issisoliariumine, pakvaise del mados ir tt, bet asmeniskai man tokie vyrai nepatinka schmoll.gif Manau vyrui pakanka higienos priemoniu, kremo, kvepalu ir vazelino lupoms (nors maniskis viesumoj vistiek nesinaudoja vazelinu-sako 'atrodysiu kaip gejus' doh.gif lotuliukas.gif ). Na ir dar kartais veida nusipylinguot. Maniskis tiek turi, tiek naudoja ir visiskai pakanka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2008 07 31, 16:13)
O as uz ! 4u.gif  o as suprantu, kam reikai visu tu dalyku, ogi tiem vyram smile.gif  jeigu jie taip jauciasi geriau ir jiems smagu, kodel turetu kazkas priestarauti?  g.gif  juk as zinau, kad mano diedas niekad nesidazytu ar pan. tai man ramu smile.gif  niekad nebuvau pries metroseksualus, nes galbut nebuvau artimai susidurus su tuo ( ta prasme nepazystu tokiu zmoniu) bet jeigu jiems gyvenimas grazesnis, kai jie issidazo, man tai visiskai netrukdo! smile.gif  galbut metroseksuolams nepriimtina kaip mes kai ka darom ar pan. bet juk tai nieko nepakeis ir moteris ims ir nebesidazys, taip kad ir mes nieko negalime pasakyti tiems vyrukams. Ir isvis manau ir metroseksualu gyveniam neturetu kistis moteriskes, juk mes jiems galim buti tik geriausios drauges biggrin.gif

aš neprašiau pasiskirstyti į 2 stovyklas:už ir prieš mirksiukas.gif tiesiog įdomi kitų žmonių nuomonė...nes gal man vienai tai atrodo....kaip čia pasakius g.gif neįprasta ir keista.ir neturiu visai nieko prieš,bet pamačiusi tokį individą (kartais jie tikrai šauniai atrodo thumbup.gif ) , galiu jį apžiūrėti kaip "ONO",kaip paveiksliuką,pasigrožėti panašiai kaip gerai atrodančia moterimi,bet ne vyru schmoll.gif nu nesukelia jie man tokių jausmų,kaip turėtų priešingos lyties atstovai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DKNight @ 2008 08 01, 00:21)
Kad metroseksualai yra gejisku paziuru, tai nereikia cia nusisneketi, nes taip nera. Pati pazistu ne viena ir ne du, ir jie turi vaiku ir zmonas, o apie vyriska meile vienas is ju netgi turi labai priesiska nuomone.


Na, kad jie gejai, tai neteigiu, bet taviskis negejiskumo irodymas irgi nieko vertas mirksiukas.gif Eltonas Johnas irgi zmona turejo ir ka? Kai kurie vyrai girsis moterimis, kurs seimas ir net aukosis vaikus "darydami", kad tik nekiltu itarimu, kad jie gejai. Cia nuo zmogaus priklauso- isdris jis tai pripazint ar ne ax.gif
Papildyta:
O siaip, kas liecia Grigaiti, tai be jo dar vienas toks yra- Gelaznikas ax.gif Grigaitis man kazkaip labiau patinka, bet jau anas tai blink.gif
Atsakyti
aj, o man tai nemaiso, tegu dazosi, cackinasi kiek tik nori, jei jiems nuo to geriau.
Atsakyti
QUOTE(zaRAza @ 2008 08 01, 09:37)
Na, kad jie gejai, tai neteigiu, bet taviskis negejiskumo irodymas irgi nieko vertas mirksiukas.gif Eltonas Johnas irgi zmona turejo ir ka? Kai kurie vyrai girsis moterimis, kurs seimas ir net aukosis vaikus "darydami", kad tik nekiltu itarimu, kad jie gejai. Cia nuo zmogaus priklauso- isdris jis tai pripazint ar ne ax.gif
Papildyta:
O siaip, kas liecia Grigaiti, tai be jo dar vienas toks yra- Gelaznikas ax.gif Grigaitis man kazkaip labiau patinka, bet jau anas tai blink.gif

uzpuole cia mane visos, net bijau ka berasyti doh.gif biggrin.gif bet as sutinku su zaraza, va atsiminiau, kad mokykole buvo toks vienais metais uz mane vyresnis vaikinas. smile.gif kadrino jis dar mane, bet grinai ten buvo metroseksualas, toks apsitvarkes, kad uz mane net graziau ir tvarkingiau atrode.Visi ten saipydavosi is jo, kad ******, gejus ir pan. g.gif ir ka jus manot, turejo jis ir mergina, ir mane kadrino ir pan. ogi neseniai suzinojau, kad staiga nebepatinka jam moteriskes, turi drauga ir normaliai sau gyvena biggrin.gif taip kad va, nieko mes apie juos negalime pasakyti, nes nesame mes jais.. g.gif
O va del Gelezniko, tai jis man jau toks atsumiantis.. tiek jo elgesys (kiek teko susidurti) tiek jo isvaizda doh.gif nezinau ar jis metroseksualas (mano akimis atrodo, kad taip biggrin.gif ) bet kad ir toks nebutu, vistiek jis man taip nepatinka kad nezinau doh.gif o Grigaitis man good vyras, good blush2.gif thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2008 07 31, 18:01)
na as asmeniskai jame neizvelgiu metroseksualo  g.gif  jis man tiesiog prisiziurintis vyras, tikrai nemanau kad jis naudoja pudra, ar dazosi tusu g.gif  tiesiog televizijoje jus nepamatytis ne vieno  ( beveik) vyro neisdazytom akim, ar nepagrimuoto. kartais tai matosi labiau kartias maziau g.gif

kad jis lygtai pats save taip vadina.
zodziu tai vyrai fyfos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 08 01, 11:23)
kad jis lygtai pats save taip vadina.
zodziu tai vyrai fyfos  lotuliukas.gif

na negirdejau asmeniskai ,kad jis taip vadintu save, taigi negaliu gincytis, as tik savo nuomone issakau, o manau tai daryti galima mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollie: 01 rugpjūčio 2008 - 09:26