Įkraunama...
Įkraunama...

Metroseksualai

perskaičiau straipsnį delfyje ....po kurio laiko gal nebus jau jo archyve,tai įmesiu esminę citatą: "Daugelis Didžiosios Britanijos parduotuvių nuo ketvirtadienio savo pirkėjams siūlys naujausios kartos kosmetikos prekes, skirtas tik vyrams. Tarp jų - blakstienų tušas, skysta pudra veidui, įvairiausių rūšių kremai ir netgi lūpų dažai. Naujoji linija turi ir oficialų pavadinimą "Taksistas"."
pabandžiau įsivaizduoti MB, išsimazuojusi skysta pudra ir tušu,tai pradėjau žvengti balsu lotuliukas.gif vaizdelis būtų nikoks schmoll.gif
aišku,viešiems pasirodymams pvz. renginiuose,koncertuose,televizijoje tokie dalykai rekalingi išvaizdos pagerinimui,bet kaip į tai žiūrite kasdieniame gyvenime?
manę tai nupurto,pagalvojus apie vyrą su lupdažiais dry.gif tikrai nesu išsireiškimo" vyras turi būti čiut gražesnis už bezdžione" šalininkė schmoll.gif taip,jis turi rūpintis asmenine higiena,savo išvaizda...nu bet dekoratyvinė kosmetika blink.gif
kokia jūsų nuomonė apie tokias prekes g.gif ir aplamai tokį reiškinį kaip metroseksualumas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Larissa: 31 liepos 2008 - 13:18
O gal sita dekoratyvines kosmetikos linija skirta naudot ne kasdieniniam gyvenimui,o scenoje?
Siaip ar taip, as pries dieda dazytom blakstienom. biggrin.gif
Atsakyti
man irgi tie metroseksualai jau kazkaip nebe visai vyrai, tokie atrodo, kad ir biski gejai turetu buti. siaip higiena, stilingumas pagirtini dalykai, ebt jei jau staiposi pries veidrodi daugiau nei moteris ir turi didesne rubu spinta, tai nu nafig. o paprasysi vini i siena iklati, tai bijos manikiura susigadinti.
jei noresiu grazaus paveiksliuko, pasiziuresiu zurnale ir uzteks.
Atsakyti
Niekada nesupratau ir nesuprasiu schmoll.gif Ir scenos žmonės kai kurie persistengia (pvz., Ostapenko). Aš už veido pylingą kokį, kaukes vyrams, bet kosmetika prašom palikite moterims tongue.gif
Atsakyti
Visiška nesamonė schmoll.gif Nesuprantu kam reikia visų tokių dalykų, juk vyras turi būti vyriškas ir skirtis nuo moters.
Atsakyti
O as uz ! 4u.gif o as suprantu, kam reikai visu tu dalyku, ogi tiem vyram smile.gif jeigu jie taip jauciasi geriau ir jiems smagu, kodel turetu kazkas priestarauti? g.gif juk as zinau, kad mano diedas niekad nesidazytu ar pan. tai man ramu smile.gif niekad nebuvau pries metroseksualus, nes galbut nebuvau artimai susidurus su tuo ( ta prasme nepazystu tokiu zmoniu) bet jeigu jiems gyvenimas grazesnis, kai jie issidazo, man tai visiskai netrukdo! smile.gif galbut metroseksuolams nepriimtina kaip mes kai ka darom ar pan. bet juk tai nieko nepakeis ir moteris ims ir nebesidazys, taip kad ir mes nieko negalime pasakyti tiems vyrukams. Ir isvis manau ir metroseksualu gyveniam neturetu kistis moteriskes, juk mes jiems galim buti tik geriausios drauges biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollie: 31 liepos 2008 - 15:16
Metroseksualas nera butinai gejus, jie tik panasus i tokius. biggrin.gif Stai cia radau tiksliausia jo apibudinima: http://www.sp.lt/mob...oseksualai.html

Man paciai tokie vyrai (ir tarkim ju vartojama kosmetika bei gyvenimo budas ), tai h-hm. Na as tai su tokiu tikrai nedraugauciau. biggrin.gif Tas pats kas su boba gyventi... Gal kremuko? O, mano tusas baigesi, galiu tavo pasiskolinti? lotuliukas.gif Beje, maciau ta tipo ale atlikeja Zygi, tai jis visada lupas roziniu lupdaziu dazosi. blink.gif Kaip vaikinui tai tikrai neiprastai atrodo... Ir grazumo neprideda.
Atsakyti
QUOTE(Jollie @ 2008 07 31, 17:13)
O as uz ! 4u.gif  o as suprantu, kam reikai visu tu dalyku, ogi tiem vyram smile.gif  jeigu jie taip jauciasi geriau ir jiems smagu, kodel turetu kazkas priestarauti?  g.gif  juk as zinau, kad mano diedas niekad nesidazytu ar pan. tai man ramu smile.gif  niekad nebuvau pries metroseksualus, nes galbut nebuvau artimai susidurus su tuo ( ta prasme nepazystu tokiu zmoniu) bet jeigu jiems gyvenimas grazesnis, kai jie issidazo, man tai visiskai netrukdo! smile.gif  galbut metroseksuolams nepriimtina kaip mes kai ka darom ar pan. bet juk tai nieko nepakeis ir moteris ims ir nebesidazys, taip kad ir mes nieko negalime pasakyti tiems vyrukams. Ir isvis manau ir metroseksualu gyveniam neturetu kistis moteriskes, juk mes jiems galim buti tik geriausios drauges biggrin.gif

metroseksualas nereiskia homoseksualas, todel mes jiems galim buti ir meiluzes ir zmonos. uztai ir sakau neduok dieve.
be to visos, kurios pritariate siam reiskiniui pabreziate, kad mano vyras taip nedarytu, arba nenoreciau kad darytu. o tai kodel, jei tai taip normalu ? as pvz. rasydama atsakyma isivaizdavau, kad su tokiu reiktu gyventi ir rasiau turedama omenyj ne tik kosmetika bet aplamai kaip reiskini metroseksualizma.
Atsakyti
QUOTE(Zivilka @ 2008 07 31, 17:34)
metroseksualas nereiskia homoseksualas, todel mes jiems galim buti ir meiluzes ir zmonos. uztai ir sakau neduok dieve.
be to visos, kurios pritariate siam reiskiniui pabreziate, kad mano vyras taip nedarytu, arba nenoreciau kad darytu. o tai kodel, jei tai taip normalu ? as pvz. rasydama atsakyma isivaizdavau, kad su tokiu reiktu gyventi ir rasiau turedama omenyj ne tik kosmetika bet aplamai kaip reiskini metroseksualizma.

Brangioji, patikek as zinau ka reiskai savoka metroseksualas smile.gif ir nors traktuojama kad jie negejai, dazniausiai jie buna gejisku paziuru. ir dazniausiai metroseksuolu geriausios drauges buna moteris smile.gif
man normalu, bet juk as nesakiau, kad mano vyrui tai normalu. jam nenormalu, todel jis ir nesidazo, o kam normalu, tas ir dazosi, manau cia viskas labai paprasta smile.gif (o maniskis, kad ir labai noreciau netikiu kad dazytusi biggrin.gif nes jis yra netgi siektiek pries kitas paziuras smile.gif ) ir kaip jau sakiau, esu uz todel kad galbut nesusiduriau su tuo ir tai man atrodo normalu, galbut jeigu manasis prades dazytis, tada as manysiu kitaip. bet juk siandien yra si diena smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jollie: 31 liepos 2008 - 15:56
Kažkur buvau išskaičius žymiausius Lietuvos metroseksualus, atsimenu tik vieną - Žilviną Grigaitį biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 07 31, 17:58)
Kažkur buvau išskaičius žymiausius Lietuvos metroseksualus, atsimenu tik vieną - Žilviną Grigaitį  biggrin.gif
user posted image

na as asmeniskai jame neizvelgiu metroseksualo g.gif jis man tiesiog prisiziurintis vyras, tikrai nemanau kad jis naudoja pudra, ar dazosi tusu g.gif tiesiog televizijoje jus nepamatytis ne vieno ( beveik) vyro neisdazytom akim, ar nepagrimuoto. kartais tai matosi labiau kartias maziau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 07 31, 16:58)
Kažkur buvau išskaičius žymiausius Lietuvos metroseksualus, atsimenu tik vieną - Žilviną Grigaitį  biggrin.gif
user posted image

Teko pries kelis metus bendrauti su Grigaiciu, tai galiu pasakyti, kad jis pats tikriausias metroseksualas doh.gif
Atsakyti