Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

mano kosmaras prasidejo nuo 9 savaites vemiu mazia valgau man13 savaiciu jau o dar vis pagerejimo nesimato.daktare pasake po biski valgyt kad nebutu tuscias akrandis bet jei pilveliui kazkas nepatiko tai niekas napadeda.stiprybes visoms 4u.gif
Atsakyti
Kai ima pykinti stengiuosi visada išbėgti į balkoną ar į lauką (aišku kai tik turiu tokią galimybę). Bent jau man grynas oras labai padeda. Bet ne visada galiu išeiti, arba lauke būna labai šalta. smile.gif
Kitas būdas: išgeriu vandens, atsisėdu prieš langą ir nukreipiu mintis kita linkme. Imu galvoti apie kokį malonų dalyką. Pvz. atostogos. Bent jau man tai padeda.

Atsakyti
Man visi sake, rekomendavo imbiera... Sutarkavau, sumaisiau su medum ir citrina... doh.gif Bet kaip man tai neskanu... schmoll.gif Gal ir padeda, bet del skonio negalejau valgyt...
Truputi padedavo surios lazdeles...
Pora savaiciu atgal padariau atradima: Presto parduoda saldainius: imbiera cukruje. Kazkas panasaus kaip dziovinti vaisiai, tai visai skanu, ir kas svarbu - PADEDA!!!! biggrin.gif
Atsakyti
Man tai kelia šleikštulį, bet vemt nevemiu. kartais norėtųsi jau geriau išsivemt, bet, kad neišeina biggrin.gif visais atvejais man labai greit padeda gazuotas mineralinis. Burbuliukai labai greit suveikia ir baigiasi bent trumpam. 4u.gif
Optimizmui įpūst va kokia info radau: Įrodyta, kad moterims, jaučiančioms rytinį pykinimą, yra mažesnė persileidimo tikimybė, jų išnešioti kūdikiai rečiau turi įgimtų širdies ir kraujagyslių sistemos anomalijų.

O va čia kelis patarimus radau toms, kurias pykina:
1. Viena populiariausių priemonių nuo rytinio pykinimo laikomas imbieras. Tik ne gaminiai su šiuo prieskoniu, o pati imbiero šaknis, švieži jos gabalėliai. Gerkite šviežio imbiero arbatą, užtarkuokite jo ant daržovių, vaisių salotų.

2. Pakeiskite vitaminus, kuriuos geriate, kitais. Arba gerkite juos kitu laiku. Didelis kiekis geležies vitaminuose gali nėščiosioms paaštrinti rytinį pykinimą. Pirmąjį nėštumo trimestrą pasirinkusi mažiau geležies turinčius vitaminus, jei jums negresia anemija, galite sušvelninti ir rytinio pykinimo simptomus. Taip pat jei vargina rytinsi pykinimas, vitaminus gerkite ne rytais, o dieną ar net vakare, neužsigerdama vandeniu – prarykite juos su šaukštu vaisių tyrelės ar jogurto.

3. Jei pykina užuodus gaminamo maisto kvapus, geriausias patarimas – jų vengti: valgyti ne namuose ar bent jau ne tame kambaryje, kur buvo gamintas maistas. Taip pat pačiai negaminti maisto, valgyti daugiau neapdorotų produktų, kurie neskleidžia aštrių kvapų.

4. Prie lovos laikykite pakelį krekerių, jų užvalgykite prieš atsikeldama iš lovos, tada dar 15-20 minučių pagulėkite.

5. Nebūkite alkana. Valgykite po nedaug, bet dažnai.

6. Skysčius gerkite ne valgydama, o pavalgiusi – praėjus maždaug valandai po valgio.

7. Stenkitės įsiklausyti į savo vidinius pojūčius ir rinktis tuos produktus, kurių norisi labiausiai, bei vengti tų, kurie stiprina pykinimą.

8. Valgykite daugiau neskaldytų grūdų produktų, baltymų, šviežių vaisių ir daržovių.

9. Siūloma atsisakyti baltojo cukraus, kofeino. Venkite riebių ir aštrių patiekalų, taip pat patiekalų, turinčių specifinius, stiprius kvapus (pvz. troškintų kopūstų, garnyro su keptais svogūnais ir pan.).

10. Nešiokitės rankinėje vatos gumulėlį, suvilgytą levabndų arba pipirmėčių eteriniu aliejumi, kad prireikus turėtumėte po ranka ką pauostyti – šie kvapai slopina pykinimą.
Atsakyti
sveikos busimos mamytes, jungiuosi prie jusu burelio. mane ir pastovei pykina, bet pastebejau, kad jauciuosi geriau, jei prabudusi lovoje ko nors uzkremtu ir tik tada keliuosi.
Atsakyti
QUOTE(espija @ 2009 12 29, 20:08)
sveikos busimos mamytes, jungiuosi prie jusu burelio. mane ir pastovei pykina, bet pastebejau, kad jauciuosi geriau, jei prabudusi lovoje ko nors uzkremtu ir tik tada keliuosi.

sveika prisijungusi, mane pykina ne visa laika, bet vakar visa diena pragulejau lovoj, kai uzeidavo geriau uzkrimsdavau, tai obuoli, banana...siandien jau normaliai thumbup.gif
Atsakyti
man irgi niekaip nesibaigia tas pykinimas.... verysad.gif o vemima satrodo tik stipreja..nors jau turetu darytis lengviau doh.gif nepadeda nei imbieras, nei gazuotas mineralinis, o i krekerius jau ir paziuret negaliu unsure.gif
Atsakyti
Man padeda karšta arbata su citrina, arba jei nenoriu karšto, tai gerai būna vanduo su citrina (vos pasaldintas).

O šiaip negaliu leisti skrandžiui ištuštėti, tada ne tik pykina, bet dar ir skauda skrandį - tai tenka dažnai užkąsti kokių vaisių unsure.gif
Atsakyti
niekas nepadeda. nei imbieras nei krekeriai, išbandžiau visą folklorą. dar pabandžiau homeopatinių nux vomica - irgi šnipštas. guodžiausi ta mintim, kad viskas baigsis 12 sav., bet va pasiskaičiau jūsų ir jau visai baisu sad.gif
Atsakyti
O man metiniai saldainiai. Ju buvo visur pilna...kisenese, stalciuose, darbe, automobily... biggrin.gif
Atsakyti
Oi, mergytes,o ka daryti kai pykina nakti aggressive.gif Diena siap taip, kaip uzeina, o va jau link vakaro nuo kokiu 5val wacko.gif wacko.gif prasideda nemalonumai! Nieko nesinori valgyti, bet vistiek kazka pasidarau, nes kai kramtau pagereja... O svarbiausia nakti. unsure.gif Su pirmu nestumu buvau miegale, o su antru, maza to,kad maziausiai valanda prasivartau kol uzmiegu, tai dar prasibundu nakti ir jauciu kad pykina, pykina ir vel pykina. verysad.gif Ryte irgi kol neidesiu kasnio i burna nesikeliu is lovos.
Ir dar tik 8savaites doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo CarpeDiem: 14 vasario 2010 - 00:40
na mane pykino ir vemiau iki 12sav.niekas nepagelbejo,turi praeiti,reikia isgyventi ta kosmariska laikotarpi.As ir ligonineje gulejau pora kartu,lasines leido.Dabar jau 16sav.Naktimis atsikeliu daznai pieno atsigeriu,kad nesijausciau alkana ir labai gerai viskas,laukiu su nekantrumu judesiuku.Praeina visi blogumai nuo 12sav.
Atsakyti