Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Liuks panos žinokit nebepykina "kad tik neprisisnekėčiau" tai taip išeina kad mane pykino tik tris savaites ir vsio. Dar šiokį tokį nuovargi jaučiu, bet jau sveikata taisosi thumbup.gif Linkiu ir jums kad greičiau praeitų tie nemalonūs pojūčiai 4u.gif
Atsakyti
o mane pykina istisai kelias savaites jau doh.gif o siandien pirma karta pusryciai liko WC blink.gif
Atsakyti
mane labai pykina,bet siandien jauciuosi thumbup.gif nuo pykinimo man labai padeda citrinu arbata su cukrumi thumbup.gif
Atsakyti

Man labai padejo gazuotas vanduo.



user posted image
Atsakyti
mane nuo pykinimo gelbejo citrina 4u.gif saltas vanduo su citrinyte tongue.gif user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maukis2: 09 gruodžio 2009 - 21:04
esu 6 sa.niesciu nieko negaliu suvalgyti vemiu viska absoliucia lauk,kaip sakat organizmas nusilpo jau,sunkiai pavaikstau.Ligonine kvepia vel,vitaminu negaunu tik lasines pastato negi neleidzia vitaminu,juk issekes organizmas per 2sav.Noreciau gauti atsakyma. verysad.gif
Atsakyti
Imbieras gerai nuo pykinimo.
Atsakyti
QUOTE(SimonaV @ 2009 12 18, 20:35)
esu 6 sav.niescia nieko negaliu suvalgyti vemiu viska absoliuciai lauk,kaip sakant organizmas nusilpo jau,sunkiai pavaikstau.Ligonine kvepia vel,vitaminu negaunu tik lasines pastato negi neleidzia vitaminu,juk issekes organizmas per 2sav.Noreciau gauti atsakyma. verysad.gif

Atsakyti
Jungiuos i tu,kurias pykina, gretas 4u.gif pykina kiekviena miela diena. Prasidejo gal nuo 6tos savaites,tai prisiskaicius,kad reikia ryte kazka kramsnot dar bunant lovoj kramciau letai neskubedama surias tas lazdeles su arbata, pora savaiciu buvo gerai. Apmazedavo tas sleikstulys, o veliau...baisu ir pagalvot apie jas buvo doh.gif nieko neismastau,rodos viska bandziau. Kartais tankus kvepavimas padedavo,bet dazniausiai tik atsikelus lekiu padraugaut su tualetu,ir tikrai nera smagu tusciu skrandziu ta daryt unsure.gif tai stengiuos greit nors arbatos isgert,bet jau ir ta po minutes kitos iseina. Tada bandau kazka lengvo uzkast jogurta ar ka, bet irgi likimas kaip arbatos,tada vel bandai kazka valgyt, apie kokia 4-5ta dienos,nes anksciau tai niekaip, ir akys nori,skrandis nepriima,neapskaiciuoji normu,ir vel i toleta... ai.. Kartais ir pramiegu visa diena,kad kaip sake viena mamyte nejaust nei kvapu,nei reklamu kokiu maisto matyt nieko. Bet atsikelus vel ta pati beda. Is namu ne kojos, nei grynas oras nepadeda. Apie parduotuve is vis tyliu. Taip ir vaidenuos namuos su chalatu visa diena verysad.gif Arbatos ryte pati pasidaryt negaliu nueit,nes jei tik leidziuos apacion,zinau kad teks draugaut su tualetu. O MB ilgai miega ir sunku islaukt kol atsikels ir nueis ta arbata padaryt...ir dar niurzga nepatenkintas... Tikiuos blogumai ir pykinimai baigsis su treciu menesiu,na gal su ketvirtu.. Zinau,kitom dar blogiau buna,bet kad jau neimanoma... doh.gif Stiprybes ir kantrybes visom busimom mamytukem ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kreiduota: 18 gruodžio 2009 - 22:04
Mane irgi gelbedavo vanduo su citrina. Bet mane galima sakyti pykino tik dvi dienas per visa nestuma, bet taip atsakingai ir sestadieniais lotuliukas.gif lotuliukas.gif tai po dvieju sestadieniu, laukiau su nerimu kas bus vel, bet po to viskas pasitaise biggrin.gif
Atsakyti
mane beproto pykino nuo 6 savaites iki 14..po to aprimo...jau buvo tokiu minuciu ,kai galvojau kad neistversiu...pykino net nuo vandens...nuo visko...ir nuo maisto ir nuo kvapu...valgom pietus..dar net neipusejus as jau begte i tualeta, o mano brangusi stovi prie duru su pilnom asaru akim...jau jis man net sake as jau daugiau leliuku nebenoresiu,nes labai gailejo manes..
pykindavo vaziuojant masina ir t.t.
na bet dabar lyg viskas susitvarke..ir tikimes, kad nestumas bsu sklandus iki pat galo... wub.gif
man niekas nepoadejo nei vanduo su citrina nei imbierriniai saldainai nei imbiero arabat su cirtina nei imbieriniai sausainai, nors kitom tai labai padeda...man ne... schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo #ANDROMEDA#: 21 gruodžio 2009 - 13:48
Man padėjo imbieras thumbup.gif
Atsakyti