Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

QUOTE(MarijaR @ 2009 05 18, 21:06)
Viena gydytoja davė patarimą pusryčius valgyti lovoje, lėtai ir tik pavalgius keltis.
Antras patarimas: kramsnoti riešutus, bet kramtyti labai ilgai, kol gausis kosytė ir tada .


riesutai, yra sunkus maistas, manenuo ju pykina,nors ir labai noriu,bet tada eisiu iskarto i wc issivemti.
Atsakyti
Man nuo pykinomo padėdavotokie dalykai (gal kam irgi pravers):
*marinuotas imbieras (toks, kur prie sushi valgomas);
*imbieriniai sausainukai (dar neatsikėlus, iš ryto);
* ledo kubeliai, užšaldyti iš melisos arba ramunėlių arbatos (čiulpdavau kaip ledinukus);
* valgymas itin mažomis porcijomis, dažnai. Kai būdavo tuščias skrandis - nerealiai pykindavo/ tampydavo doh.gif;
* galvojimas, kad greit pasibaigs šitas šleikštulio periodas smile.gif .
Laikykitės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spengla: 22 liepos 2009 - 11:08
as kol kas tai net nezinau kaip pasakyti gal nuskambes kvailai..issikvepuoju..ajnu prie lango ir kvepuoju kvepuoju..Uj
Bloga nuo visko doh.gif
Atsakyti
Pavalgau ir praeina, bet to pačio maisto negaliu antrą kartą valgyt. Čia tai problema, nes 10 kartų per dieną negaminsi biggrin.gif
Atsakyti
Jo ir as negaliu valgyt to paties maisto...tia su vyru dabar gaminame kievienas sau kada kas ir ko nori.. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kristama @ 2009 07 15, 22:16)
o gerti nei arbatos nei kapucino,nieko negaliu,nes pastoviai viska isvemiu blush2.gif

Aš tai vis kakavą rytais geriu - kažkaip pusė bėdos, vis ne toks "skystas" daiktas.
Papildyta:
QUOTE(demonija @ 2009 07 23, 21:29)
bet to pačio maisto negaliu antrą kartą valgyt.

Tai yra baisiausia. Mūsų šaldytuvas tampa vis labiau užgrūstas visokiausiom nesamonėm - susišviečia kartą, kad nuo kažko lyg ir geriau, tai mano rūpestingasis vyras ir užperka negailėdamas, o kitą dieną aš jau žiūrėti į tą maistą nebegaliu.
Atsakyti
mane pykindavo anksti ryte, kai nespėdavau pavalgyt, tai prie lovos visad pasidėdavau kokį vaisių, nes tas pykinantis alkis labai staigiai užeidavo. o jei spėdavau pavalgyt, tai nieko nebūdavo..
Atsakyti
O nebandete metu arbatos? man tai padeda smile.gif
Atsakyti
Man padedavo grynas oras (bent jau langas visada atviras salia), imbieriniai sausainukai, zalia arbata su imbieru. Siaip dar kartais padeda daznesnis pakramsnojimas ko nors (vaisiu, imbieriniu sausainuku, sausu pusryciu), nes jei ilgai nevalgai, tai pykinimas tik suaktyveja. Svarbu vienu metu daug neprivalgyti, kad neapsunkinti skrandzio.
Kadangi mane netradiciskai pykindavo vakarais, o ne rytais, tai stengdavausi dazniau prigulti.
Atsakyti
mane pykino kazkur iki 15savaites verysad.gif tai geriausias vaistas buvo miegas,kai miegi nei uzuodi ka nors,nei matai per telika reklamu susijusiu su maistu biggrin.gif saldytuvo is vis negalejau atidaryti iki 22 savaites,tuoj padraugaudavau su tualetu mega_shok.gif mega_shok.gif tai vyras turedavo isimti maisto produktus,kad galeciau padaryti valgyti smile.gif i lauka is vis negalejau eiti,nes tuoj kukciot pradedavau...geriau ir arbatos su imbieru,tai po to ir nuo jos pradejo pykinti...tai po to daktare israse vaistuku nuo pykinimo,tai visai geriau pasidare thumbup.gif dar galejau obuoli valgyti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristal @ 2009 07 28, 11:42)
Man padedavo grynas oras (bent jau langas visada atviras salia), imbieriniai sausainukai, zalia arbata su imbieru. Siaip dar kartais padeda daznesnis pakramsnojimas ko nors (vaisiu, imbieriniu sausainuku, sausu pusryciu), nes jei ilgai nevalgai, tai pykinimas tik suaktyveja. Svarbu vienu metu daug neprivalgyti, kad neapsunkinti skrandzio.
Kadangi mane netradiciskai pykindavo vakarais, o ne rytais, tai stengdavausi dazniau prigulti.


Mane taip pat pykina labiau vakarais doh.gif as tai sieju su nuovargiu, jei labai pavargstu iskarto prastai jauciuosi rolleyes.gif
Atsakyti
mane irgi pradeda pykinti antroj dienos pusej ir ypac vakarais, pries vakariene. Kazkur skaiciau , kad itakos turi ir psichologine itampa, stresas. sociai to turiu. Tai man padeda tik gazuotas Borjomi mineralinis. thumbup.gif ir kazkiek geriau pavalgius, bet su tuo maistu sunku nutaikyti tai per daug tai per mazai tai is vis negali ziureti i joki maista. Imbiero arbata nepadejo... dar kazkiek suveikia beskoniai krekeriai, valgomi per preivarta biggrin.gif . Bet tas mineralinis tai suveikia, gal tik neilgam smile.gif Beje su pirmu vaiku manes nepykino..
Atsakyti