Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

as nevemiau dar nei karto.. bet pykinima jauciu nuolatos doh.gif kada jis baigsis g.gif laukiu nesulaukiu smile.gif as geriu vandenuka, kramtau saldainuka, irveju slykscias mintis salin smile.gif
Atsakyti
oj koks geras ir aktualus klausimas thumbup.gif

Pirma karta kai supykino, galva apsvaigo, tai islipau is autobuso(dar nezinojau, kad nescia) ir laukiau kito doh.gif Man reikedavo iki universiteto valanda mikriuku vaziuoti, tai nuolat maiseli vezdavausi. doh.gif Ir siaip nuolat sipnumas ir sleikstulys kankino. doh.gif Ir valgyti ne viska galejau, ir ne bet kada, ir ne po belenkiek.

Taigi pradejau sekti savo vaikiuko norus. Kai supykindavo, pradedavau galvoti apie maista, kurio jis noretu. Ir mintyse klausdavau "sito nori?o sito?". Kai nustodavo pykinti begdavau pirkti, ko jis nori. lotuliukas.gif paskui pastebejau, kad jis nenori, to, ka megdavau as , o nori to, ka megsta tetis lotuliukas.gif pvz nemegstu gerimo is bulijono, o jo tetis megsta labai ir vaikiukas to norejo doh.gif
taip per kelias dienas issiaiskinau meniu. thumbup.gif Pradejo maziau pykinti, bet autobusu vaziuojant vis dar pykindavo. Tuomet pradejau su juo aktyviai mintimis bendrauti kai vaziuodavau. Sakydavau"palukek zuikeli, tuoj atvaziuosim namucio, o namuose bus tevelis" ir taip visa kelia. nepatikesit, bet manes nepykindavo!!!!!
Ir kai su vyru budavau niekada nepykindavo. tikras tetuciukas but buves lotuliukas.gif
Deja, paskui persigalvojo ir neatejo verysad.gif bet gal laukia geresniu laiku ir butinai ateis thumbup.gif
SVARBIAUSIAS PATARIMAS:BENDRAUKITE SU SAVO MAZYLIU IR JIS JUS ISGIRS mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
visos mamytes laikykites, viskas praeis mirksiukas.gif thumbup.gif svarbiausia, kad jus turesite pacia graziausia gyvenimo dovana wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jetau kaip mane pykina sad.gif
Ryte tik atsikelus, per pietus tik pavalgius ir vakare pries miega.
Jau du vakarus per prievarta su WC draugavau, nes nebegalejau istvert to sleikstulio. Kol skrandis neissitustino tol bloga buvo sad.gif
O gal cia dar keptas maistas itakoja? Rukyto tai jau nebegaliu pakest, o taip megau:(
Atsakyti
Na vadinasi tavo maziukas nemegsta nei kepto, nei rukyto mirksiukas.gif ir nemaitink jo tuo maistu pr prievarta mirksiukas.gif
jei pavalgiusi jauti sleikstuli, tai gal reikia maziau valgyti? man ir taip buvo, kol nesupratau, kad maziukas nori valgyti daznai ir po kelis kasnelius. pvz obuoli suvalgydavau per tris kartus doh.gif gal ir tau reikia sumazinti porcijas?



QUOTE(spurgiux21 @ 2009 05 11, 09:02)
Jetau kaip mane pykina sad.gif
Ryte tik atsikelus, per pietus tik pavalgius ir vakare pries miega.
Jau du vakarus per prievarta su WC draugavau, nes nebegalejau istvert to sleikstulio. Kol skrandis neissitustino tol bloga buvo sad.gif
O gal cia dar keptas maistas itakoja? Rukyto tai jau nebegaliu pakest, o taip megau:(

Atsakyti
Pykina nuo ryto iki vakaro sad.gif Galvoju, kad gal geriau butu kokia karta isvemti, nei istisai jausti pykinima... labiausiai pablogeja vakarais, arba daug privalgius. Todel stengiuosi valgyti po mazai, uzkandziauju kas valanda... Pomidoriukas su druskyte.. Uz valandos - kivis. Dar uz valados - kotletukas su bulvyte. Dar uz poros valandu - saujyte riesutu ir obuoliukas.. Ir taip visa diena..
Tiesiog alpstu del bulviniu patiekalu - kugelis, blynai su grietine.. wub.gif cia jau kaip priklausomybe gaunasi - nuo pat ryto laukiu pietu, kada galesiu kur nueiti ir pavalgyti biggrin.gif Jauciu, kad bent jau dabar galeciau valgyti patiekalus is bulviu tris kartus per diena biggrin.gif
Suvalgiau raugintu agurku stiklaini.. Vaisius renkuosi rugstesnius. Visur dedu druskos (anksciau maista gamindavau BE DRUSKOS....).. Ir vis KAZKO noriu...
Is gerimu tinka mineralinis. Dar kefyras (vis rugstele)...
Atsakyti
Viena gydytoja davė patarimą pusryčius valgyti lovoje, lėtai ir tik pavalgius keltis.
Antras patarimas: kramsnoti riešutus, bet kramtyti labai ilgai, kol gausis kosytė ir tada tik nuryti.
Atsakyti
sveikos esamos ir busimos mamytes...
Na nelinksmas tas pykinimas.Skaitau ir randu kazka panasaus i savo negalavimus verysad.gif As tai atsikeliu ryte jai ka tik uzvalgau viskas iseina atgal,o pavyzdziui siandien nereikejo net valgyti pagulejau lovoj ir jauciu kad jau reikia begti tai tusciu skrandziu siaubas nezinau nei ka daryti ir kaip sau padeti taip nesikankinti ??beto man visa diena labai skauda skrandy ,mazai valgau nes nesivalgo o saldytuva atsidarau tai tik supykina visoki kvapai ir vel uzdarau (negaliu ziuireti i mesa) o niekada taip nebudavo nestuke.gif va sriubos man tai padeda kol valgau tikrai geriau jauciuosi smile.gif ypac rugscios kopustuku ar vel kokios liux.
Atsakyti
Karmelita, tai ir maitinkis sriubytem smile.gif Ir sveika, o jei dar norisi smile.gif Man tai abudu kartus beprotiskas astriu (tokiu, kaip charchio, ar kokios pomidorines su ryziais) sriubu norejimas buvo zenklas, kad gal reik testa pasidaryti smile.gif

Man labai padeda raudonieji greipfrutai. Atsigaivinu labai ilgam. Bjauriausias tas jausmas, kai kazko labai labai nori, ir mintyse perkratineji, kas tas kazkas galetu buti, ir nerandi...

Tu pabandyk nelysti i shaldytuva, o visu pirma sugalvoti, ko nori. O tada del svento reikalo net nusipirkti galima nuvaziuoti.. Ar vyro paprashyti... ax.gif
Atsakyti
rytais kai pavalgau pusrycius beveik pastoviai papykina, o gerti nei arbatos nei kapucino,nieko negaliu,nes pastoviai viska isvemiu blush2.gif tai po pusryciu arba po kitu valgymu kada tik jauciu kad gali supykint suvalgau metines orbit gumos puse gabaliuko biggrin.gif dabar guma geriausias draugas po valgymu,jos visada rankinuki yra smile.gif
Atsakyti
Pirma nestuke.gif pykino/pravemiau ~ 3 men. , antra nestuke.gif ~ 4 men. Visos "ismintingos bobutes" patarinejo: juodos duonos griausk ir pan.. bet, kad vien nuo kvapu, pagalvojimo apie maista pykindavo.. doh.gif .praejo laikas, ir pykinimas/ vemimas baigesi, tad manau kantrybe pasikaustyt belieka ir laukti, anksciau ar veliau vistiek pasibaigs ax.gif
Atsakyti
o man padeda mineralinis vanduo 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti