Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

sveikutes. Noriu ir as pasiguosti verysad.gif mums 12 savaiciu, zombiauju apie pusantro menesio. Is ryto dar nieko, bet po pietu prasideda... nuovargis, miego troskimas, atrodo tuoj eidama nukrisiu...skrandis turbut man streika paskelbe - ka suvalgau, diena nevemiu, tik pastoviai pykina, o vakare draugauju su unitazu. Visas maistas - kose su pienu, arba pieniska sriuba, dziuvesis koks nors, na dar bananas. Jokio rugstesnio maisto negaliu( nors mielai rauginta agurka suvalgyciau), net sriubytes barsciu... is kart skarandis priesinasi verysad.gif O gerti visai nesinori. Atrodo net vanduo pykina. Su pirmu vaiku laksciau kaip kazokas, nei mane pykino, nei kvapai erzino... o dabar...Bet pasirodo ne as viena tokia bloguojanti. Daktare sake lasus nusipirkt - colynox vadinasi, sako gerai, bet as taip ir neisbandziau, nedasliauziau iki vaistines...
Atsakyti
Sveikos ir as noriu prie jusu prisideti... Pas mane antras niestumas. Irgi pykina tik aciu Dievui NEVEMIU.  mirksiukas.gif  Bet siaip jausmas neismaloniuju... schmoll.gif Man labiausiai padeda grynas oras.
Atsakyti
QUOTE(Lauxyte @ 2009 04 21, 10:44)
Sveikos ir as noriu prie jusu prisideti... Pas mane antras niestumas. Irgi pykina tik aciu Dievui NEVEMIU.  mirksiukas.gif  Bet siaip jausmas neismaloniuju... schmoll.gif  Man labiausiai padeda grynas oras.



drinks_cheers.gif tikrai ,grynas oras ir man labai padeda o siaip nepykina tik tada kai valgau lotuliukas.gif tai taip ir vaikstau visada kaip barsukas su pilnais zandais lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes.

Kadangi laaaabai retai uzklumpa mane ta beda, tai man padeda imbero kapsules, bet rekomenduot negaliu, nes tikrai neturiu baisiu problemu su tuom.
Atsakyti
Man jau praejo sitas "dziaugsmas"...
Bet jau kai vemiau tai vemiau is sirdies, visas sienas aptaskiau namie, budavo kad net nespedavau nubegti iki tuoleto.. smile.gif
Pastebejau tik tiek, kad negalejau buti alkana, nes iskart pradedavo pykinti, is lovos ryte nelipdavau tol, kol nesuvalgydavau kokio dziuveselio, ju visada pasidedavau prie lovos, gerdavau negazuota mineralini vandeni...
Pirkau ir homeopatiniu lasiuku, bet nieko nepadejo jie man...
Dar prisiminiau, kad pykinima apmalsindavo metine kramtoma guma...
Bet cia matyt kiekvienas atvejis skirtingas..
Atsakyti
man taip pat praejo tie smagumai visi doh.gif ojojoi nuo ryto iki vakaro,atrodo kad buciau pagiringa,pragulejau lovoj nuo 6 savaites iki 8-9 savaites. viskas smirda,apetito nera,tai pagrinde daug vandens geriau smile.gif daug daug,tai truputi praeidavo,ir nuolat kazka turedavau kramtyti,kad nebutu vissikai skarndis tuscias,nes tada vos ne vemdavau. doh.gif mandyk valgyt surius krekerius,gerti vandeniuka,ir pabandyk imbieriniu sausainuku,sako jie tikrai pykinima mazina :0 sekmes nestuke.gif smile.gif
Atsakyti
Na aš čia taip pat pasiguosiu
Man 12 savaitė, bet kuo toliau tuo blogiau, tik ir laukiu kada baigsis vis tikiuosi kad šį paskutinė, nors gali būti tikrai ne. verysad.gif
Ryte šiaip ne taip atsikeliu ir į darbą, darbe minutes skaičiuoju kada namo ir į lovą, gerai, kad dirbu tik iki pietų nes kitaip neištverčiau. Darbe kai tik pradeda labai pykinti tai vyras buna sutepęs ir įdėjęs kokį sumuštinį ar bandelę tai perkandu su arbata tai šiek tiek padeda (tam kartui), o šiaip mėtiniai saldainiukai tic tac padėdavo kurį laiką, bet dabar nuo jų dar labiau pykina.
Šiaip nuo visų kvapų pykina, ypač nuo maisto, valgyt ir beveik nieko negaliu. Nežinau, kai kurios draugės sakė kad jos nieko nejautė, kaip faina, o aš tai labai. Bet merginos tikėkimės vis tiek kada nors pasibaigs ir turėsim savo zuikučius, o tada jau busim pamiršusios tuos blogumus. smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites labai gerai suprantu jus kas tai yra draugyste su unitazu hihihi.gif karsta.gif su pirmuoju niestumo nieko panasaus nebuvo.tai va kaskur perskaiciau kad nuo pykinimo padeda imbiero saknis . ok.gif as ja gabaliukais supjaustau ir uzsipilu verdanciu vandeniu ir geriu kaip arbata good.gif . man padeda pabandykit ir jus maza pagelbes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elingute1: 29 balandžio 2009 - 11:13
man taip pat labai padedavo imbiero arbatele.Tikrai pabandykite,gal kam skonis ir nepatiks bet geriau nei vaikscioti susivepusiai nuo pykinimo blink.gif Veliau kai nusibodo arbatos radau nusipikti juostas ant ranku,super dalykas thumbup.gif po minutes antros jausdavausi kaip niekur nieko.Jos kanavo iki 40lt.Euro didziosiose vaistnese ju tebuvo.Jas galim nauoti ne tik nestumo pykinimui nuimti,ar keliaujant keltu,lektuvu,mazam ir dideliam tinka.Manau visiems gyvenimo atvejams tureti tokias nera brangu smile.gif
Atsakyti
o man padeda mineralinis 4u.gif gal ir nelabai sveika bet pora gurksniu sumazina pykinima 4u.gif
Atsakyti
manes labai jau baisiai nepykina,bet sleikstuli jauciu nuolatos,o jei sukyla smarkiau ir matau kad prie gero neprives,iskart geriu negazuoto vandens,kuo saltesnis tuo geriau,man padeda,tai vat paskutiniu metu vandens buteliukas nuolatinis mano palydovas lotuliukas.gif
Atsakyti
As nesiodavausi rankinuke imbiero cukruje. Skonis astrus, deginantis, bet man labai malonus ji sir labai padedavo smile.gif
O siaip dar pastebejau, kad pykindavo mane ir del sukilusiu rugsciu, taigi reni t.p. gelbejo kazkiek...
Jausdavausi kaip kita diena po baisaus baliuko... Pykinimai kankino labiau diena, vakare negu ryte arba bele kada vaziuojant mikriuku... tai vengiau kiek imanydama. 4-a men praejo viskas tvarkytis ir po truputi praejo smile.gif
Atsakyti