Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Nėštumas dar tik 6 savaičių, bet aš jau nebežinau nei ką valgyti, nei ko nevalgyti, ką gerti, ko negerti. Jei valgau - pykina. Nevalgau - pykina. Gerai, kad dar nors vemti netenka, nes tada išvis kaip lapas būčiau. silpnumas neišpasakytas, atrodo, kad būčiau bulvių lauką nukasus. Miego traukia nerealiai, miegočiau 24val per parą. Šeimynai reikia valgyt daryt - nieko nei kept galiu, nei ragaut, nei virti. Menkiausias kvapelis verčia žiaugčioti. Ką jau kalbėti apie namų tvarkymą. Kaip ištverti šitą laikotarpį? Su pirmagime taip nebuvo. Kai pykindavo su pirmu vaiku tai mandarinai man būdavo nr1. Rydavau kilogramais. O dabar jau ir jie nebepadeda verysad.gif

Atleiskit, pasiguodžiau, išsiliejau...... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneciuke: 19 lapkričio 2014 - 12:21
Na as nevemiu, bet sleikstulys tai kyla pastoviai...ryte tik atsikeliu ir prmu taikymu i virtuve, privalgau dazniausiai virtu kiausiniu, nes labai jau ju norisi..tada pora val kol dukra suruosiu i moksla, pati save i darba ir kol pasiekiu darb buna ramu.....zodziu kas dvi val turiu kazka i skrandi imesti..bet didziausias smagumas prasideda nuo triju po piet, sleikstuli sunku numalsint todel pastoviai turiu kazka kramtyti ir skrandi nuolat palaikyti pilna...realai jau i joki maista negaliu paziuret, niekas man neskanu, valgau priverstinai..ir laukiu greiciau 12 sav....mums eina 10 sav...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Riole: 21 lapkričio 2014 - 20:14
Man jau 16 savaiciu su trupuciu, o sleikstulys niekur nedingo sad.gif man padeda sunkus maistas, t.y. bulves, sumustiniai ir pan - ilgiau skrandyje uzsibuna ir neleidzia tam sleistuliui ilgiau pasirodyti ax.gif bt ir kg nuo tokio maisto labai greitai auga, bet geriau kg nei negalejimas nieko visiskai daryt ax.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios,

Labi prašau jūsų pagalbos ir patarimų

Nėščia esu apie 6sav, sausio mėnesį skrisiu į Lietuvėlę pas savo gydytoją ir ji pasakys tiksliai, kiek laiko mums jau yra, bet didžiausia bėda yra ta, kad maždaug prieš savaitę prasidėjo beprotiškas pykinimas, negaliu net pažiūrėti į maistą, ištisai pykina, per prievartą valgau daržovių sriubas, nes tik jas galiu įsidėti į burną, o apie mėsos produktus išvis patyliu, vien tik pagalvojus apie ją man darosi blogai. Gal turite patarimų kaip prisiversti valgyti, nes pastebėjau, kad per nepilną savaitę numečiau jau 2kg, labai laukiame mažylio ir norime kad jis būtų sveikas, nenoriu su tokiu nevalgymu jam pakenkti, bet su maistu visiškai nedraugauju. verysad.gif
Atsakyti
Ach... pykina ir mane... ištisai. Nėra lengva. Bet svarbiausia kuo dažniau kažką valgyti. Padeda daržovių sriubos, vaisiai, riešutai, ledai, pik nik sūrio lazdelės smile.gif Apie mėsą šlykštu net galvoti. Kvapai irgi erzina.
Atsakyti
Man kurį laiką padėjo užkandžiavimas, bet 9-12 savaitę nepadėjo niekas, vemdavau nekontroliuojamai. Paskui tiesiog liovėsi ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(Achimenė @ 2015 07 09, 10:54)
Man kurį laiką padėjo užkandžiavimas, bet 9-12 savaitę nepadėjo niekas, vemdavau nekontroliuojamai. Paskui tiesiog liovėsi ir tiek.

Pykino tik galva pakelus nuo pagalves, tad prie lovos turedavau visad krekeriu, duoniuku. Pykinimas apmazejo po 14 sav.😊
Atsakyti
Laikykitės 4u.gif teks iskentet... man iki 20 sav , buvo labai jau prastai. pykino nuo visko. O kad svoris krenta pradzioje nereik panikuot. Normalu viskas , o vaikui nepakensit. Jei jau labai vemsit guldys i dienos centra palasint lasaliniu. 4u.gif Paskui dziaugsites , kad peadzioje pykino ir svorio nepriaugot biggrin.gif metiniu saldainiuku, krekeriu turekit. kai kam padeda.
Atsakyti
Man nuo pykinimo buvo išsigelbėjimas kefyras, rūgpienis ir pasukos.
Atsakyti
Oj kokia skaudi tema, ypac kai prisimenu 6 savaite, nei valgyt, nei gerti, tik vemiau kol ligoninej atsiduriau.. Paskui dar karta.. Pykindavo net naktimis, nuolat pabusdavau nuo noro vemti.. Niekas nepadejo, niekas... kol atradau sedatif pc, kurie palengvino siek tiek mano busena, vemdavau maziau ir vartoju iki dabar. Dabar 19 pilnu savaiciu, vemiu kas ryta, o paskui jei pavalgau rimto kieto maisto (bulviu, mesos) kas 3 val, tai nebevemiu, likes tik pykinimas sleikstulys. Jai nebegeriu sedatif pc, pasikeicia maisto skonis, tampa neskanu viskas, vemiu nebe viena karta, o 3-4 kartus per diena, net jei ir valgau laiku. Su pirmaja dukryte taip buvo iki pat gimdymo, tik tada dar nebuvau atradus to sedatif pc doh.gif
Atsakyti
siuo metu viskas kelia sleikstuma, tai rytais labai maloniai nuteikia isgerus 3 in 1 kavos blush2.gif
Atsakyti
Aš tai turiu vieną pastebėjimą - bent man pykinimas ir šleikštulys buvo sustiprėjęs, kai buvau susinervinusi ir supykusi ant vyro. Žodžiu, toks daugiau psichologinis tas pykinimas mano atveju. O apskritai, matyt, esu iš tų laimingųjų (tfu tfu tfu), nei pirmą nėštumą, nei antrą (dabar 18-ta savaitė), kol nesinervinu ir nepykstu biggrin.gif - negaliu skųstis, kad pykino. Tik toks lengvas šleikštulys iki 12 sav. paskui išnyksta ir tas.
Tiesa, vandens butelis visada po ranka, ir nuolat, kai tik prisimenu, gurkšnoju - gal ir tas dar turi reikšmės.
Atsakyti