Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

iš esmės niekas negelbėjo, gal nebent gulima padėtis. Bet tik atsistoji, ir vėl stipriai pykina. Bet dabar liko tik maisto netoleravimas, t.y. turiu priverstinai valgyt. Ryte išvis kančia... Tikiuosi čia laikina unsure.gif
Atsakyti
Mano nestumui eina 6-7 savaite, karta pykino ir vemiau, o dabar kelias dienas jausmas kaip pastoviai soti, tokia kaip persivalgius. Net ir ryte atsibudus rodos gal ka ir suvalgyciau, bet niekas netelpa. Vakar viena sausaisni paemiau, suvalgiau, kito kasni atkandau ir jauciu-viskas,daugiau netelpa,keistas jausmas.
Atsakyti
ar normalu, kad nenoriu jokio maisto? tenka per prievarta maitintis, bet nejauciu jokio malonumo valgant. Visa laika stovi gerklej, pilve toks slykstus jausmas. Man desimta savaite dbr. Pasakykit, kad praeis sad.gif
Atsakyti
Pirmaji nestuma niekas nepadejo, vemiau istisai, o dabar kai tik pradeda pykinti, kanors uzvalgau ar atsigeriu ir praeina.Pries kelias dienas mesinej taip suraize skrandi, kad greitai pirkau rukyto kumpio ir paprasiau, kad supjaustytu juostelemis, kad suvalgyt galeciau biggrin.gif Aisku, zmones ziurejo kaip nezinau i ka, bet o man kas - mes su pilvuku valgyt norim biggrin.gif
Nakti prie lovos irgi visalaik turiu kazka pasidejusi (dazniausiai banana), tai tik supykina, sukramtau pora kasniu, uzgeriu "Vytauto" mineraliniu ir toliau miegu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo REER: 24 birželio 2014 - 12:51
QUOTE(Diezela @ 2014 05 22, 21:46)
Sveikos mamytės, norėčiau pasiteirauti gal kuri vartojo imbiero kapsules avioplant nėštumo metu nuo pykinimo ir vėmimo? Ar nepakenkė leliukui?


AVIOPLANT
250 mg imbierų šakniastiebių kietosios kapsulės
4.3. Kontraindikacijos
Preparato vartoti negalima , jei yra nėščiųjų vėmimas.
Atsakyti
Sveikos. Aš atrada, kad man pykinimas apstoja kai kramtau, labai praverčia paprasčiausia kramtomoji guma smile.gif , vat ir žiaumoju kone puse dienos smile.gif
Atsakyti
Man labiausiai padeda miegojimas. Jei pramiegu iki pietų beveik nepykina visą likusią dieną. Jei nepramiegu to laiko - vemiu doh.gif
Atsakyti
Nuo apytiksliai 2 iki 9 menesio vemiau neatsikvepdama smile.gif laselines, ivairus nesciom leistini homeopatiniai nepadejo, savaite ligonineje nepadejo...nepergyvenau kad vaisius nesivystys nes neitiketina kiek musu organizmas turi resursu... galiausiai slaugute pasiule pora gurksniu kolos, neperdaug, nes tai ne pats sveikiausias prepartas smile.gif bet geriau nei alinantis vemimas po tris paras ...pasinaudojau patarimu, dazniausiai suveikdavo! vos gurksnis kolos ir nepykina. sveikas vaikiukas, o po gimdymo sveriau 5 kg maziau nei pries pastodama smile.gif gal kam pades mano istorija smile.gif
Atsakyti
Labas merginos.. smile.gif ..paskaiciau kaip visos kankinasi, tai lengviau pasidare... biggrin.gif cia juokais, nes maniau kad tik man taip bloga nuo 4 sav. pykina visas dienas odabar jau 6 sav. baiginejasi, bet tik blogiau. Jau nezinau ka daryti. Nei maisto nenoriu, nieko visiskai....sunkus tas laikas...doh.gif
Atsakyti
Labukas panytės 4u.gif Man ginekologė patarė valgyti/gerti tai, kas turi imbiero... Sakė tinka imbieriniai sausainiai, imbiero arbata... Turėtų apmalšinti.
Turiu nusipirkus sausainukų, jei ką... BET kad manęs visia nepykina. biggrin.gif Eina jau 8ta savaitė, vis dar "laukiu" - bus nebus.
Atsakyti
Mane pykinti pradėjo apie 8 sav., ir pykina pastoviai visą dieną, kai pavalgau mažiau, po valandos vėl pradeda tai kramsnoju pastoviai kažką kaip koks žiurkėnas doh.gif dabar jau 10 sav. prasidėjo bet jokio palengvėjimo kolkas dar nejaučiu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lapute33: 16 lapkričio 2014 - 21:41
va stai o mane antraip tik ka pavalgau ir po keliu minuciu darosi silpna ir pykina, bet nevemiau nei su pirmuoju nei dabar su antruoju kolkas nevemiu , bet nedaug truksta... o dar darbe dirbu kai nezinai kada kas iseis . o isbegt jai vemt... karstis uzpila tik.... o dar tik pradzia nei menesiuko neturiu dar
Atsakyti