Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

man iki pat nestumo pabaigos geriausia drauge buvo metine kramotomoji guma thumbup.gif jeigu jos neturedavau tai ojojoj.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(EgleJo @ 2013 02 26, 14:46)
man iki pat nestumo pabaigos geriausia drauge buvo metine kramotomoji guma  thumbup.gif  jeigu jos neturedavau tai ojojoj.. doh.gif


Pavydžiu. O mane nuo mėtų ir pnš. kaip tik labiau pykina. Valytis dantis jau tampa kančia biggrin.gif Reiks ieškok kokios neutralios pastos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Babatu @ 2013 01 28, 12:36)
sunkiausia kai reikia judeti kur nors, vaziuoti, i darba pvz. doh.gif 
juo drinks_cheers.gif , arba mano atveju sūnelis 1metuku ir 8 men zuja aplink, reikia ir valgyt paduot ir sikniuka nuplaut doh.gif
juokingiausia, kad kai laukiausi pirmo tokio pykinimo tikrai nebuvo schmoll.gif o db, vos nuejau pas gyd. pasake kad jau 5 sav nestumo ir gali prsidet pykinimas, tai vos ne ant rytojaus taip bloga pasidare unsure.gif viena diena svaigstu apie koki patiekala, prikertu jo skaniai, o ant rytojaus negaliu apie ji net pagalvoti doh.gif
as dar neatradau jokio stebuklo nuo pykinimo, bet kad reikia pilna skrandi laikyti jau pastebejau biggrin.gif tai jei taip toliau si kart neuzteks +20 kg doh.gif
Atsakyti
jeigu imanoma budavo, tai paguledavau ir praeidavo pykinimas...
Atsakyti
Šiek tiek padėdavo vanduo su citrina vacation4.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romančiukė: 23 kovo 2013 - 19:21
O aš nebežinau, ką daryti... Šiandien 7 savaitės. O jau pykinimas... Nevemiu, bet siaubingai... Šaltis krato ir pyina, seilės kaupiasi, bloga... Visada padėdavo, kai pavalgydavau. O šiandien siaubas... nepadeda niekas... sad.gif Geriu imbierų arbatą, mineralinį... Jokios naudos... Labai džiaugiuosi nestuke.gif bet sunku darosi sad.gif
Atsakyti
Galiu pasidalinti mane gelbėjančiais nuo pykinimo patarimais.

Maistas:
-sūrūs užkandžiai; surios lazdelės ar kokie krekeriai.
-Valgau tik tada kai norisi butent kažko. Tik tokiu būdu nejaučiu šleikštulio valgant ar pavalgius. Nesvarbu kas tai būtų, ar vaisius ar koks patiekalas. Svarbu aš jo noriu smile.gif
-Sriubos sultinys. Kuo daugiau skysčių.

Gėrimai:
-gazuoti; mineraliniai, ar kokie nepersaldūs limonadai (nepiktnaudžiaujant).
-tirštos sultys; persikų, morkų su vaisiais, pomidorų. Pagal skonį. (padeda ir alkį numalšinti).
-Airanas. Gazuotas pieno gėrimas. Randu tik IKI parduotivėj.

Kadangi mane pykina pastoviai, nuo ryto iki vakaro tai stengiuosi vis ką nors pakramtyti, kad skrandis turėtų darbo. Toks skrandžio apkrovimas dar padidina nuovargį, bet nors pykinimas ir šleikštulys būna ne toks stiprus.
Per daug nesisukinėju virtuvėje ir stengiuosi valgyti šaltą maistą, jis nėra toks kvapnus.
Bėda ta, kad labai greitai atsibosta koks maistas ir vis reikia ieškoti ką tokio galėčiau suvalgyti šiandien.

Nesijaudinkit jei nėštumo pirmom 12 sav. krenta svoris, praeis pykinimo laikotarpis ir susinormalizuos viskas. Svarbiausia nebadauti ir nepersivalgyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DziNyna: 06 kovo 2014 - 12:17
Kaip keistai beskambėtų, bet mane nuo pykinimo gelbėdavo aukštai iškeltos kojos - mūsų lova prie sienos, tai atsiguldavau taip, kad atremtos į sieną kojos su dubeniu sudarytų maždaug 45 laipsnių kampą.
Atsakyti
Borjomi mineralinis ir silkutė biggrin.gif
Atsakyti
Kol valgėsi valgiau mandarinus, ir kaip ginekologės sakė svarbu gert skysčius, o maistas tik antram plane gali būti kol viskas lauk eina .
Atsakyti
Sveikos mamytės, norėčiau pasiteirauti gal kuri vartojo imbiero kapsules avioplant nėštumo metu nuo pykinimo ir vėmimo? Ar nepakenkė leliukui?
Atsakyti
Sveikos,

Porą mėnesių man būdavo labai blogai vos ne kasdien kiaurą parą, nors vėmiau tik 4 kartus, bet tas nuolatinis pykinimas ir begalinis nuovargis jau buvo iki ašarų davedę. O ką darydavau - labiausiai padėjo valgyti nedidelėmis porcijomis kas 1,5-2 val; labai svarbu kiek pastebėjau buvo nepavargti ir nepraleisti užkandžiavimo - nes jei po pusryčių iki pietų nieko neužkąsdavau tai dar pietų nesulaukus prasidėdavo žiaugčiojimas..
Turiu pastebėt, kad per pirmus 3 mėn priaugau 2 kg - nes tų užkandžių neišvemdavau juk, + per tą visą blogumą neturėjau jėgų net pasivaikščiot po darbo, o jau ką kalbėt apie sportą, kurį buvau suplanavus..
Dar žinoma reikia gerti daug vandens smile.gif
Atsakyti