Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

Sveikos,as galiu papasakot kaip man buvo.Kai pastojau buvau Airijoj dirbau teikavejuj lotuliukas.gif ,o ten burgeriai, kebabai,kepta vistiena ir kinietiski patiekalai. Baigus vakare darba namo vyrui nestadvau naktipiecius kinietiska maista,o darbas nuo namu buvo kaip isilgai pereit daugiabuti tai pakeliui visada toj pacioj vietoj mane supykindavo nuo minties kad nesu tuos kinietiskus maistus,tai mintyse galvodavau kaip grizus namo i lt pas mama valgysiu braskes ,agrastus ir vysnias, ir norit tikekit norit ne,bet man sleikstulys praeidavo vien nuo tos minties lotuliukas.gif
Atsakyti
Mane pykino palyginti neilgai, gal iki 11 sav. Buvau naudojusi imbierines tabletes, bet jos man padejo tik pirmus du kartus, veliau ju isgerus budavo tik dar blogiau - visai dienai sustodavo skrandis...
Veliau atradau paprasciausia kisieliu, kuris tikrai palengvino man gyvenima. Viriausi ji su rugstesne uogiene (spanguoliu arba serbentu). Aisku, tas pykinimas visiskai nedingo, bet kisieliaus gleives sutepdavo skrandi, jis maziau erzindavosi ir as bent jau galedavau pavalgyt ir keliom valandom pamirsti pykinimus smile.gif
Atsakyti
Man labai padeda viskas, kas rugstu: visokie citrinu skonio ledinukai, rugstus obuoliai, citrina, Magnesium Diasporalis (ji vartoju pastoviai )
Atsakyti
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 09 15, 10:30)
Man labai padeda viskas, kas rugstu: visokie citrinu skonio ledinukai, rugstus obuoliai, citrina, Magnesium Diasporalis (ji vartoju pastoviai )



Man irgi šiek tiek padeda tai, kas rūgštu. Vienu metu norėjau tik marinuotų burokėlių..o mėsa pykina nuo pirmos nėštumo savaitės (dabar mums 7)
Vakar visa dieną gėriau vandenį su citrinos sultimis, dar truputį padeda citrinų skonio gliukozės tabletės.
Atsakyti
Man su dukryte padedavo tik Borjomi mineralinis. Pabandykit, gal kuriai irgi pades.
Atsakyti
Tiesa, man dar padedavo nealkoholinis mochito, matyt metos su citrina teigiamai suveikdavo
Atsakyti
QUOTE(KristinaP12 @ 2012 09 15, 12:34)
Man su dukryte padedavo tik Borjomi mineralinis. Pabandykit, gal kuriai irgi pades.

man irgi stipriai gazuoti mineraliniai
Atsakyti
Man labai gerai numalšina pykinimą užkandžiavimas džiuvėsiais tarp valgių, tai duoda nuolatinį sotumo jausmą, nes jei esu alkana tai man traukosi skrandis nuo skrandžio rūgščių, kas sukelia skrandžio spazmus. Taip pat labai gerai atsigerti vandens su citrina, bet ne kažkokio pirktinio su skoniu, o tiesiog virinto vandens su išspaustos citrinos gabalėliu pagal skonį. thumbup.gif

Taip pat dar kiek vieną rytą atsikėlusi, jau išsiugdžiau refleksą, einu išsivemti (atsiprašau už išsireiškimą) tuščio skrandžio rūgštimis doh.gif , jos aišku labai karčios ir nemalonios, todėl prieš tai atsigeriu vandens. Po šios procedūros nebijodama skrandžio staigmenų galiu ramiai eiti pusryčiauti. thumbup.gif
Atsakyti
Man niekas nepadėjo...

net nuo paprasto vandens pykindavo.... biggrin.gif apturėjau 3 kančių savaites....

nors dabar esu 24 sav nestuke.gif, bet jei nepavalgau iš ryto ar dar kosulys suima - bėgte į tuliką biggrin.gif
Atsakyti
As jau izengiau i 5 menesiuka...bet kaip pykina, taip pykina....atrodo noris tik lovytej gulet verysad.gif o reikia ir i paskaitas eit, ir namuose darbeliu netruksta...tai net nezinau ko griebtis g.gif
Atsakyti
mums 20sav, pykinti pradėjo visai neseniai ir tik tada, kai valausi dantukus rytais ir vakarais... Fuj... Nesuprantu kas tose dantų pastose man nepatinka.
Atsakyti
man padejo borjomi mineralinis ir buvimas lauke - buvo salta ziema , tai kvepuodavau giliai giliai budama lauke smile.gif
Atsakyti