Įkraunama...
Įkraunama...

Ką darote kai pykina?

ir valgiau ir daug vandens gėriau ir Borjomi jau skanus buvo,bet pykinimas visą dien draugaut norėjo rolleyes.gif
Ginė pasiūlė pabandyt Granules ryte ir prieš miegą išgerti,man padėjo smile.gif Dažnai geriama,kai prarandama daug skysčių.Gali kai kuriose vaistinėse nebūti,nes išimta iš prekybos dėl neatitikimo ES vaistų ženklinimo,bet aš atradau ir man padėjo bigsmile.gif Gal ir jums padės 4u.gif
Atsakyti
jei einant lauke pradeda pykint , tai sustoju ir giliai pakvepuoju ir praeina thumbup.gif arba metiniu saldainuku po ranka turiu irgi padeda smile.gif o jei namie, tai prigulu ir gazuoto vandens isgeriu, tai nurimsta 4u.gif
Atsakyti
griebiuosi juodo šokolado - visada suveikia biggrin.gif vieną rytą pritrūko - vėmiau doh.gif
Atsakyti
Pykina mane apie dvi savaites sad.gif bet pastebejau, kad turiu pastoviai kazka kramsnoti ir sotaus, nors apetito nera, jei uzsigeriu tik vandens ar kokio jugurto ar vaisiu, tai viska palieku WC.. Labai jau nemalonus jausmas, nes kankina visa diena verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Saldii @ 2012 06 14, 00:19)
Pykina mane apie dvi savaites sad.gif bet pastebejau, kad turiu pastoviai kazka kramsnoti ir sotaus, nors apetito nera, jei uzsigeriu tik vandens ar kokio jugurto ar vaisiu, tai viska palieku WC.. Labai jau nemalonus jausmas, nes kankina visa diena  verysad.gif

pasistenki valgyti kažką sūraus,o vėliau užsigerti,bet jei jau visą dieną bus pykinimas siūlyčiau tuomet tau Basica granulių nusipirkti,tikrai geras dalykas:)
Atsakyti
QUOTE(Saldii @ 2012 06 13, 23:19)
Pykina mane apie dvi savaites sad.gif bet pastebejau, kad turiu pastoviai kazka kramsnoti ir sotaus, nors apetito nera, jei uzsigeriu tik vandens ar kokio jugurto ar vaisiu, tai viska palieku WC.. Labai jau nemalonus jausmas, nes kankina visa diena  verysad.gif


man tas pats buvo ir niekas nepadejo,geriau daug vandens tik. 4u.gif Apie 11 savaite viskas susitvarke maziau pykino galejau daugiau valgyti smile.gif
Atsakyti
kol kas geriausias atradimas - juoda imbiero arbata... ax.gif
Atsakyti
Per kiekvieną nėštumą pykino, bet ne iki vėmimo, o per paskutinį sugalvojau mėtinės gumos pakramtyt rytais, ypač kai reikdavo kur pykinimo metu eiti (šiaip stengdavausi pykinimo laiką pramiegoti, labiausiai padėdavo smile.gif ).
Atsakyti
Aš pastebiu, kad kol soti, tol gerai, jei praalgstu ir prasideda smagumynai. Tai visad kažką kramsnoju, geriausiai valgosi visokie vaisiai, barankėlės nesaldžios, duonos lazdelės sūrios.
Atsakyti
dažniausiai i wc lekiu, jeigu nelabai dar pykina tai kvėpuoju į maišelį arba šiaip giliai
Atsakyti
Abieju nestumu pradzia man kosmaras. Pirmo nestumo metu nuo 6 iki 12 savaites vemiau kiekveina diena, apie pykinima net nekalbu. per natra nestuma sie dziaugsmai pasireiske veliau, nuo 9 savaites, bet tesesi gal iki 16 savaites. Vemdavau ir vemdavau nuo bet kokio kvapo. Pirmio netsumo metu vyrui uzdraudziau net namie valgyti biggrin.gif . Svoris per pirmus menesius abu nestumus nukrito apie 4 kg.
Atsakyti
nėštumo pradžioje nuo 6 savaitės iki 10 mažddaug ne vemdavau, bet nuolat jausdavau pykinimą. apie maisto gaminimą nė kalbos nebuvo, buvo negera nuo visko. nuolat lakstydavau į WC, galvodavau, gal palengvėtų, bet nieko "neišspausdavau", ir toliau vaikščiodavau su nuolat besisukančia galva ir šleikštuliu. kol galų gale atradau džiaugsmą- alyvinius obuoliukus biggrin.gif akyse man nuo jų prašviesėdavo, tai tas kelias savaites juos nuolat kramtydavau. kai namuose obuoliukai artėdavo prie pabaigos- apimdavo panika biggrin.gif
Atsakyti